Ürün çeşitliliği ve kaliteli malzeme tasarımı ile dikkat çeken Navimex, uzun yıllardır edindiği tecrübelerle öne çıkar. Navigasyon cihazları, geri görüş kameraları, ön görüşü destekleyen ekranlar, modern teyp sistemleri ile adından söz ettirir. Araçlarla uyum sağlayarak araç içi aksesuar eksiklerinizi tamamlar. Dokunmatik ekranı ve direksiyon üzerinden kontrol edilebilir paneli sayesinde teknolojinin rahatlığını derinden hissetmenize yardımcı olur. Çeşitli işletim sistemlerine uyum sağlaması bakımından kolaylık sunar. Modern cihazlar kategorisinde yer alan Navimex multimedya yorum bölümü de bu konu ile ilgili aydınlatıcı fikirler için size yol göstericidir. Geniş ekran panelleri, kolay geçiş sağlayan dokunmatik ekranları araç içinde keyifli anlar geçirmenize yardımcı olur. Videolarınızı oynatabilir, telefon ekranından yansıttığınız resim dosyalarınızı detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Yüksek hafıza değeri ve kısa süre içerisinde gerçekleştirilen bağlantı özellikleri kişiselleştirilebilir bir düzene sahiptir. Navimex teyp dengeli frekans ayarı ile yüksek ses desteği sağlar. Navimex oto teyp müzik dinlemelerinizi kolaylaştırırken ayarlamalarınızı yapabilme fırsatı sunar. Parazit engelleyici konforlu teyp sayesinde müziğin ritmini yakalayabilir ve bu hisse derinden yaşayabilirsiniz. Hoparlör ile uyumlu bir şekilde çalışan teyp ve multimedyalar konforlu bir kullanım avantajı sunar. İhtiyacınız olan her ürünü ve bütçenize uygunluk sağlayan model serilerini inceleyerek doğru ürünlerle buluşabilirsiniz.

Araçlarda Rahatlık Sunan Navimex Özellikleri

Navigasyonun farkını yaşayabileceğiniz ürünler sunan Navimex multimedya, teyp, geri görüş kamerası, navigasyon cihazı gibi çeşitli ürünleri bünyesinde bulundurur. Ses çıkış desteği sağlayan hoparlörlerle uyumlu bir şekilde çalışan Navimex oto teyp müzik keyfinizin kesintisiz devam etmesine katkı sağlar. Dokunmatik ekran yüzeyi üzerinden kontrol edilebilir bir yapısı olması da sunduğu önemli özelliklerdendir. İnternet üzerinden wi-fi aracılığı ile kullanılabilir. Bir navigasyon cihazı olmasının yanı sıra aynı zamanda hafıza kayıt sistemi ile de istediğiniz zaman farklı deneyimler yaşamanıza imkan tanır. Android ve iOS işletim sistemleri ile uyum yakalayarak kullanıcılara rahat bir kullanım fırsatı sunar. Dinlediğiniz ve beğendiğiniz radyo kanallarını hafızaya alabilir sonraki süreçlerde rahatlıkla ulaşarak müzik keyfinizi sürdürebilirsiniz. Telefon rehberindeki isimleri de hafızasına alarak kısa süre içerisinde ulaşmanızı ve aramalar gerçekleştirmenizi kolaylaştırır. Bluetooth üzerinden kurulan bağlantı sayesinde birçok veri dosyasını hızlı bir şekilde aktarır. Navimex 7 inç ekranı HD görüntü kalitesi kamera kullanımı esnasında rahatlık sağlar. Gece ve gündüz kullanımlarında kendinizi güvende hissetmeniz için konforlu bir süreç geçirmenize katkıda bulunur. Kablosuz kullanmayı istediğiniz durumlarda USB desteğinden de yararlanabilirsiniz.Navimex kullanıcı yorumları arasında dil seçeneklerini değiştirebileceğiniz ve ekran yüzeyine kişiselleştirerek kullanım sağlayabileceğiniz ifadeleri bir yer alır. Kendinize göre özelleştirebilirsiniz cihazlar her kullanımda rahatlık düzeyini artırır. Çok sayıda dosyayı yüksek hafıza avantajı sayesinde depolayabilir, araç içindeki kullanımlarınızda farklı ayarlamalar yapabilirsiniz.

