Piknik/Kamp Ürünleri

Şehrin gürültüsünden ve iş hayatının temposundan uzaklaşmak için gerçekleştirilebilecek en iyi aktivitelerden biri de pikniktir. Sakinliği ve huzuru ile dinginlik hissi veren pek çok piknik etkinliği, hem aileler hem de arkadaş grupları için yaz ve ilkbahar sezonunun vazgeçilmezidir. Pikniğe gitmeden önce hazırlanacak malzemelerin saklanmasını ve piknik alanına götürebilmesini sağlayan pek çok ürün bulunur. Genellikle kalabalık piknikler için birbirinden farklı boyut ve içerik özelliğine göre değişen piknik sepetleri gıda ve içecek ürünlerinin saklanmasını sağlar. Katlanabilir olması, soğuk ve sıcak tutucu termal gövdesi, geniş haznesi ve kullanım kolaylığı ile piknik malzemeleri içerisinde önemli bir ihtiyaç haline gelen sepetler seyahat ürünleri kategorisinde farklı renklerde tüketicilere sunulur.

Kalabalık Gruplar İçin Piknik Malzemeleri

Piknikler, çay, kahve gibi içeceklerin sık tüketildiği alanlardan biridir. Güzel bir sohbetin tamamlayıcısı olan bu tip içeceklerin sıcak bir biçimde servis edilebilmesini sağlayan piknik sepetleri ısıyı muhafaza eder. Termal kaplaması ile içeceklerin yanı sıra yiyeceklerin de belirli bir ısı ayarında tutulmasını sağlayan termoslu piknik sepeti uzun süre kullanılabilecek, dayanıklı bir üründür. Minimal düzeyde yer kaplayan, rahat taşınabilen ve içerisinde pek çok gıdanın ve içeceğin aynı anda yerleştirilmesini sağlayan ürün, ihtiyaçlarınızın güvenilir bir biçimde muhafaza edilmesinden sorumludur. Sıcaklık koruyucu özel kumaşı ve dayanıklı iç dizaynı ile tüm piknik alanlarında tercih edilebilecek piknik sepeti kalabalık grupların beklentilerini karşılar.Termostan çay ve kahve içmeyi sevenler için avantaj sağlayan termoslu piknik sepeti ile sohbetler daha keyifli bir hale gelir. Değişebilen hava koşullarına karşı vücudu ısıtan sıcak bir çay ile uzun saatler boyunca sahil ve orman havasının tadı çıkarılabilir. Özellikle soğuk sandviç, meyve, salata gibi belirli bir ısıda tutulması halinde lezzetini koruyan gıdalar piknik sepetine eklenerek gidilecek yere kadar korunaklı bir biçimde saklanabilir. Piknik sepetlerinin bir diğer önemli özelliği katlanabilir olmasıdır. Geniş bir yer kaplamadan araç içerisinde veya gideceğiniz yere kadar elde tutularak taşınabilen ürünlerden biri olan piknik sepetleri, piknik için gerekli malzemeler arasında yer alır.Kalabalık gruplarının yanı sıra tekil veya iki kişilik piknik buluşmalarında da piknik sepetleri tercih edilir. Kitap, müzik çalar, masa örtüsü, piknik gereçleri gibi ürünlerin rahatlıkla korunmasını sağlayan piknik sepetleri sıvı ve katı gıdaların dış etkenlere maruz kalmadan muhafaza edilebilmesini mümkün hale gelir. Birden fazla poşet taşıma problemini ortadan kaldıran sepetler, piknik alışverişlerinde alınan ürünlerin de taşınmasını kolaylaştırır. Piknik bitiminde toplanma sürecini hızlandıran, kolay silinebilen ve kolay katlanabilen termoslu piknik sepetleri ile keyifli zaman geçirmek olanaklı hale gelir. Farklı renk ve hacim kapasitelerinin yer aldığı ürünlerin taşıma ağırlığı da farklılık gösterir.

