Pedal Setleri

Otomobil kullanmak bir zorunluluktan öte, sürücüsünü mutlu ederek ona haz veren bir eyleme dönüşmelidir. Uzun yıllardır oto aksesuarları, bu konuda sürücüye yardım ederek aracını, isteği biçimde şekillendirmeye olanak sağlamaktadır. Hayal dünyasının estetik bir ürüne dönüşmesiyle somutlaşan oto aksesuarları, kullanıcısına farklı bir ortam yaratır. Özellikle uzun vakit geçirdiğiniz araç kokpitlerinde kendinize ait birçok dokunuş ile spor ya da klasik bir ortam yaratabilirsiniz.

Araçlarınızda Kendinize Ait Dokunuşlar Yapın

Arabaya bindiğiniz zaman hem teknik olarak hem de aksesuar olarak kullandığınız bir çok üründe değişiklikler yapabilirsiniz. Bazı anlarda olmadık bir değişiklik yapma fikri ile kalıcı dokunuşlar bırakabilirsiniz. Araç kullanırken en önemli aksamlardan bir olan pedal sistemi, hem kontrol etme yönü ile hem de kullanışlı olması yönü ile önemli bir aksamdır. Pedal seti, fiyatları ile istediğiniz değişikliği yapmanıza olanak sağlayarak sizleri araç kullanmaya motive eder. Farklı birçok araç modeli, kendi tarzında pedal setleri kullanarak marka belirginliğini ortaya çıkarır. Aklınızdan geçen uygun bir model pedal setine kolayca ulaşabilir, hem değişiklik hem de kullanım kolaylığı avantajından faydalanabilirsiniz. Hassas ve dokununca aldığı güç ile çalışan, gaz ve fren pedalları araç kontrolünde çok önemli bir yere sahiptir. Kaliteli ve aracınıza uygun pedal setleri kullanarak güvenliğinizi ve konforunuzu şansa bırakmamalısınız.

Pedal Seti Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Manuel araçlarda gaz pedalı, fren pedalı ve debriyaj pedalının dahil olduğu üçlü pedal sistemi kullanılır. Otomatik araçlarda debriyaj sistemi ortadan kalkar, gaz ve fren pedalının dahil olduğu ikili sisteme dönüşür.

  • Her iki sistemde de aracın hareketine start veren ve durmasını sağlayan kontrol mekanizmaları bu sisteme dahildir. Bu sonuçları ile hayati önem taşıyan bir aksam haline gelir. Aracınızın marka ve modeline uygun pedal seti seçerek oluşabilecek her türlü riski ortadan kaldırmak önemlidir. Bundan dolayı geniş seçenekli kolleksiyonlar ile avantajlı seçimler yapabilirsiniz.
  • Pedal setlerinin yapıldığı malzemeler farklılıklar gösterebilir, krom pedal setleri, plastik pedal setleri gibi farklı materyaller ile üretilmiş çeşitleri bulunur. Krom pedal setleri sağlam yapısı ile daha dayanıklı olduğu için tercih edilebilir, buna karşılık sağlam plastikten üretilmiş kaliteli pedal setleri ile farklı bir tercih yapabilirsiniz.
  • Pedal seti malzemesi ne olursa olsun üst yapısı itibarı ile ayak tabanına uygun ve kaydırmaz şekilde kullanmaya uygun olmak zorundadır. Güvenli araç kullanımında bu kriter çok önemlidir, pedal seti alırken farklı koşullarda( ıslak veya kuru ayakkabı ile )araba kullanabileceğiniz gerçeği asla aklınızdan çıkmamalıdır.
  • Pedal seti almaya karar verirken bazen, aracınızın iç donanımını sadece değiştirme amacı ile farklı bir set alabilirsiniz. Spor arabaların krom ve renkli görüntüsüne, pahalı ve lüks bir aracın beğeni almış tarzına göre, aracınıza uygun bir pedal seti seçebilirsiniz. Şıklık ve farklılık yaratmak için tercihlerinizi değiştirebilirsiniz.
  • Teknolojik değişikliklere meraklı, yeni trendlere yatkın bir yapınız varsa çipli araç pedal setleri ile kolaylık yaratabilirsiniz. Gaz pedal tepkime hızlandırıcı ile yeniliklere yelken açabilirsiniz.

 Pedal Seti Fiyatları Ve Kalitesi İle Ayrıcalık Yaratır

Pedal setleri, size ulaşmadan önce bir çok testten geçerek konforunuz ve güvenliğiniz için tüm riskler ortadan kaldırılır. Garantili oluşu ile soru işaretlerinizi ortadan kaldırır ve kolay montajı sayesinde sizlere kolaylık sunar. Montaj için açıklayıcı kılavuz, vidalı sistemlerde de montaj kiti kaliteli ve ergonomiktir,bu kolaylıklar bütünü ile sizlere ulaşır. Bütün bu avantajlarına ilave olarak uygun fiyatı ile bir çok müşteri segmentine uygundur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Pedal Seti Fiyatları

4320 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 4320 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?