Piknik ve kamp malzemeleri ile günlerinizi çok daha keyifli ve konforlu hale getirebilirsiniz. En sevilen bahar ve yaz açık hava aktivitelerinden olan piknikler için özel olarak üretilen setler bulunuyor. Piknik seti çeşitleri bulunmakla birlikte farklı özelliklere sahip ürünler farklı beklentileri karşılama amacına hizmet ediyor. Örneğin dört kişilik piknik setleri bulunduğu gibi çok daha fazla kişilik olanlar da satın alınabiliyor. Piknik sepeti haricen ya da setin bir parçası olarak satışa sunulabiliyor. Set içerisindeki parçaların neler olduğu da alım sürecinde belirleyici oluyor. Temel olarak ürünlerin ana materyalleri, kalite ve dayanıklılıkları, desenleri, renkleri parça özellikleri çeşitleniyor. Piknik seti fiyatları da hem ürünlerin bu özelliklerine hem de markaya, indirim dönemlerine ve sezona göre değişiyor.

Piknik Seti İçerisinde Neler Yer Alıyor?

Piknik setleri açık alanda yeme içme aktivitelerinizi daha hızlı, verimli ve keyifli kılmayı önceliyor. Farklı yeme tercihleri, kişi kapasitesi göz önüne alındığında ortaya birbirinden farklı içerikler çıkıyor. Kalabalık aileler ve zengin piknik sofraları açısından kendinden muhafazalı ve fazla parça sayılı olan piknik sepeti çeşitleri iyi bir tercih. Çantalı piknik setleri hem yürüme hem de araçla piknik, kamp alanına gidecekler açısından kolaylık sağlıyor. Setler içerisinde geneli itibari ile bardak, tabak, çatal, bıçak ve kaşık yer alıyor. Daha profesyonel piknik setlerinde baharatlık, yağlık gibi araç gereçler de bulunabiliyor. Isı muhafazalı bir ürün arayışınız varsa termos piknik çanta modellerine yönelebilirsiniz. Farklı litre hacmi kapasitesiyle sizlere sunulan ısı korumalı piknik çantaları sayesinde belirtilen süreç boyunca sıcak gıdalar sıcak, soğuk olanlar da soğuk kalabiliyor.

Piknik Setlerinin Avantajları Neler?

Set içerisindeki malzemeler hem kullanım hem de temizleme ve saklama anlamında son derece kullanışlı bir yapı sergiliyor. Örneğin, kolay temizlenebilen ürünler yemekten sonra seri biçimde arındırılabiliyor. Üst üste istiflenebilen malzemeler yer kaplamıyor. Yanınızda taşımanız da kullanım dışıyken rahatlıkla muhafaza edilmeniz de böylelikle mümkün oluyor. Özel çantalı piknik sepetlerinin bu çantası servis tabağı olan seriler işlevselliği ile tüketicileri cezbediyor. Bu ürünleri piknik alanları haricinde evde gündelik hayatta, balkon ve bahçe masanızda da kullanabilirsiniz. Halihazırda piknik için gereçleriniz varsa tercihinizi piknik sepetlerinde yana kullanabilir, piknik malzemeleri ekleyerek kendi setinizi özgürce genişletebilirsiniz. Farklı renk seçeneğine sahip olan setler arasından zevkinize hitap eden kalıp, renk ve desende olanları satın alabilir, piknik sofralarınızın şık ve estetik görünmesini sağlayabilirsiniz.

Satın Alım Aşamasında Nelere Dikkat Etmek Gerek?

 • Çanta ve sepet satın alımında dayanıklılık ve sağlamlığın yanı sıra toplam kapasite özelliklerine de bakmayı unutmayın. Kolay taşınabilir ürün arayışındaysanız tutma kolu sağlam, rahat olan setlere ve sepetlere yönelebilirsiniz.
 • Sağlık açısından geneli itibari ile BPA bulunmayan, birinci sınıf malzemeden imal edilen ve kanserojen madde içermeyen ürünleri ilk sıraya yerleştirin. Bu şekilde öğünleri daha güvende hissederek keyifle tüketmenin keyfini çıkarabilirsiniz.
 • Geniş kapasiteli ve kapaklı piknik sepeti almayı düşünüyorsanız kapak mekanizması kolay açılabilen modelleri inceleyebilirsiniz. Örneğin sepet tutamacının iki yanında iki kapak aç-kapa mekanizması bulunan modelleri beğenebilirsiniz.
 • Sırt çantası formatında piknik çantaları da üretiliyor ve bu ürünler kampçılardan doğa yürüyüşçülerine kadar pek çok kişiyi memnun ediyor. Piknik için sırt çantası tasarımları da çeşitlenebiliyor. Ekstra aksesuarlı olanlar, iki veya daha fazla kişilik çantalar bulunuyor.
 • Satın aldığınız ürün tipi her ne olursa olsun, belirtilen kullanım ve muhafaza etme önerilerini uygulamanız gerekiyor. Doğru yöntemleri uygulamak uzun süre eskimeden kullanmanıza imkan verdiği gibi gereçlerin işlevlerini yitirmesinin önüne de geçiyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Piknik Seti Fiyatları

89 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Ennalbur Piknik Seti
  2. Grande Piknik Seti
  3. A-Design Piknik Seti
  4. AKT Piknik Seti
  5. Cosiness Piknik Seti
  6. Demiray Piknik Seti
  7. Orgaz Piknik Seti
  8. Aslife Piknik Seti
  9. Demirtaş Çelik Piknik Seti
  10. Freecamp Piknik Seti
  11. Greenmall Piknik Seti
  12. Lotus Grill Piknik Seti
  13. Moniev Piknik Seti
  14. Nargo Piknik Seti
  15. Plastart Piknik Seti
  16. Rainbow Piknik Seti
  17. Sevimliev Piknik Seti
  18. Titiz Piknik Seti
  19. Adesign Piknik Seti
  20. Aniva Piknik Seti
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002705/2147483601/34001196/60005580
Başa dön