Gezegendeki tüm bireylere ve kuruluşlara güç katmayı öncelikli misyon olarak tanımlayan dünya devi Microsoft; hayatı kolaylaştıran, sürdürülebilir, yenilikçi ve yüksek teknoloji ürünü yazılım ve donanımları ile kullanıcıları için değer yaratmaya devam ediyor. Alanında öncü olan ünlü marka; gerek kapsayıcı ve çeşitliliği teşvik eden kurumsal yönetim yaklaşımı gerekse toplumun bütünü için geliştirdiği çözümlerle herkes için fayda sağlama amacı güdüyor. Yüksek kalite standartları ve teknolojiye yön veren buluşları ile zenginleştirilen Microsoft donanımları, çağın gerekliliklerine uygun entegrasyon, hız ve güven sunuyor. Kullanıcı elektroniği konusunda son derece geniş bir ürün gamına sahip olan Microsoft, çalışma alanını iyileştirecek aksesuarlarda da büyük bir iddiaya sahip bulunuyor. Microsoft, oyun konsolları, web kameraları, ekran adaptörleri, kulaklıklar ve farelerin yanı sıra klavye modelleri ile de kullanıcılarından büyük beğeni topluyor. Konforlu ergonomik tasarımlardan, şık ve mobil tasarımlara kadar her türlü ihtiyaca kusursuz hitap eden Microsoft klavye modellerini bu kategoride bulabilir, teknik özelliklerini detaylı bir şekilde öğrenebilir ve alternatifler ile karşılaştırabilirsiniz.

Konforu ve Üretkenliği Maksimuma Çıkarmaya Yönelik Üretilen Klavye Modelleri

Modern insanın günlük rutini göz önünde bulundurulduğunda, uzun saatler geçirilen çalışma alanlarında gerçekleştirilen iyileştirilmelerin önemi daha da öne çıkıyor. İster ofiste ister evde, tüm çalışma alanlarındaki donanımın kullanıcıya sunduğu fayda arttığında, üretkenlik ve verimlilik de doğru orantılı olarak artıyor. Bunun bilincinde olan Microsoft da tek ve set halinde tüketicilere sunduğu klavye modelleri ile değer yaratmaya devam ediyor. Çeşitli kullanım alanlarına ve alışkanlıklarına göre özelleştirilen Microsoft klavyelerinin hepsi için geçerli olan ortak unsur ise yüksek kalite standartlarındaki üretim ve dünya çapındaki kabul edilen teknolojik üstünlük oluyor.

Sınırları kaldıran kablosuz Microsoft klavye modelleri, 10 metreye kadar sorunsuz iletişim sağlıyor. Bluetooth ya da USB ile gerçekleştirilen güçlü bağlantı çeşitleri sayesinde farklı unsurlar ile entegre edilebiliyor ve son derece geniş çaplı bir kullanım alanı garanti ediliyor. Kablosuz klavyeler ile kullanım özgürlüğü en üst seviyeye çıkarılıyor, her çalışma tarzına uygun bir model kullanıcılarının beğenilerine sunuluyor.

Bütüncül yapıları, su geçirmez ve darbeye dirençli modelleri ile Microsoft klavyeler, kullanım alanlarında yaşanması muhtemel tüm kazalara karşı gerekli dayanıklılığa sahip bulunuyor. Çalışma sürecini sekteye uğratacak tüm can sıkıcı olasılıklar ortadan kaldırılıyor, verimliliği ve güvenli kullanımı geliştirmeye yönelik tüm unsurlar büyük bir uzmanlıkla bir araya getiriliyor.

Hız her şeyden önemli diyenler için geliştirilen Microsoft klavye modelleri, fonksiyon atanabilir tuşları ile medya dosyaları için pratik kısayollar sunuyor. Bu yolla özelleştirilebilen klavyeler ile tek tuşla fotoğraflara, ses dosyalarına ve çok daha fazlasına ulaşmak mümkün oluyor. Kısayollarla bilgisayar kullanımı hem de hızlı hem daha keyifli bir hale kavuşmuş oluyor.

Tümleşik çok dokunmalı izleme paneline sahip klavye modelleri, kullanıcıların hareket kabiliyetini artırıyor, çok daha kolay bir kullanım sunuyor. Tıklama, kaydırma, sürükleme ve yaklaştırma hareketleri daha pratik bir hal alıyor, yepyeni bir dijital deneyim yaratılıyor.

Çoklu bağlanma özelliği ile Microsoft klavyeler birden fazla cihaz ile bağlantı kurabiliyor. Masaüstü bilgisayarlar, diz üstü bilgisayarlar ve televizyonlar ile sorunsuz ve hızlı bağlantı kuran klavye çeşitleri, kullanıcıları için son derece konforlu ve keyifli bir kullanım sağlıyor.

Zarif ve Yüksek Performanslı Tasarımlar

Microsoft, sade ve sofistike klavye çeşitleri ile cezbediyor. Kolay taşınan ve ihtiyaç duyulduğu her an ulaşılabilen klavyeler, kullanıcı deneyimini de kusursuz hale getiriyor. İnce ve zarif tasarımlarının yanı sıra, yüksek üretim kalitesi ile dayanıklı ve uzun ömürlü yapılara sahip olarak geliştirilen modeller, Microsoft kalitesini çok daha uzun süre yaşatmayı garanti ediyor.