Kamp ve Doğa Gezileri İçin Piknik Malzemeleri

Pikniklerde arkadaş gruplarının ve ailelerin tercih ettiği bir diğer önemli ürün de masa ve tabure setleridir. Doğaya karşı güzel bir günün tadını çıkarırken yeme içme ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlayan ürün uzun ömürlü malzemeden üretilir. Kolay temizlenebilen, tabure yüksekliği ile oturma sırasında rahatlık hissi veren, hafif ve dayanıklı masa tabure setleri pratik bir kuruluma sahiptir. Çanta tipi boyutu ve yapım sürecinde kullanılan çelik bağlantılı elemanları ile olumsuz hava koşullarında kolaylıkla toplanabilen ve herhangi bir zarar görmeyen ürün, eşyaların güvenli bir biçimde konumlandırılmasını sağlar. 2 veya daha fazla kişilik grupların piknik ve kamp etkinliklerine keyif kafan masa ve tabure setleri, elde taşınabilme özelliği ve dayanıklı malzemeden üretilmesi ile uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilir.Kamp masası arayan ailelerin ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilen setler, konforlu ve sade tarzları ile dikkat çeker. Ahşap, plastik, çelik gibi malzemelerden üretilen piknik kamp masaları, ilk defa piknik yapacak olan kişilerin merak ettiği “Piknik malzemeleri nelerdir?” sorusunun yanıtı için verilebilecek ideal bir üründür. Saniyeler içerisinde kurulabilen, yüksek taşıma kapasitesi ile farklı kilolardaki kişilerin de kullanabileceği setler, katlandığında çanta görünümünü alır. Birbirinden farklı renklerin ve kullanılan malzemenin çeşidine göre fiyatlandırmaların yer aldığı ürünler yer kaplamaması bakımından da sıklıkla tercih edilir. Araçların bagaj kısmına koyulabilen veya elde taşınabilen masa ve tabure seti çarpma, yıpranma ve darbelere karşı dayanıklıdır.Kuru veya ıslak bir bezle silinerek uzun süre kullanılabilen masa ve tabure setleri  kararma ve paslanma gibi olumsuz sonuçlar doğurmaz. Kamp ve piknik alanlarının saniyeler içerisinde masa ihtiyacını karşılayan ürünler, gidilecek her yerde kullanılabilir. Taşıma halatının yumuşaklığı sayesinde kolay taşınabilen setlerin bir diğer önemli özelliği de doğal malzemeden üretilmiş olmasıdır. Genellikle ahşap malzemelerde kullanılan MFD özelliği masa ve taburelerin dış yüzeylerinde yumuşaklık ve pürüssüzlük hissi verir. Ürünlerin ayak kısımlarının metalden yapılmış olması sallanma ve kırılma riskini engeller. Bu sayede piknik ve kamp sürecinde yiyecek ve içecek ihtiyacını karşılamak için yerde oturmaya da gerek kalmaz. Portatif masa ve tabure setleri pratik piknik malzemeleri arasında yer alan, kullanımı kolay ve ergonomik bir üründür.

