Yoğun çalışma hayatı ve kalabalık, gürültülü şehir yaşamının bunalttığı günümüz insanı haklı olarak nefes almak istiyor. Güzel havaları fırsat bilip ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte doğa kaçamağı yapmak istemek sizin en doğal hakkınız. Bütün bu isteklerinizi, ılık bir rüzgârın, çimen kokusuyla bütünleştiği tertemiz doğanın tadını çıkarttığınız bir piknikle gerçekleştirebilirsiniz. Ancak konforlu bir piknik yapmak için bazı önemli piknik ekipmanlarına ihtiyacınız vardır.

Konforlu Bir Pikniğin Püf Noktaları

Planlı veya plansız, herkes için hoşça vakit geçirdiği bir piknik her zaman cazip bir tekliftir. Yorulduğunuz kargaşalı yaşamdan bir an uzaklaşıp keyifli bir piknik yapmak için yanınızda bulunması gerekli bazı önemli piknik malzemeleri vardır. Bu malzemeler sizin rahatça oturup dinlenmeniz ve konforlu bir piknik keyfi yaşamanız içindir. Ne kadar çok sevsek de doğada vakit geçirmek belli başlı zorlukları da beraberinde getirir. Teknolojik avantajları yanınızda bütünü ile taşımak imkânsız olduğuna göre bu olanakları mobil olarak sağlayan ekipmanlar sizlere çok fayda sağlar. Piknikte rahatça konumlanabilmeniz ve yiyeceklerinizi doğal ortamın dezavantajlarından korumamız gerekmektedir. Doğal şartların zorluğundan kaynaklanan olumsuzlukları önleyecek alet edevat gibi malzemelerin portatif olması ve taşınabilir olması önemlidir. Bütün bunlara ilave edilecek özellik bu malzemelerin alelade olmayıp şık ve görsel yönü estetik olan ürünler olmasıdır. Çünkü piknik yapmak bir zorunluluktan öte, yaşanacak zevkli anlar için amaçlanır.

Keyifli Bir Piknik İçin Gerekli Malzemeler

Piknik malzemeleri size konforlu bir pikniğin anahtarını sunar. Bu malzemeler; portatif, çoğu zaman aracınızın içinde durduğu halde size engel olmayan işlevsel ekipmanlar olmalıdır. Genel bir ayırım yaparsak, ilk olarak piknikte gıdalarınızı koruyup size sağlıklı ve lezzetli ürünleri taşıyacak malzemeler gerekecektir. Sonrasında daha farklı işlevleri olan ama piknik için gerekli malzemeleri sayabiliriz.

 • İlk olarak gıdalarınızı koruyarak taşımanıza yarayan araçları sayarsak, bunlar çoğu zaman gıdaların ve içeceklerin ısısını koruyan termal çantalar, buzla soğutulan çantalar ve termoslardır. Termal çantalar yapısı itibariyle çanta içinde ısıyı izole ederek gıdalarınızı sıcak veya soğuk tutmanızı sağlar. Soğutma kısmında ilave buz çözümleri ile süre uzatılabilir. Şık görünümü ile zevkle yaptığınız piknik ortamına uyum sağlar. İlave cepler yardımı ile işlevseldir, ek taşıyıcı olanağı sağlar. Termoslar ise soğuk olarak taşımanız gereken sular için izole edici sistem ile kendinden musluklu, kaliteli plastikten yapılmış ürünlerdir.
 • Şık, estetik piknik çantaları veya sepetleri ile piknik keyfinize ayrı bir tat verebilirsiniz
 • Su taşımanızı kolaylaştıran sızdırmaz kumaş kovalar veya plastik bidonlar içinde su yokken hemen hemen hiç yer kaplamaz, bu kolaylığı ile ergonomiktir.
 • Piknik malzemesi olarak sayabileceğimiz diğer ürünler, piknikte rahat etmenize olanak sağlayan tabureler, masalar, serilerek oturmanıza olanak sağlayan piknik matlarıdır. Piknik matları serildiğinde aileniz ile birlikte rahatça oturabileceğiniz büyüklükte, katlandığında ise hiç yer kaplamayacak boyutta olması ile çok avantajlıdır.
 • Kamp alanlarında veya piknikte doğal şartların zorluğu karşısında sizlere faydalı olacak portatif kürek ve kazmalar ile doğal zorluklara müdahale edebilirsiniz.

Piknikle Hayatın Tadını Çıkarın

İşlevsel, sağlıklı, şık piknik malzemeleri ile pikniği yaşanacak bir zevk haline getirebilirsiniz. Aracınızda, az yer kaplayan, sizi yormayan, pikniği bir angarya olmaktan çıkaran bu malzemeler size anın tadını çıkarmada çok önemli yararlar sağlar. Üretildiği kaliteli malzemelerle gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Doğanın tadını çıkarmanız için, doğal şartlarda olumsuz olabilecek birçok dezavantaj, bu malzemeler tasarlanırken önceden sizin için düşünülür. Bu da kullanıcılara büyük avantajlar sağlar ve geriye yalnızca doğanın tadını çıkartmak kalır. 


ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Piknik Malzemeleri

87 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Carneil Piknik Kamp Ürünleri
  2. Ksoto Piknik Kamp Ürünleri
  3. Newoto Piknik Kamp Ürünleri
  4. Ege Piknik Kamp Ürünleri
  5. Kurubuz Store Piknik Kamp Ürünleri
  6. Renocar Piknik Kamp Ürünleri
  7. Ankaflex Piknik Kamp Ürünleri
  8. Mobicool Piknik Kamp Ürünleri
  9. 2mm Ahşap Piknik Kamp Ürünleri
  10. AND OUTDOOR Piknik Kamp Ürünleri
  11. Arsimo Piknik Kamp Ürünleri
  12. Asfar Piknik Kamp Ürünleri
  13. Bahat Piknik Kamp Ürünleri
  14. Biartt Piknik Kamp Ürünleri
  15. CarDesign Piknik Kamp Ürünleri
  16. Lixada Piknik Kamp Ürünleri
  17. White Süs Piknik Kamp Ürünleri
  18. Buyfun Piknik Kamp Ürünleri
  19. Cix Piknik Kamp Ürünleri
  20. Cold Box Piknik Kamp Ürünleri
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Güncel Değerlendirme
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20024971/20024990
Başa dön