Piknik Seti

Tatil dönemlerinde doğada vakit geçirmeyi planlıyorsanız pratik kullanım sağlayan ürünler her zaman size yardımcı olur. Bu ürünler arasında yer alan kamp piknik seti bir alana çadır kurduğunuzda ya da dağ tırmanışlarınızdaki yolculuk esnasında kolaylık sağlar. Kolay tutuşu destekleyen yapısı ile rahat bir şekilde taşınarak pratik bir kullanım imkanı sunar. Kişi sayısına göre değişiklik gösteren parçalar arasından kullanım alışkanlıklarınıza göre uygun olanları tercih edebilirsiniz. Özellikleri bakımından değişiklik gösteren ürünler hijyeniktir ve kolay bir şekilde temizlenir. Kalite ve dayanıklılık bakımından farklı fiyat seçenekleri karşınıza çıkar. Sıklıkla bir kamp ortamını tercih ediyorsanız ürünlerin dayanıklı olmasına özen gösterebilirsiniz. Bu sayede uzun süreler parçaları beraberinizde taşıyabilirsiniz. Markaların kendine has yer verdiği desenleri sofraların çeşitlenmesine katkı sağlar. Gıda tüketimi esnasında ihtiyaç olan tüm ürünleri bu set içerisinde bulabilirsiniz. Pratik kullanımı olan ürünler eğlencelere ve aktivitelere daha fazla vakit ayırmanızı sağlar. Bu tarz alanlarda yeme tercihleri ve sofraların kişilere özel hazırlanış şekilleri ürünlerin çeşitlilik göstermesinde etkilidir. Parçaların hammaddelerine dikkat edebilir, kişi sayısına göre tercihlerde bulunabilirsiniz. Kırılma riski olmayan piknik setlerini tercih edebilir, isterseniz tek kullanımlık ürünlere de göz atabilirsiniz. Tek kullanımlık parçaların taşınması daha hafiftir. Kamp kuracağınız alanlar için tırmanmanız gerekiyorsa bu gibi durumlarda uygunluk gösterir. Isıtma ihtiyacınızı karşılaması için setleri, termos özellikli çantalar arasından seçebilirsiniz. Eksiksiz bir piknik süreci yaşamayı arzuluyorsanız baharatlık, yağdanlık ve sosluk aparatları olan setleri de tercihinize yer verebilirsiniz.

Kullanışlı Piknik Setleri Çeşitleri

Aktivitelere zaman ayırmanız gereken tatillerde kullanışlı piknik setleri ihtiyacınızı karşılar. Kamp kuracağınız alana göre malzemelerin imal ediliş çeşitliliğinden yararlanabilirsiniz. Plastik piknik seti hafif ağırlığa sahip olması sebebiyle sırtta omuzda ve bilekte rahatlıkla taşınabilir. Yorucu geçen yürüyüşler ve tırmanışlar esnasında oldukça pratik bir kullanım imkanı sunan plastik tasarımlar kolay bir şekilde temizlenir. Mekanizması kolay bir şekilde açılarak zamanı iyi değerlendirmenize yardımcı olur. Aç kapa mekanizması ile oluşturulan pratik modeller olduğu gibi iki taraftan alttan desteklenerek kaldırılan tasarımlarda mevcuttur. Geniş kapasiteli ve az sayıda kişinin bulunduğu piknik etkinlikleriniz için uygun sayıda parçalardan yararlanabilirsiniz. Toplam kapasiteyi göz önünde bulundurarak yapacağınız alımlar ürünlerden memnun kalmanıza katkıda bulunur. Bambu piknik seti doğal içeriği sayesinde sağlığınızı koruyucu etkidedir. İçinizdeki doğa aşkını en iyi şekilde yansıtarak bulunduğunuz ortamlara uygunluk gösterebilirsiniz. Sadece dış ortamlar için değil ev içerisinde de rahatlıkla tercih edilen bambular ortamın atmosferini değiştirir. Balkon, teras, bahçe gibi alanlarda konuklarınıza ikramlarınızı otantik hava eşliğinde sunabilirsiniz. Dış mekanlara taşıyacağınız ürünlerin ağır olmamasına ve çantasının kolay bir şekilde tutulmasına dikkat ederek alımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Uzun süreli kalacağınız alanlarda çelik piknik seti oldukça işlevseldir. Pek çok kolaylığı sizlere sunarken uzun ömürlü olma özelliği ile öne çıkar. Mangal ateşinde hazırladığınız yiyeceklerinizin sunumlarını rahat bir şekilde gerçekleştirebilmenize imkan tanır. Farklı renk seçenekleri ve desenler sofralarınızın canlanmasına ve zengin görünmesine katkı sağlar. Büyük çantanın avantajından yararlanarak setlere dahil etmek istediğiniz diğer parçaları da tekli alımlarla ekleyebilirsiniz. Çelik malzemeler sunumlarınızı güven içerisinde yapmanızı sağlarken saklama avantajını da sizlere sunar. Zevkinize uygun ve işlevsel özelliği bulunan modellerle sofranıza zenginlik katabilirsiniz.