Keyifli Piknik Masaları İçin Piknik Malzemeleri

Piknik ve kampları daha da keyifli hale getiren ürünlerden bir diğeri de katlanabilir kovalardır. Özellikle bu tip alanlarda yapılan aktiviteler için (balık tutma, tırmanma, sörf vb.) tercih edilen katlanabilir kovalar sağlam ve dayanıklı yapısı ile aşınmalara karşı uzun ömürlü malzemeden üretilir. Sırt çantalarının yükünü hafifleten, açık hava gezginlerinin sıklıkla tercih ettiği ürün piknik masası malzemeleri arasında yer alır. Hazne kapasitesinin genişliği ile pek çok ürünün iç kısmında korunaklı bir biçimde saklanmasını sağlayan katlanabilir kova, açık hava maceraları için üretilmiş ideal bir üründür. Dayanıklı PVC kumaşı ile farklı malzemelerin ve gıda, içecek vb. ürünlerin saklanmasını sağlayan piknik kovaları, kamp alanlarında kullanılabilecek büyük bir kapasiteye sahiptir.Açık havada piknik yapan kalabalık arkadaş gruplarının içecek ihtiyacını karşılamak için üretilmiş kadeh setleri paslanmaz çelik kalitesi ile uzun süre kullanılabilir. 4’lü ve 8’li setler halinde satılan kadeh setleri, alkollü ve alkolsüz gıdaların belirli bir sıcaklık seviyesinde saklanabilmesini sağlar. Şık görünümü, elde rahat tutulabilmesi ve kolay yıkanabilmesi ile dikkat çeken kadeh setleri, 2, 20 kişilik piknik malzemeleri arasında yer alan, her ailenin ve arkadaş grubunun tercih edebileceği bir ürünlerdir. Çelik gibi kaliteli bir malzemeden üretilmesi nedeniyle pek çok kamp ve piknik sırasında kullanılabilecek ürünlerle içecek tüketimi daha da keyifli bir hale gelir. Şarap kadehi ihtiyacını karşılamak isteyenlerin beğenisini toplayan kadeh setleri çanta içerisinde de rahatlıkla taşınabilir.Fonksiyonel kullanım ürünleri arasında yer alan katlanabilir kürek, çapa, testere ve pusula seti hem pikniklerde hem de kamplarda önemli bir ihtiyaç olarak bilinir. Kürek gibi kapladığı yer alanı fazla olan bir ürünün katlanabilir boyuta getirilmesi hem araçlara hem de kamp yapılacak alanlara ergonomi kazandırır. Küreğin yan kısmında yer alan testeresi, sap kısmındaki pusulası ve hem çapa hem de kazma olarak kullanılabilme özelliği ile bir kampçının olmazsa olmazı haline gelen ürün, sağlam malzemeden üretilir. Özellikle kamp piknik malzemeleri arayanlar için önerilen kürek, çapa, testere ve pusula seti, çanta boyutuna sığan minimal görünümü ile oldukça kullanışlı ve pratik bir tasarıma sahiptir. Çadırın kurulum aşamasında zemini düzleme veya ateş yakılacak alanı kazma için kullanılabilen, yer bulmaya, odun ve kereste ihtiyacını karşılamaya yarayan ürün, minimalist kampçıların da tercihidir.

Kullanımı Pratik Sevimli Piknik Malzemeleri

Piknik çantalarının standart görünümü yerine içindeki çocuğu yaşatmak isteyenler için düşünülmüş kamp ve piknik malzemeleri üzerlerinde yer alan desenlerle ilk bakışta fark edilir. Tavşan, panda, kedi, kaplumbağa, tilki gibi hayvanlarda oluşan piknik çantaları su geçirmez malzemeden üretilir. 3-6 saat boyunca sıcak, soğuk gıdaların ve içeceklerini saklanmasını sağlayan ürünler buzlu paketle kullanım halinde 4-6 saate kadar soğutma işlevi görür. Anne sütü saklama çantası veya soğutucu amaçlı kullanılabilen piknik çantalarının üzerinde çıkarılabilir omuz askısı yer alır. Rahat ve pratik depolama için düşünülmüş çift fermuarlı tasarımı, uzun süreli kullanımı da beraberinde getirir. Piknik ve kamp etkinliklerinin yanı sıra öğle yemeği çantası olarak da tercih edilebilecek ürünün renkli görünümü gidilecek alanlara göz alıcı bir canlılık katar.Yurt dışından ithal olarak üretilen piknik çantaları içeceklerin korunmasını sağlar. Herhangi bir sızdırma durumuyla karşılaşılmadan piknik alanlarda güvenle tercih edilebilecek çantalar, peva astar kaplamalıdır ve kalın köpükten üretilir. Pek çok ürünün aynı anda iç haznesinde muhafaza edilmesini sağlayan çantalar, birbirinden farklı renk ve desen seçeneklerine sahiptir. Genellikle piknik sepetleri yerine kola asılan veya elde taşınan piknik çantalarını tercih edenler için geliştirilmiş ürünler, uzun ömürlü bir kullanım özelliğine sahiptir. Geniş iç haznesi, yırtılma ve kopmalara karşı dayanıklı dikişleri ve kolay taşınabilir olması ile kamp ve piknik malzemeleri arasında işlevsel bir niteliğe sahip olan ürünler Oxford kumaştan üretilir.Piknik çantalarının standart renkleri arasında yer alan siyah, krem ve beyaz yerine mavi, mor, pembe, sarı, turuncu gibi farklı renkleri sevenler için de ürünler bulunur. Özellikle üzerinde yer alan güneş, yıldız, gökkuşağı gibi desenlerle hareketlendirilmiş tasarımlar farklı dizaynları beğenenler için tercih edilebilecek ideal ürünlerden biridir. Dayanıklı kumaşı, elde taşınabilen boyutu, ön kısmında yer alan cepleri ve sağlam iç haznesi ile su, cep telefonu, cüzdan vb. ihtiyaçları içerisinde barındıran çantalar, günübirlik pikniklerde sıklıkla kullanılır. Piknik çantasını bireysel olarak hazırlayan kişiler için üretilmiş ürün, sevimli desenleriyle pikniklere renk katar. Çocukların da kendi piknik çantalarını oluşturma serüvenini heyecanlı hale getiren bu renkli dizaynlar gündelik gezilerde ve aktivitelerde de kullanılabilir.

