Montaj Aparatları

Yapı market bahçe oto ana başlığı altında bulunan oto aksesuarları bölümünde otomobil ile ilgili tüm gerekli donanımlara kolayca ulaşım sağlanabilmektedir. Bu donanımlardan başlıcalarından biri olan tuning auto sport ürünleri kapsamında oto tuning hava filtlereleri kategorisine ve bu kategoriden de kolaylıkla montaj aparatları bölümüne ulaşılabilmektedir. Otomobil benzeri taşıtlarda kullanılmak üzere hava filtrelerinin ilgili boruya takılması işlemini kolaylaştıran bu montaj aparatları farklı markalarla kullanıcıya sunulmaktadır. Jsv, Mugen ve Z-Tech isimli markaların çeşitli özellikteki ürünleri bu kategoride yer almaktadır. 

Farklı teknik özelliklere sahip montaj aparatlarının bulunduğu bu sekmeden ürün detayları incelenerek ihtiyaca yönelik olarak en uygun model kolaylıkla belirlenebilmektedir. Montaj aparatı fiyatları teknik özelliklerine göre değişiklik göstermekle birlikte en çok tercih edilen ürünlerden biri aynı zamanda en uygun fiyata sahip ürünlerden biridir. Z-Tech isimli markaya ait olan silikon ana malzemesinden üretilmiş, yanmaya karşı dayanıklı adaptörün yaklaşık olarak 300 000 km'ye kadar kullanım ömrü vardır. Ancak her 15 000 km'de bir ürünün temizlenmesi gerekmektedir. Ek olarak bu ürün 75-200 bg arası araçlarda kullanılmaya uygundur. 

Uygulaması oldukça kolay olan bu model sipariş edildiği takdirde gönderilen ambalajın içinden bir adet ürün çıkmaktadır. Benzer şekilde bu kategori altında satışa sunulan bir başka montaj aparatı ise JSV isimli markaya ait hava filtresi adaptörüdür. Otomobillerde hali hazırda bulunan standart hava filtresi borularının ağzına hava filtresi takma işlemini kolaylaştıran bu aparat 63 milimetreden 77 milimetreye kadar istenilen genişlikte kullanıma uygundur. Hava filtresi borusunun ağız genişliğine bağlı olarak belirtilen aralıkta herhangi bir genişlikte kesilebilen ağzı sayesinde farklı ürünlere kolay uyum sağlamaktadır. Hava filtresi montajını son derece kolaylaştıran bu ürün test edilip onaylanmış olup kullanıcı dostu ürünler arasında yer almaktadır.

Montaj aparatları kategorisinde yer alan adaptörlerin yanı sıra aynı amaca hizmet etmek üzere daha fonksiyonel olarak tasarlanmış, Mugen markasına ait, iki girişli alüminyum hava filtresi dirseğine de yine bu başlık altından kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Normal filtrelerde ve performans filtrelerde ara parça görevini üstlenen bu ürün üzerinde iki adet delik bulunmaktadır. Delik adedine göre farklı bağlantılara olanak sağlayan bu modelde delik sayısına göre ek hortum ve krank bağlantıları yapılabilmektedir. Beraberinde kullanılabilecek yardımcı ürünlerle birlikte listelenen modelin farklı delik sayılarına sahip alternatifleri de bulunmaktadır.

İlgili ürünler fiyat açısından değerlendirildiğinde kompakt ürünler haricindeki temel özellikleri yerine getiren ve kolay bulunabilen montaj aparatı fiyatları çok özellikli ürünlere nazaran daha uygun olarak listelenmektedir. Sadece hava filtresinin montajını kolaylaştırmak adına ara bir nesne olarak olabildiğince basit tasarıma sahip silikon ve plastik esaslı ürünler bu anlamda ön plana çıkmaktadır. Montaj esnasında kullanıcıya sağladığı kolaylığın yanı sıra ekonomik olması bu tip ürünlerin kullanıcı tarafından daha çok tercih edilmesini sağlamaktadır. Ek bağlantılara olanak sağlayan ürün alternatifleri tercih edildiğinde ise montaj aparatı fiyatları eklenen özelliklerle birlikte yükselmektedir. 

Otomobil ve benzeri araçlarda hava dolaşımı sırasında hava yoluyla taşınan toz ve pisliklerin araç içi sistemine karışmaması açısından kullanıcılar için büyük bir önem arz eden hava filtrelerinin montajı sırasında ihtiyaç duyulan yardımcı montaj aparatlarına oto sanayilerde vakit harcamadan internet üzerinden kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Montaj aparatı fiyatları ve teknik özellikleri ile ilgili tüm teknik detaylar ve fiyat bilgisi ürün açıklamalarında yer almaktadır.  Bu ürün açıklamaları sayesinde kolaylıkla ürünler arasında karşılaştırma yaparak soru işaretine yer bırakmadan ihtiyaca yönelik en doğru ürün başarıyla tercih edilebilmektedir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Montaj Aparatı Fiyatları

83 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 36 / 83 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?