Piknik Setlerinin Avantajları

Tatil dönemlerini doğa ile başbaşa geçirmeyi arzuladığınızda pek çok aparata ihtiyaç duyabilirsiniz. Kamp alanlarında aradığınız her şeye anında ulaşmakta zorlanabilirsiniz. Tatil süresince yanınızda ihtiyaç duyabileceğiniz kadar yiyecek bulundurmanız yararınıza olur. Besinlerin hem piknik ortamında hazırlanması hem de hazır olanların sunulması bakımından tabak setlerine ihtiyaç duyulur. Set halinde alımını gerçekleştireceğiniz piknik tabaklarının avantajları şu şekildedir:

 • Piknik seti çanta içerisinde hazır bulunduğu için rahatlıkla elinize alıp istediğiniz bölgeye hareket edebilirsiniz.
 • Çanta içerisinde derli toplu bir şekilde bulunan ürünlerin kaybolma riski azdır. Bu sebeple istediğiniz adette ürünü yanınızda taşıyabilirsiniz.
 • Bu ürünleri piknik dönüşünde evinizde dolapların içerisinde rahatlıkla bir sonraki kullanıma kadar saklayabilirsiniz.
 • Piknik setleri kullanarak kamp ya da piknik alanlarına evinizdeki yemek takımlarını taşımak zorunda kalmazsınız. Bu avantajlı özellik sayesinde yemek takımlarınız bozulmamış ve kırılma riski ile karşı karşıya kalmamış olur.
 • Araç piknik seti küçük ebatları ile bagajlarda rahatlıkla taşınabilir özelliktedir. Her an elinizin altında bulunması için sürekli bagajda bulundurabilirsiniz.
 • Set içerisinde bulunan özel servis tabakları, işinizi kolaylaştırarak rahat sunumlar yapmanızı sağlar.
 • Setin içindeki tüm ürünler pikniğe özel olarak tasarlandığı için tüketilebilecek besinler göz önüne alınarak üretilir.
 • Hazırlayacağınız gıda ürünlerine göre plastik yada melamin malzemeden yapılanları tercih edebilirsiniz.
 • Temizliğinin kolay bir şekilde yapılabilmesi, daha çok dinlenmenize ve tatil dönemlerinizi yorulmadan geçirmenize katkı sağlar.
 • Piknikte beraber eğleneceğiniz kişi sayısına göre farklı adetlerde sunulan ürünler konuklarınızı rahat bir şekilde ağırlamanıza yardımcı olur.
 • 2, 4, 8, 12 ve 6 kişilik piknik seti istediğiniz kadar servis açabilmenize olanak tanır.
 • Ana yemekleri ve çay saatine özel olarak hazırladığınız ikramları, uygun tabaklarda sunabilirsiniz.
 • Kullan at parçalardan da tercihte bulunarak daha rahat bir piknik süreci geçirebilirsiniz.
Piknik Setleri Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yaz ve bahar aylarını açık ortamlarda değerlendirmek için piknik organizasyonları düzenlenir. Pek çok malzemeye ihtiyaç duyulan bu ortamlarda piknik setleri çeşitleri kolaylık sağlar. Kullanım kolaylığı ve pratik bir şekilde gıdaları hazırlayabilme imkanı sunan setlerin içerisinde birçok malzeme yer alır. Konforlu bir piknik süreci geçirebilmeniz için ürünlerin içeriğini incelemenizde fayda vardır. Alım esnasında dikkat edilmesi gerekenler şu şekilde sıralanabilir:

 • Hangi aralıklarla piknik organizasyonu düzenlediğiniz öncelikli olarak dikkat etmeniz gereken unsurlardandır.
 • Ailenizin kişi sayısı ve konuk ağırlamak istediğiniz dönemlerde kaç kişiye kadar artış gösterdiğiniz de önemlidir.
 • Kullanım alışkanlıklarınıza göre farklı sayılarda hazırlanan setlerden tercihte bulunabilirsiniz.
 • Çoğunlukla kalabalık kişi sayısı ile bu tarz organizasyonları gerçekleştiriyorsanız, iki parçadan oluşan setlerden 2 ya da 3 adet şeklinde temin edebilirsiniz.
 • Katlanır piknik seti tercihinde bulunarak da daha az yer kaplayan modellere sahip olabilirsiniz.
 • Piknik setleri içerisinde her türlü ihtiyaca uygun malzemenin yer alması önemlidir. Ateş yakabilmenizi sağlayan ve mangal üzerinde yer alan gıdaları çevirebileceğiniz araç gereçler, sıcak kalmasını sağlayacak kapaklı bir saklama kabı, setleri temin ederken içinde olup olmadığını kontrol etmeniz gereken ürünlerdendir.
 • Besinlerin sunumunu gerçekleştireceğiniz ürünlerin sağlıklı bir çanta içerisinde yer alması ve bu sayede temiz kalabilmesi önemlidir.
 • Dayanıklı malzemelerden seçeceğiniz ürünler uzun süreli kullanım avantajı sunar. Seçtiğiniz ürünlerin çelikten imal edilmiş olmasına da dikkat edebilirsiniz.
 • Seçeceğiniz setlerin gıda ile temasında sakınca bulunmayan mazlemelerden yapılmış olmasına dikkat edebilirsiniz.
 • Ürünlerin kolay bir şekilde taşınmasına da önem gösterebilirsiniz. Aynı zamanda ergonomik tutuşa sahip olması dikkat edilmesi gereken noktalardandır.
 • Sırtta taşınabilen modellerden tercihte bulunarak tırmanışlar da konforlu bir yürüyüş imkanına sahip olabilirsiniz.
 • Kapaklarının kolay ve pratik bir şekilde açıldığı modeller işlevsellik açısından önemlidir.
Piknik Setleri İçerisinde Yer Alan Malzemeler

Pek çok tatil döneminde piknik organizasyonlarının gerçekleştirilmesi ürün çeşitliliğinin artması konusunda etkilidir. Piknik setleri farklı doğa koşullarına göre çeşitli sayılarda hazırlanır. Şehre yakın merkezde konumlandırılacak eşyalar ve dağ tırmanışlarında kullanılacak ürünler birbirinden farklıdır. Çoğunlukla aperatif yiyeceklerin değerlendirildiği pikniklerde, yemek öncesi sunumlar da gerçekleştirilir. Piknik seti tabakları plastik, melamin gibi ham maddelerden hazırlanarak yeme içmeyi kolaylaştırır. 2, 4, 6, 8 ve 12 kişiye özel sunum yapılabilmesini sağlayan tabaklar sağlıklı malzemelerden elde edilir. İnsan sağlığı dikkate alınarak yapılan üretimler gıda testi aşamalarından geçerek sizlerin hizmetine sunulur. Markaların önemle dikkat ettiği konulardan olan sağlıklı ürün ortaya çıkarılması müşteri memnuniyetini sağlar. Ürünlerin hem beğeni alabilmesi hem de sağlığa zararlı yönlerinin olmaması markaları bir üst başarı kademesine yükseltir. Tabaklara ilave olarak piknik bardak seti takımları da aynı özelliklerde üretilir. Sıcak ve soğuk içeceklerin rahatlıkla tüketilebildiği bardaklar rahat bir tutuş pozisyonu sağlar. Kek, pasta, börek gibi çay saatlerinizi değerlendirebileceğiniz piknik ortamlarında çatal ve bıçaklar önemli aparatlardandır. Kesme ve yemeyi kolaylaştıran bu parçalar rahat bir şekilde temizlenerek bir sonraki kullanıma hazırlanır. Mangal üzerinde pişirdiğiniz besinlerinizi bıçağın keskin hatları sayesinde rahatlıkla kesebilirsiniz. Plastik olmasına karşın dişlerinin tırtıklı yüzeye sahip olması keskinliğinden hiçbir şey kaybettirmez. Sert yapıdaki meyveleri ve yumuşak dokudaki sebzeleri dilimlerken rahatlıkla kullanabilirsiniz. Pikniğinizi sulu gıdalarla beslenerek geçirmeyi hedeflediğinizde kaşıkların rahat kullanımı size bu konuda yardımcı olur. İlave olarak baharatlık takımlarının yer alması tatlarda eksiklik hissettiğinizde eklemenize imkan tanır. Masa örtüleri temiz bir zemin üzerinde bir şeyler atıştırmanızı sağlar. Tahta kaşıklarla çay ve kahvelerinizi kolay bir şekilde karıştırabilirsiniz. Çim yüzeyler için piknik örtüleri, yer zemini üzerinde konforlu bir şekilde oturabilmenizi sağlar.