Temel Gıda ve İçecek İhtiyacı İçin Piknik Malzemeleri

Piknik ve kamp gibi alanlarda sık tüketilen temel ürünlerden biri de sudur. Özellikle market ve alışveriş alanları arasında ulaşımı uzak olan kamp yerlerini ve piknik alanlarını tercih etmeden önce katlanabilir su torbası alınması önerilen bir üründür. Hem kalabalık grupların hem de daha az sayıdaki kişilerin piknik alanı malzemeleri arasında önemli bir ürün olan katlanabilir su torbaları ile uzun süreli su ihtiyacı karşılanabilir. Katlanmaya karşı dayanıklı yapısı, içme suyunu herhangi bir koku olmaksızın saklayabilmesi ve kaliteli malzemeden üretilmesi ile pek çok alanda tercih edilebilir. Genellikle yürüyüş, kamp, bisiklet, barbekü gibi etkinliklerde kullanılan su torbaları otel, bar, ev, bahçe ve plaj gibi alanlarda da birden fazla kişinin su ihtiyacını karşılayan, pratik bir üründür. Geniş kapasitesi, su akışının ayarlanabildiği kontrol anahtarı ve dik durabilme özelliğiyle dikkat çeken su torbaları çanta içerisinde dahi taşınabilir.Pikniklerin olmazsa olmazı olarak bilinen yiyecek hazırlama telaşına pratik bir nitelik kazandıran piknik setleri, yeme-içme ihtiyacının karşılanmasını sağlar. Farklı renk ve boyutları ile dikkat çeken setlerin içerisinde çatal, kaşık, bıçak, bardak, tabak ve tuzluk gibi ürünler yer alır. Dayanıklı yapısı, yıkanabilme özelliği ve yeme-içme ihtiyacının pratik bir biçimde karşılanmasını sağlayan dizaynı ile piknik malzemeleri fiyatları kapsamında uygun ücretlendirmeler içeren bir üründür. Doğa dostu malzemeden üretilmesi, kendine has çantası ve ikili servise uygun kasesi ile kalabalık gruplara önerilen ürün alışveriş masrafını da ortadan kaldırır. Özellikle kağıt tabak ve cam tabak gibi hem taşınması güç hem de olumsuz hava şartlarına karşı dayanıksız ürünler yerine kullanılabilen piknik setleri kanserojen madde içermez.Piknik setleri az sayıdaki grupların tercih ettiği ürünlerden biri olduğu gibi aileler için de önerilen malzemelerden oluşur. Farklı renk ve boyut özellikleriyle bilinen setler, kamp alanlarında pişirilen yemeklerin herhangi bir dış etken olmaksızın yerleşimini mümkün kılar. Plastik çatal, kaşık ve bıçağı ile kesme ve yeme eylemlerin yapılabilmesini sağlayan hem pratik hem de kullanışlıdır. Araç içerisinde veya elde taşınarak istenilen alanlarda değerlendirilebilecek piknik setleri, tek bir taşıma kabı içerisinde yer alır. İki büyük toplama kabı olarak da kullanılabilen setler, yıkanarak defalarca kez pikniklere götürülebilir. Ürünün dış kaplarında yer alan kilitler, içerisindeki malzemelerin saklanabilmesini sağlar. Bu sayede uzun süreli yolculuklarda da kap içerisinde korunan malzemeler ilgili alanlara taşınabilir.