Blue Track Technology ile geliştirilen klavye modellerini her yüzeyde kullanmak mümkün olabiliyor. Bu sayede çalışma alanları çeşitleniyor, dinamik ve cezbedici bir kullanım sağlanıyor.

Microsoft klavyeler; ultra ince ya da standart, hangi yapıda tercih edilirse edilsin, çalışma masasını en modern haliyle tamamlamayı, estetik ve fonksiyonel bir duruşu garanti ediyor. Hem sağ hem sol el kullanıma uygun geliştirilen modeller, tüm kullanıcılar için kusursuz bir deneyim sunuyor.

Özel tasarım ultra ergonomik modellere sahip Microsoft klavyeler, sınırsız çalışma saatlerine sahip kullanıcılar için kusursuz bir adaptasyon sağlıyor. Sculpt ergonomic desktop modelleri ile üst düzey ergonomi ve konfor garanti altına alınıyor. Tam anlamıyla yenilikçi tasarımlara sahip ergo modellerde ideal vücut pozisyonunu sağlamaya yönelik tüm önlemler alınmış bulunuyor. Modern insanın en büyük sorunlarından olan duruş bozuklukları ve masa başı çalışmaktan kaynaklanan eklem problemleri, Microsoft tarafından doğrudan hedef alınıyor, en doğal ve en konforlu kullanım sağlanarak verimliliğiniz destekleniyor.

Pratik, Hızlı ve Entegre Modeller

Microsoft klavye modellerinin tamamında fonksiyonel tuşlar ve optimal klavye tasarımı ile kullanıcı dostu bir yapı sunuluyor. Yazmayı ve çalışmayı başlı başına bir zevk haline getiren klavye tuşları, ultra sessiz çalışma şekli ile gerekli konsantrasyonu yakalamanızı kolaylaştırıyor. İnce yapılı ve yüksek hassasiyetli klavye tuşları, doğru ve hızlı bir kullanım sağlıyor, kullanıcılarının verimliliğine katkıda bulunuyor.

Tüm kablosuz Microsoft klavyeler, tak – çalıştır mantığı ile geliştirilmiş bulunuyor. Cihaz bileşenleri otomatik olarak tanıtılıyor, güçlü bir bağlantı kuruluyor, sorunsuz ve hızlı bir kullanım başlatılmış oluyor.

Kullanıcıların, çalışma konularına ilişkin olarak özellikleri ve tasarımları çeşitlendirilen Microsoft klavye modelleri, her aşamada fonksiyonel fayda sunmak üzere geliştiriliyor. Hesap makinasını daha sık kullanan kullanıcılar için üretilen çeşitlerde tek tuşla hesap makinasına ulaşmak mümkün oluyor. Metinler üzerinde daha uzun süreler çalışan kullanıcılar için ise tam-ergonomik tuş takımları büyük beğeni topluyor.

Günümüz dünyasının baş döndüren temposuna yetişebilmek amacıyla hayatının her anında hız arayan kullanıcılar için pratik fayda sunan Microsoft, klavye çeşitlerinde Windows başlangıç ekranı tuşunu konumlandırmış bulunuyor. Bu sayede tek tuşla uygulamalara ve başlangıç ekranına ulaşmak mümkün oluyor.

Güvenli ve Kesintisiz Kullanım

Microsoft, yazılım ve donanım bileşenlerinde genel geçer uyguladığı yenilikçi yaklaşımını klavye modellerinde de sürdürüyor. Standart klavye modellerinin ek olarak, Microsoft klavye modellerinde Gelişmiş Şifreleme Standardı (AES) 128 Bit şifreleme özelliği bulunuyor. Bu sayede kullanıcı verileri ve dökümanları kusursuz şekilde korunuyor, veri güvenliği ve kullanıcı gizliliği en üst dereceye taşınıyor.

Tek klavye ya da mouse ile set olarak kullanıcılarına sunulan kablosuz modellerin enerji ihtiyacı pil ile karşılanıyor. Yüksek tempolu bir çalışmanın tam ortasında, uzun süredir beklenen ilham geldiğinde ya da zamana karşı yarışılan anlarda tatsız bir sürpriz ile karşılaşmamak için klavye modellerinde pil göstergesi konumlandırılmış bulunuyor.

Kullanıcıların etkin ve verimli çalışmasını destekleyen fonksiyonlar bununla da bitmiyor. Her modelde kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmak üzere itina ile geliştirilen Microsoft’a özgü zarif detaylar ve inovatif fikirler göze çarpıyor. Her iki ele de uyum sağlayacak şekilde tasarlanan klavye takımları, bileği destekleyen yastıklı klavye bölümleri, mobiliteyi artıran ayrık sayısal tuş takımları, bilek hareketlerini minimuma indiren tasarımlar, yazmayı hızlandırmak üzere doğal duruşu destekleyen kubbeli ve dalgalı yapısal özellikler ve çok daha fazlasını bu kategoride sergilenen Microsoft klavye modelleri arasında bulabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Microsoft Klavye

15 ürün listeleniyor
Bilgisayar
Bilgisayar
Çevre Birimleri
Çevre Birimleri
Klavye
Klavye
Klavye & Mouse Setler
Klavye & Mouse Setler
Klavye
Klavye
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Klavye Tipi
Toplam 15 / 15 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?