Meguiars Sıvı Cila  ile en iyi parlaklığı ve yansımayı geri yükleyin! Meguiars Sıvı Cila bulunan aynı mikro aşındırıcı teknolojisi kullanarak bulanıklığı giderir ve sorunsuz bir şekilde kurur. Meguiars Sıvı Cila  hafif kusurları giderir ve boya mumunu hazır bırakır. Meguiars Sıvı Cila mükemmel bir genel amaçlı otomobil cilası veya cilalama cilasıdır.

Boya üzerinde kullanılan Meguiars Sıvı Cila  hafif sarmalar ve su lekelerini giderir ve zengin polisaj yağlarıyla boya rengini derinleştirir. Boya mat görünüyorsa veya parlaklık yoksa  kullanılabilir.  Giderilmesi güç olan kusurları ortadan kaldırır ve derin bir parlaklık kazandırır. Bu kombinasyonu, açık katlar da dahil olmak üzere her türlü boyada kullanın. Orta bir basınç uygulayarak bir seferde bir temiz, yumuşak bir görüntü sağlar.Yumuşak bir mikrofiber havlu ile kurulayın. Havluyu ve havalandırmayı çevirin. Meguiars Sıvı Cila çift hareketli bir parlatıcı ile uygulamak için, aynı anda bir bölüme uygulamak için parlatma pedini kullanın. İnatçı lekelere gerektiği gibi tekrar uygulayın. Bir mikrofiber havluyla silin ve sonra havalandırın, mükemmel parlaklığı korumanız gereken tek genel amaçlı araç cilasıdır.

Bu ön-cilalama sırı, yüksek parlaklıkla derin, ıslak yansımalar üretmek için ince girdap izlerini ortadan kaldırır. Ultimate Polish, özellikle koyu renkli otomobillerde renk derinliği ekler ve aynaya benzer yansımalarla son derece net ve parlak renkte boya bırakır.  Zengin parlatma yağları boyaya derin, zengin ve ıslak bir görünüm katar. Parlaklığı gidermek, parlatmadan önce boya mükemmelleştirir. Saydam katlar da dahil olmak üzere tüm parlak boyalarda güvenlidir. Parlak mürekkep sırını, mum için yüzey hazırlayan, derin yansımalar ve parlaklık sunan, sır kıvam artırıcı yağlar, özellikle koyu renkli otomobillerde, mumlama öncesinde renk derinliği ve maksimum parlaklık katar. Ayna benzeri yansımalar için ince girdapları ve havlu işaretlerini çabucak ve hafifçe çıkarır. Saydam katlar da dahil olmak üzere tüm parlak ve emniyetli boyalarda elle veya Çift Etkili Parlatıcı ile güvenli ve etkili yaratır.

Formulü, kolay bir adımda maksimum sentetik koruma, dayanıklılık, renk derinliği ve yansıtımı sunar. ThinFilm teknolojisi zahmetsizce uygulama imkanı sağlar ve tam güneş altında silinir ve boyanmamış düzeltme parçaları lekelenmeyecektir. Gelişmiş sentetik polimerler, inanılmaz derinlik ve aynaya benzeyen parlaklık için yansıtma çoğaltma uzun ömürlü bir koruyucu bariyer oluşturmak üzere çapraz bağlarlar. Hidrofobik Polimer teknolojisi yüzey gerilimini arttırır, böylece su boncukları ve rulolar boya derhal kapanır. Tüm parlak boyalar ve şeffaf katlar üzerinde emniyetli ve etkilidir ve El, Orbital veya Çift Etkili Parlatıcı ile uygulanabilir. En uzun ömürlü koruma, dayanıklılığı ve su geçirmezliği arttırır ve aplikatör pedini ve mikrofiber havluyu içerir ThinFilm teknolojisi, en kolay uygulama deneyimimizi sunar.

Sıvı Cila Fiyatları

Yüzey kusurlarının altında ışık yorgunluğunu, puslu ışığı, hafif çizikleri ve diğer ışıkları güvenle ve çabucak kaldırır. Parlatıcı yağlar parlaklığı geri getirir ve donuk boya yüzeylerine zengin, parlak bir görünüm kazandırır. Parlaklığı artırırken temiz bir yüzey oluşturur ve mum uygulamadan önce parlaklık kazandırır. Tüm parlak boyalar ve şeffaf katlar üzerinde (düz, mat veya saten kaplamalarda kullanılmak için değil) güvenli ve etkilidir. El kullanımı için etkili olacak şekilde formüle edilmiştir. Cila kururken aracın diğer yerlerini temizleyin (camlar, iç kısımlar, vb.) ve ardından mikrofiber havlu veya havlu beziyle silerek tüm yabancı partikülleri yüzeyden uzaklaştırın. Rötuş boyasını kalan çizikleri gerektiği gibi uygulayın. Son muayene için arabaya güneş ışığında bakabilirsiniz. Meguiars Sıvı Cila Fiyatları ürünün üstün ve fonksiyonel özelliklerine göre bütçe dostudur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Meguiars Sıvı Cila Fiyatları ve Modelleri

38 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
Fotoğraflı Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 38 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/20035732/20035735/20035736/meguiars