Dış Mekanlarda Rahatlık Sağlayan Piknik Setleri

Güzel havaların dışarıda temiz ortamlarda değerlendirilebilmesi için farklı bölgelerde piknikler tercih edilir. Evde günlük olarak kullanılan yemek takımlarının pikniğe götürülmesi esnasında kırılmalar ve bu sebeple yemek takımlarında bozulmalar olabilir. Pikniklere özel olarak üretilen çantalı piknik seti, eşyaların taşınmasını kolaylaştırır. Böylelikle ürünleri evde unutma riskiniz ortadan kalkar. Farklı kişi sayılarında üretilen setleri pikniğe gidiş yaptığınıza göre tercih edebilirsiniz. Kaç kişiyle bu ortamlarda bulunduğunuz da önemli detaylardandır. Tüplü ve ateşle yakılan mangal çeşitleri destek alarak piknik süreçlerinizi daha zevkli hale getirebilirsiniz. Melamin tabaklar proteinlerin rahatlıkla sunulabilmesini sağlar. Besin değerini kaybetmeden sıcak bir şekilde saklama kaplarında muhafaza ettiğiniz ürünleri, pratik tabaklarda sunabilirsiniz. Tırtıklı bıçakların yardımıyla rahatlıkla dilimleyerek tüketebilirsiniz. Çantalar, içinde bulunan parçaların temiz bir şekilde muhafaza edilmesini sağlar. Geniş kapaklı kısımları sayesinde içinden istediğiniz kadar parçayı çıkarabilir rahatlıkla kullanabilirsiniz. 32 parça piknik seti, 6 kişiye özel servis açabilmenizi sağlar. Setler içerisinde bulamadığınız ürünleri tek parça halinde temin edebilirsiniz. Setleri ve diğer kamp malzemelerini rahatlıkla taşıyabilmek için büyük piknik sepetlerinden de destek alabilirsiniz. Piknikler için özel olarak tasarlanan yemek setleri kolay temizlenebildiği için diğer malzemelerden ayrılır. Kir ve yağ tutmayan yüzeyleri bir bez ve yardımı ile temizleyebilirsiniz. Kolay bir şekilde suyun altında yıkanan malzemeler zararlı boyalar kullanılmadan farklı desenlerde üretilir. Yemek masalarınızı bu sayede şenlendirebilir ve şık bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Kilit sistemi ile içinde bulunan parçaların dökülmesinin önlendiği çantalar pratik bir şekilde açılır. Farklı renk tonlarından oluşturulan modeller yemek masalarınızın daha enerjik ve canlı görünmesine yardımcı olur. Dilediğiniz renk ve desenden elde edilen tasarımlardan siparişinizi oluşturabilirsiniz. Bir piknik için ihtiyaç duyacağınız tüm ürünlere bu set içerisinde ulaşarak hazırlıklarımızı kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