Yiyecek ve İçecekler İçin Soğutucu Piknik Malzemeleri

Yaz aylarında içeceklerin soğuk kalabilmesini, yiyeceklerin mevcut sıcaklığını korumasını ve piknik keyfinin daha uzun soluklu yaşanmasını sağlayan piknik araç gereçleri içerisinde soğutucu üniteler yer alır. Rahat taşınabilmesi için üretilmiş askısı, soğuk ve sıcak havayı geçirmeyen üç katmanlı yapısı ve esnek gövdesiyle dikkat çeken ürün, gıdaların ve içeceklerin dış darbelere karşı korunmasını sağlar. Geniş haznesi ve yüksekliği ile pek çok alanda rahatlıkla taşınabilecek soğutucu çanta, alüminyum folyo kaplamalı olarak üretilir. Ürünün hava geçirmeyen köpüğü gıdaların her zaman aynı sıcaklıkla kalmasını sağlar. Yıkanabilen ve sağlam yapısıyla uzun ömürlü bir kullanım özelliğine sahip olan soğutucu çanta, pikniklerin yanı sıra kamp alanlarında da kullanılabilir.Farklı renk ve taşıma kapasitelerinin yer aldığı soğutucu çantalar, piknik alışverişleri sonrasında sıcak havalarda ihtiyaç duyulan soğuk içecek beklentisinin karşılanmasını sağlar. Kalabalık grupların da tercih edebileceği piknik kamp ürünleri, pek çok ürünün aynı sıcaklıkla muhafaza edilebilmesi için üretilir. Elde taşınabilen, folyolu sistemiyle olası bir hava değişiminin iç haznesine taşınmasını engelleyen, şık bir dizayna sahip olan soğutucular, piknik kamp seti kapsamında değerlendirilebilecek ergonomik bir üründür. Soğuk içilmesi keyif veren içeceklerin yanı sıra, sandviç, meyve vb. ürünlerin de belirli bir ısıda tutulmasını sağlayan soğutucular sayesinde yeniden alışverişe gitmeye gerek kalmaksızın keyifli vakit geçirilebilir.

1) Piknik malzemeleri nelerdir?Piknik malzemeleri, pikniğe gitmeden önceden yiyecek, içecek, barınma ve özel ihtiyaçların karşılanmasını sağlayan, pratik ve kullanışlı ürünlerdir. Kullanılan malzemeye ve kullanım amacına göre değişen pek çok piknik malzemesi bulunur. 2) Piknik malzemeleri ne zaman kullanılır?Pek çok piknik malzemesi hem yaz hem de kış sezonunda kullanılabilir. Özellikle kampçıların ve gezginlerin ihtiyaç duyacakları ürünler piknik malzemesi kapsamında üretilir, aynı zamanda dayanıklı ve sağlam bir yapıya sahiptir.3) Piknik malzemeleri nerede satılır?Hepsiburada.com mağazasından bulabileceğiniz piknik malzemeleri ile piknik ve kamp ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, ürünlerin güvenle korunmasını sağlayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Piknik Malzemeleri

912 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 37 / 912 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?