Motosiklet aksesuarları arasında önemli yeri olan kaskların şehir içinde, kısa mesafeli sürüşlerde tercih edilen modeli motosiklet açık kasklar Hepsiburada.com'da farklı marka, tasarım, renk ve fiyat seçenekleriyle sizleri bekliyor.

Motosiklet sürücüleri düşük motor gücündeki makineleri, düşük hızlarda ve kısa mesafelerde kullanacak dahi olsalar, olası bir kaza ya da düşüş anında başlarını ve boyunlarını darbelerden korumak için mutlaka kask kullanmalıdırlar. Hayati tehlike içeren pek çok kazayı doğru ve etkin korumaya sahip, güvenli kask kullandığı için ciddi bir hasar almadan atlatan pek çok sürücü vardır. Scooter gibi kısmen motor gücü daha düşük motosikletleri kullanan sürücüler için en rahat, pratik ve şık modeller açık kasklardır. Bu tarz kasklar hem gerekli korumayı sağlar hem de daha havadar ve ferah oldukları için keyifli bir sürüş sunarlar.

Motosiklet açık kaskları seçerken renk, tasarım ve motosikletle uyumlu tasarım özellikleri ne kadar önemliyse kişinin başına tam uyması ve bir kaza anından baştan çıkmaması için güvenli ve kilitli kemer sistemine sahip olması, trafikte dikkat dağıtacak rüzgar sesini ve gürültüyü önleyici kulak yastıklarının kalitesi ve gündüz güneşten, gece ise araç farlarından daha az etkilenmeyi sağlayacak vizör özellikleri de önemlidir.

Hepsiburada.com'da Dahice, Koji, Yohe ve Sway gibi markaların, XS ve XXL beden aralığında, fiyat fiyatlarla, geniş tasarım ve renk seçenekleri ile güvenlik testlerinden geçmiş sertifikalı motosiklet açık kasklarını bulabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Motosiklet Açık Kask Fiyatları

250 ürün var
 1. Beden
 2. Markalar A-Z
  1. LS2 Motosiklet Açık Kasklar
  2. MT Motosiklet Açık Kasklar
  3. Tucano Urbano Motosiklet Açık Kasklar
  4. Smk Motosiklet Açık Kasklar
  5. Lampa Motosiklet Açık Kasklar
  6. Lazer Motosiklet Açık Kasklar
  7. Nexx Motosiklet Açık Kasklar
  8. Shoei Motosiklet Açık Kasklar
  9. CGM Motosiklet Açık Kasklar
  10. Sway Motosiklet Açık Kasklar
  11. Givi Motosiklet Açık Kasklar
  12. Momo Motosiklet Açık Kasklar
  13. DMD Motosiklet Açık Kasklar
  14. FreeM Motosiklet Açık Kasklar
  15. Kappa Motosiklet Açık Kasklar
  16. Cox Motosiklet Açık Kasklar
  17. Prosev Motosiklet Açık Kasklar
  18. Premier Motosiklet Açık Kasklar
  19. Yohe Motosiklet Açık Kasklar
  20. Momo Design Motosiklet Açık Kasklar
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002705/60008737/20029253/60005643
Başa dön