Piknik Setleri Fiyatları

Gıdaların üzerinde sunularak tüketilebileceği piknik seti fiyatları farklı hammaddelerden elde edilmesi sebebiyle değişiklik gösterir. Piknik seti alırken sağlığa zararı olmayan malzemelerle üretilmiş olmasına büyük özen göstermeniz gerekir. Bu özelliğe yer veren markaların ürünlerini farklı fiyat aralıkları ile bulabilirsiniz. Birinci sınıf kaliteli malzemelerden yapılan piknik seti almanız beslenme esnasında kendinizi güvende hissetmenize katkı sağlar. Sağlam ve dayanıklı olmaları sebebiyle de uzun süre dış ortamdaki aktivitelerinizde kullanım avantajı sunar. Hijyenik bir yapıya sahip olan ürünler bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkanabilme özelliğine sahiptir. Kirli kalma endişesi duymadan üzerinde yağlı gıdaların sunumunu rahatlıkla yapabilirsiniz. Pek çok beklenti karşılayan piknik setleri konfor imkanı ile karşınıza çıkar. Günlük ve uzun süreli kalacağınız kamp ortamlarında pratik bir sunum olanağı tanır. Yürüyüşlerde, dağa tırmanışlarda ve çadır kurulan kamp alanlarında pratik tasarımlardan elde edilen setlerden yararlanabilirsiniz. Yolculuk esnasında sırtta taşınabilen modellerin ve avuç içinde taşınabilen piknik setlerinin çantalarından dolayı farklı fiyatlar karşınıza çıkar. Çantaların içerisinde yer verilen parça sayılarının farklılığı fiyatlara etki eden diğer unsurlardandır. Sade renklerden oluşan modellerin yanı sıra çeşitli desenlerle hareketlendirilen piknik setlerini de bulmanız mümkündür. Malzeme kalitesi kadar tasarım detayları da piknik seti fiyatlarına etki eder. Sepetlerin sadece ön kısmından açılarak kullanıldığı ya da iki tarafının kilit sisteminin serbest bırakıldığı ürünler çeşitlilik artışında etkilidir. Modellerin farklılığı ve ergonomik tutuşu desteklemesi farklı fiyat seçeneklerini karşınıza çıkarır. Fiyatlar ürünlerin özelliklerine, işlendiği ham maddeye göre çeşitlilik gösterir. Kullan at piknik seti çelik malzemeden elde edilen parçalar farklı yapılara sahip olmaları bakımından fiyat değişikliğine uğrar. Çelik takımları sürekli olarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Ortamdan ürünleri geri döndürmeyi istemiyorsanız kullan at modeller sizler için en uygun tercih olur. Aktivitelerinizi hızlı ve verimli şekilde geçirmeniz konusunda kolaylık sağlayan piknik seti çeşitleri inceleyebilir, ihtiyacınız olan ürünleri Hepsiburada’dan satın alabilirsiniz.

Piknik Setleri Ne İşe Yarar?

Evde hazırladığınız gıdaları ya da piknik ortamında mangalda pişirdiğiniz yiyecekleri masa üzerinde sunabilmenizi sağlayan piknik setleri işlevsel açıdan kolaylık sağlar. Uzun seyahatlerde de yanınızda bulundurarak mola zamanlarında yiyeceklerinizi rahatlıkla tüketebilirsiniz. Bulunduğunuz her noktada tüketim yapabilmeyi sağlayan piknik setleri pek çok işlevi yerine getirir. Malzemeler temiz kalarak kaybolma riskinin önüne geçilir.

Piknik Setleri Çok Yer kaplar mı?

32 parça tabak, bardak, bıçak, kaşık, çatal malzemelerinden elde edilen ürünlerin hepsi bir sepet içerisinde yer alır. Bu çantanın ebatı 30x30 cm ölçülerindedir. Çok fazla yer kaplamama özelliğiyle piknik sonrası evlerdeki dolaplarda muhafaza edilebilir. Her an piknik yapabilmeniz için araba bagajlarında yer kaplamadan taşıyabilirsiniz. 12 ve 2 kişilik piknik seti olarak aynı ölçüde yer kaplar.

Piknik Setleri Kullanışlı mıdır?

Çantaların içinde yer alan piknik takımı her ortamda kullanışlılık avantajını sunar. Tabakların ve kaşık, bıçak, çatalların hijyenik kalmasını sağlayarak sağlıklı bir beslenme süreci geçirmenize yardımcı olur. Kilit sistemleri pratik bir şekilde açılır, özel sunumlar hazırlamak üzere rahatlıkla masalara yerleştirilebilir. Bütün parçaların bir arada bulunmasını sağlaması bakımından kullanışlıdır.

Piknik Setleri Çabuk Kırılır mı?

Farklı hammaddeler kullanılarak üretilen piknik yemek seti dayanıklılığı değişiklik gösterir. Plastik malzemeler beton gibi sert zeminlere düştüğünde kırılma riski ile karşı karşıya kalabilir. Melamin ve çelikten yapılan üretimler kırılma riski ile sizleri karşılaştırmaz. Kullan at parçalardan olan kağıt bardak ve tabaklarda kırılma riski yoktur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Piknik Seti Fiyatları

702 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 36 / 702 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?