Kolay Kullanımlı Navimex Ürünleri

Farklı araba markalarının çeşitli modellerine uyum sağlayıcı özelliğe Navimex double teyp, kesintisiz bir şekilde müzik dinlemenizi olanak tanır. Multimedya ürünü ile dokunmatik ekran üzerinden size ait müzikler arasında veya radyo aracılığıyla geçişler yapabilirsiniz. Dokunmatik ekrana sahip yüzeylerden elde edilen navigasyon cihazları kolay kullanımlıdır. Ulaşmayı istediğiniz her dosya arşivini hızlı çalışma sistemi sayesinde kolaylıkla açar. HD kalite değerinde videolarınızı oynatabilir, resimleriniz arasında geçişler yapabilirsiniz. Müziği kesintisiz bir şekilde dinleyebilir, Navimex ekran modellerinin dokunmatik özelliğinden yararlanabilirsiniz. RAM değerleri, telefon rehberine kolaylıkla ulaşabilme, Bluetooth sayesinde bağlantıyı kısa sürede gerçekleştirebilme, mikrofon ile SD kart avantajları ürünlerin model çeşitliliğinde etkilidir. Geniş ürün yelpazesine sahip Navimex yorum bölümünden de detaylı incelemeler yaparak ürün çeşitlerine göz gezdirebilir, ihtiyacınıza uygun olup olmadığına dair fikir edinebilirsiniz. Farklı boyutlara sahip Navimex 8 inç ekranı sayesinde telefonunuzun yansıtmasını yapabilmenize imkan tanır. Navigasyon cihazları ile öne çıkan Navimex geri görüş kamerası ile da kullanıcılara kolaylık sağlar. Park sensörü ve 360 derece dönebilen geri görüş kamerası kendinizi güvende hissetmenize, park alanlarının kontrolünü iyi bir şekilde sağlamanıza imkan tanır. Kameranın geniş açısı ön kısımları da rahatlıkla görebilme fırsatı sağlar. Park esnasında uyarı sinyallerin renklendirilen yatay çizgilerle sizlere belirtir. Gerektiği durumlarda Navimex geri görüş kamerası ile araç içinde geçireceğiniz süreler keyifli anlara dönüşür. Navimex multimedya sistemleri sayesinde telefon üzerinden yansıtılan multimedyalar ekranda yer alarak vakitlerinizin keyiflenmesine katkı sağlar.

Navimex Ürün Çeşitleri Fiyatları

Her otomobil markasıyla ve modeli ile uyum sağlayan Navimex ürün çeşitleri sayı bakımından oldukça fazladır. Ekran büyüklüğü ve görüntülerin net bir şekilde sunulması Navimex double teyp fiyatları bakımından değişiklik göstermesine etki eder. 7, 8, 9, 10 inç ebatına sahip navigasyon cihazları görüntünün daha geniş veya küçük çemberlerde sunulmasına imkan tanır. Arabaların modellerine göre de yapılabilecek seçimler arasında yer alan ekran boyutu, yerleştirilecek olan alanın uygunluk durumuna göre tasarlanır. Farklı ebatlara sahip olması bu bölümlerin her araba serisinde değişiklik göstermesi ile doğrudan orantılıdır. Navimex Android teyp olarak da kullanılabildiği için yüksek performans gösterir. Farklı amaçlara sahip olan navigasyon modelleri Bluetoothlu veya Bluetoothsuz şekilde de sunulur. Fiyat olarak değerlendirildiğinde cihazın sağladığı HD kalite görüntüsü, dokunmatik ekrana sahip olması, hafıza kartının yer alması gibi farklı özellikler, karşınıza çıkabilir. Navimex 4GB hafızası ile istediğiniz dosyayı içinde e tutabilme ve tercih ettiğiniz zaman dilimlerinde kullanılabilme avantajını yaşatır. Kart okuyucu sistemi ekranı istediğiniz görüntülerin telefon üzerinden yansıtılmasına da imkan tanır. Telefonda yer alan multimedya ların daha geniş bir ekranda yer alabilmesi, yansıtılan görüntülerin netlik kalitesinin yüksek olması gibi özelliklerle karşılaşılması da Navimex markasını bir adım daha öne taşır. Ekran çözünürlüğünün 1024x600 P üzerinden görüntü kalitesi sunması, RAM değerlerinin değişiklik göstermesi fiyatlara yansıyan diğer unsurlardandır. Her bir cihazda özellikler değişiklik gösterdiği için istenilen amaca uygunluk sağlaması değerlendirilmesi gereken önemli hususlardandır. Geri görüş kamerası ihtiyacınıza uygunluk gösteren cihazlar ve tek bir şekilde satılan tek modelleri arasında da fiyat farklılığı ile karşılaşmanız normaldir. Ürün içinde hem arka kamera ihtiyacınızı karşılayan hem de kamera desteği sağlayan modeller çeşitlilik gösterir. Wi-Fi bağlantısı üzerinden internet bağlantısı sağlanabilen, Bluetooth üzerinden göndere alışverişi veya anlık kullanım sunan Navimex 10 inç ve çeşitli özelliklere sahip tüm modellere Hepsiburada üzerinden ulaşarak indirimli fiyat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Navimex Ürünleri Kaliteli midir?

Dayanıklı ve sağlam materyallerden tasarlanan Navimex aksesuarları kaliteli modellere sahiptir. Uzun süre çeşitli problemlerle karşılaşmadan kolay ve rahat bir kullanım sunar.

Navimex Her Araçla Uyum Sağlar mı?

Geniş bir ürün seçeneği bulunan Navimex her araçla uyum sağlayabilme avantajını yaşatır. Teyp, navigasyon cihazı, geri görüş ve ön görüş kameraları arasında seçiminizi yapabilir, doğru ebat seçiminde bulunarak etkili kullanımlar sağlayabilirsiniz.

Navimex Ürünleri Pahalı mıdır?

Araçlarla kolaylıkla uyum sağlayacak olan Navimex aksesuarları araç içindeki donanımı tamamlar. Modern cihaz kategorileri içinde yer alan Navimex aksesuarları fiyatları kampanya dönemleri ve indirim seçeneklerine göre değişiklik gösterir. Kullanıcıların farklı özelliklere ihtiyaç duyması ve tercih ettikleri ürün çeşitliliklerine göre tüm bütçelere hitap eden seçeneklerle karşılaşmanız mümkündür.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Navimex

111 ürün var
  1. Ürün Çeşidi
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Araç Montajı
  5. Satıcı
  6. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön