Motosiklet çeneden açılır kasklar üreten dünyaca tanınmış ve güvenilir olduğu ispatlanmış markaların her renk, beden ve tasarımda kasklarını Hepsiburada.com'da uygun fiyatlarla bulabilirsiniz.

Motosiklet tutkunlarının en önem verdikleri ekipmanları kuşkusuz kaskları... Bu adrenalin dolu keyfin hayatı tehlikeye düşürmeden yaşanabilmesinin yolu dikkatli ve bilinçli sürüş yanında doğru ve güvenli motosiklet aksesuarları kullanmaktan geçiyor.

Motorsiklet kullanırken yaşanacak her tülü kaza ve düşme durumda hayat kurtaracak kadar önemli olan motosiklet çeneden açılan kasklar, sadece baş ve boyun bölgesini darbelerden korumakla kalmaz, çene bölümünde de etkin koruma sağlar. Bu nedenle özellikle şehir dışı, engebeli yol ve arazilerde kullanılan enduro, uzun yolculuklar için tercih edilen turing ve yarışlar için üretilen racing tipi motorları kullanırken açık kasklar yerine çene bölgesini de koruyabilen ve bir kaza anında çenenin kırılmasını engelleyen kasklar tercih ediliyorlar. Motosiklet çeneden açılır kasklar ise tam kapalı kasklara göre, gerekli anlarda ya da küçük molalarda çene kısmının açılması ile kullanıcıya rahatlık ve pratiklik sunuyor. Böylece açık kasların rahatlığı ile tam kapalı kaskların etkin korumasını aynı tasarımda birleştirmiş oluyor.

Hepsiburada.com ile Dahice, Free-M, Givi, Nolan, LS2, Shoei, Koji, Grex, Tex, Shark, STM, Caberg ve Arwic gibi motosiklet aksesuarları ve kasklar konusunda uzmanlaşmış markaların, XS ve XXL beden aralığında, güvenlik testlerinden geçmiş sertifikalı motosiklet çeneden açılır kaskları sadece bir tık uzağınızda...

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Motosiklet Çeneden Açılır Kask Fiyatları

162 ürün var
 1. Beden
 2. Markalar A-Z
  1. Vexo Çeneden Açılır Kasklar
  2. Airoh Çeneden Açılır Kasklar
  3. Shark Çeneden Açılır Kasklar
  4. MT Çeneden Açılır Kasklar
  5. Caberg Çeneden Açılır Kasklar
  6. LS2 Çeneden Açılır Kasklar
  7. Nolan Çeneden Açılır Kasklar
  8. Prc Çeneden Açılır Kasklar
  9. Shoei Çeneden Açılır Kasklar
  10. Axxis Çeneden Açılır Kasklar
  11. FreeM Çeneden Açılır Kasklar
  12. Nexx Çeneden Açılır Kasklar
  13. Sway Çeneden Açılır Kasklar
  14. Vemar Çeneden Açılır Kasklar
  15. Rs2 Çeneden Açılır Kasklar
  16. Shiro Çeneden Açılır Kasklar
  17. Grex Çeneden Açılır Kasklar
  18. Hjc Çeneden Açılır Kasklar
  19. Koji Çeneden Açılır Kasklar
  20. Motospartan Çeneden Açılır Kasklar
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Renk A-Z
 7. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002705/60008737/20029253/60005645
Başa dön