Mıknatıs / Çıtçıt

Mıknatıs çıtçıt modelleri, problemli şekilde açılıp kapanan ya da sabit durmayıp aralık kalan mobilya kapakları, çekmeceler ve kapılar için çözüm sunuyor. Kolay biçimde monte edilen ve birçok farklı malzeme üzerinde kullanılabilen ürünler sayesinde dolap ve gardırop gibi mobilyaların daha kullanışlı hale gelmesi sağlanıyor. Vidalama yapılamadığı için menteşe ve kulp gibi aksesuarların monte edilmesinin mümkün olmadığı cam malzemeli kapak ve kapılar, mıknatıs çıtçıt modellerinden faydalanılarak açma ve kapama işlevine kavuşturulabiliyor.

Pratik Açma - Kapama Mekanizması Alternatifi

  • Mıknatıs çıtçıt modelleri, mevcut açma - kapama mekanizmalarının değiştirilmesinin yanı sıra tasarımlarında kapak sabitleme detayı bulunmayan mobilyalara fonksiyonellik kazandırmak amacıyla da tercih edilebiliyor.
  • Son derece uzun bir kullanım ömrüne sahip olan ürünler, manyetik özellikleri devam ettiği sürece işlevlerini maksimum verimlilikte yerine getirmeyi sürdürüyor.
  • Estetik zevkleri doğrultusunda kapı veya kapakların ön yüzeylerinde herhangi bir aksesuar bulunmasını istemeyen kullanıcılar, arka yüzeylere yerleştirilecekleri mıknatıs çıtçıtlar sayesinde basmalı bir açma - kapama mekanizması meydana getirebiliyor.
  • Kullanıcıların çok yönlü yararlanabildikleri ürünler, kapı ve pencerelere herhangi bir bağlantı aksesuarı kullanmadan ve vidalama yapmadan sineklik monte etme olanağı sağlıyor.
  • Çeşitli yerli ve yabancı markalar tarafından imal edilip kullanıcıların tercihine sunulan mıknatıs çıtçıt modellerinin boy ve renk bakımından zengin alternatifleri bulunuyor.
  • Kapak açılmasını önlemek amacıyla sabitleyici olarak da faydalanılabilen ürünler, metal olmayan yüzeylere metal plakayla monte edilirken metal yüzeylere ise manyetik çekim güçleri sayesinde plakaya ihtiyaç duyulmadan doğrudan tutturulabiliyor.Mel Toplamak İçin Spiral ve Teleskopik MıknatıslarTeleskopik ve spiral mıknatıs modelleri, iğne, çivi, vida, somun ve pul gibi çeşitli metal malzemeleri hızlı ve kolay bir biçimde toplamaya yardımcı oluyor. Uçları uzayabilen teleskopik mıknatıslar, kanal ve boru gibi dar ve derin alanlarda bulunan metal parçaları toplamak için kullanılıyor. Esnek ve uzun yapıları sayesinde ulaşılması zor noktalara rahat şekilde erişebilen spiral mıknatıs modelleri, ellerin uzanamadığı noktalarda yer alan metal parçaları yakalamaya olanak tanıyor.Farklı Kullanım Alanlarına Yönelik Mıknatıs Çıtçıt Modelleri  • Kullanıcıların model seçimi yaparken ve kullanılacak ürün adedine karar verirken kapak boyutu ve ağırlığı gibi detayları göz önünde bulundurmaları önem arz ediyor.
  • Menteşeli kapı ve kapaklar için genel olarak tek mıknatıs çıtçıt yeterliyken farklı kullanım alanlarında birden fazla ürüne de yer verilebiliyor.
  • Mıknatıs çıtçıt modelleri, dikey kapak ve kapılı mobilyaların yanı sıra yatay kapak mekanizmalı sandık ve kutularda da sorunsuz şekilde kullanılabiliyor.
  • Kullanım şekli bakımından çengelli bir sabitleme aksesuarı olan dekorasyon mıknatısları, yuvarlak kancaları ve yüksek yapışma kuvvetleriyle öne çıkıyor.
  • Geniş bir kullanım alanı olan çengelli dekorasyon mıknatısı modellerinden, afiş ve afiş rayı gibi ürünleri asmak için faydalanılıyor.Mıknatıs çıtçıt modelleri, kullanılacakları alana nasıl monte edilir?Mıknatıs çıtçıt modellerinin montaj şeklini, kullanılacakları alanın yüzey malzemesine göre belirlemek gerekiyor. Modeller, vidalama ya da çift taraflı bantla yapıştırma yöntemiyle yüzeylere pratik bir şekilde monte edilebiliyor.Mıknatıs çıtçıt modelleri, yalnızca mobilyalar üzerinde mi kullanılabilir?Mıknatıs çıtçıt modelleri, mobilyaların haricinde araçların torpido gözlerinin, ilk yardım dolaplarının, makyaj kutularının, ecza dolaplarının ve takım sandıklarının açma - kapama mekanizmalarında da kullanılabilir.Cam yüzeylerde mıknatıs çıtçıt kullanmanın sağladığı avantajlar nelerdir?Mıknatıs çıtçıt modelleri, tasarımlarında kulp yer almayan cam kapaklara açma - kapama mekanizması eklemek için ideal bir alternatiftir. Kapağı açıp kaparken cam yüzeye temas gerektirmediği için parmak izine bağlı leke meydana getirmez.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Mıknatıs Çıtçıt

477 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 477 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003347/60000309/60001175