Açık Kasklar

Motosiklet aksesuarları arasında önemli yeri olan kaskların şehir içinde, kısa mesafeli sürüşlerde tercih edilen modeli motosiklet açık kasklar Hepsiburada.com'da farklı marka, tasarım, renk ve fiyat seçenekleriyle sizleri bekliyor.

Motosiklet sürücüleri düşük motor gücündeki makineleri, düşük hızlarda ve kısa mesafelerde kullanacak dahi olsalar, olası bir kaza ya da düşüş anında başlarını ve boyunlarını darbelerden korumak için mutlaka kask kullanmalıdırlar. Hayati tehlike içeren pek çok kazayı doğru ve etkin korumaya sahip, güvenli kask kullandığı için ciddi bir hasar almadan atlatan pek çok sürücü vardır. Scooter gibi kısmen motor gücü daha düşük motosikletleri kullanan sürücüler için en rahat, pratik ve şık modeller açık kasklardır. Bu tarz kasklar hem gerekli korumayı sağlar hem de daha havadar ve ferah oldukları için keyifli bir sürüş sunarlar.

Motosiklet açık kaskları seçerken renk, tasarım ve motosikletle uyumlu tasarım özellikleri ne kadar önemliyse kişinin başına tam uyması ve bir kaza anından baştan çıkmaması için güvenli ve kilitli kemer sistemine sahip olması, trafikte dikkat dağıtacak rüzgar sesini ve gürültüyü önleyici kulak yastıklarının kalitesi ve gündüz güneşten, gece ise araç farlarından daha az etkilenmeyi sağlayacak vizör özellikleri de önemlidir.

Hepsiburada.com'da Dahice, Koji, Yohe ve Sway gibi markaların, XS ve XXL beden aralığında, fiyat fiyatlarla, geniş tasarım ve renk seçenekleri ile güvenlik testlerinden geçmiş sertifikalı motosiklet açık kasklarını bulabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Motosiklet Açık Kask Fiyatları

2478 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Beden
Toplam 48 / 2478 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?