Mangal / Barbekü

Herkes tarafından sevilen mangal etkinliği, barbekü mangal çeşitleri ile evde kolaylıkla yapılabilir. Pikniklerin olmazsa olmazı olan mangal, bazen zahmetli bir iş olarak görülebilir. Mangal sırasında yaşanan zorluğu minimuma indirmek için geliştirilen elektrikli ızgaralar, kullanım konusunda büyük bir kolaylık sağlar. Böylelikle kullanıcılar dilediği yerde zahmetsiz bir şekilde mangal yaparak keyifli zaman geçirebilir. Elektrikli mangallar genellikle açık havada tercih edilir.

Temiz kullanımı ile elektrikli barbekü çeşitleri, teras ve balkonda da tercih edilebilir. Yüksek konfor sunan ve pratik bir şekilde et ve sebzeleri ızgara haline getiren ızgaralar, lezzetli bir öğün oluşturur. Bu ürünlerde öne çıkan özelliklerden biri de çevreye verilen zararı minimuma indirmesidir. Normal mangal kadar duman yaratmaması nedeniyle herhangi bir rahatsızlık yaratmaz. Elektrikli mangallar aynı zamanda minimum yangın riski sunmasıyla da güvenilirliği artırır. Diğer mangal çeşitleri, elektrikle çalışan modellere göre daha büyük risk taşır. Bu nedenle kullanıcılar kullanım kolaylığı ve güvenilirlik nedeniyle genellikle elektrikli mangal çeşitlerine yönelir.

Elektrikli Izgara ile Kullanım Pratikliği

Mangal barbekü, hemen herkesin sevdiği ızgara lezzetini büyük bir kolaylık ile kullanıcılara sunar. Hem balkonda hem de bahçede kullanım için uygun olan elektrikli ızgaralar, alan konusunda sıkıntı yaşamamanızı sağlar. Piknik için doğru alan bulmak ile uğraştırmayan bu modeller, pratik bir kullanıma sahiptir. Elektrikli ızgara çeşitlerinde geniş bir ürün yelpazesi bulunur. Kullanıcılar kendi ihtiyacına ve pişirmek istediği ürüne göre bir tercih yapabilir. Elektrik ile çalışan barbeküler, kullanım konusunda konforlu bir hizmet verir. Ateş yakma derdi ile uğraştırmadan anında hizmet alabilmeniz mümkündür. Sağladığı kolaylıklardan biri de güvenilir bir mekanizmaya sahip olmasıdır.

Elektrikli ızgara çeşitleri ergonomik tasarım formu sayesinde de kullanıcıların işini kolaylaştırır. Kolay taşınabilir bir yapıya sahip olması ile dilenen her yere rahatlıkla götürülebilir. Açılır kapanır özellikleri ile evde, balkonda, bahçede muhafaza edilmesi de oldukça kolaydır. Modern tasarımlarıyla şık bir görünüm kazandıran barbekü modelleri, kullanıcıların beğenisini kazanır. Kullanıcılar fişe taktığı anda ısınmaya başlayan ızgaralar, güçlü motor özellikleriyle de dikkat çeker. Hızlı ısınma özelliği sayesinde yiyecekleri pişirerek pratik bir kullanıma imza atar. Elektrikli mangallarda istenen her et ve sebze kolaylıkla pişirilebilir.

Elektrikli Izgara Modelleri

Mangal barbekü modelleri birçok alternatiften oluşur. Kapaklı, kapaksız ve ayaklı tasarımlar kullanıcılar tarafından sık sık tercih edilir. Aynı zamanda elektrikli mangalların bazılarında stand bulunurken, bazılarında bulunmaz. Stand tasarımı bulunan ızgara çeşitlerinde, raf kısmı ve denge ayak sistemi yer alır. Bu tasarımlar markalara göre değişiklik gösterir. Mangal modellerinde çok sayıda renk alternatifi de bulunur. Kullanıcılar, kendi göz zevkine hitap eden tasarım ve renkten yararlanabilir. Mangal barbekü fiyatları kullanıcıların bütçesini zorlamayacak rakamlardan oluşur. Fiyatlar modeline ve markasına göre değişiklik gösterir.

Standlı barbekü çeşitleri genel olarak 90x90x40 cm ebatlarında üretilir. Bu barbekü çeşidi içerisinde çeşitli ebatlarda parçalar bulunur. Standlı ızgaralarda denge ağırlığı genellikle 4 kg, tabla ızgara ağırlığı ise 2 kg olarak bilinir. Bu ızgara modeli, kullanıcıların kendi konforuna uygun şekilde ayarlanabilme özelliğine sahiptir. Ayaklı mangal çeşitlerinin yanı sıra, tezgah üstü modeller de sık sık tercih edilir. Bu modeller masa ve mutfak tezgahı üzerinde rahatlıkla kullanılabilir. Barbekü mangal ölçüleri genellikle 50x8x40 cm boyutlarındadır. Elektriğin bulunduğu her alanda kullanıma uygun olan modeller, pratik ve kokusuz ızgara keyfi yaşatır. Izgara kullanımına başlamadan önce talimatların okunmalı ve buna uygun bir çalıştırma sistemi sağlanmalıdır. Güvenlik açısından ızgaranın kullanım talimatlarını okumak son derece önemlidir.

Elektrikli Mangal Çeşitleri

Gelişen teknoloji ile birlikte elektrikli mangal çeşitleri de yenilenir. Birbirinden çeşitli mangallar, tüm kullanıcıların beklentisini karşılamayı başarır. Fonksiyonel bir kullanım sunan mangallar, istenilen her yerde hizmet verir. Ergonomik bir tasarıma sahip olan çeşitler, kolaylıkla dilenen yere taşınabilir. Sulu ve ısı tutucu özelliğe sahip olan ızgara çeşitleri, pişirilen etin lezzetinin artmasını sağlar. Eti kurutmadan pişiren bu özellik, oldukça keyifli bir yemek deneyimi sunar. Mangallar içerisinde makine sistemini saran, kuvvetli bir boru tesisatı yer alır. Bu boru tesisatı, dışarı minimum koku salınmasına yardımcı olur. Kullanıcılar, bu özellik sayesinde kapalı alanlarda da mangal yapma lüksüne erişir. Barbekü mangal elektrikli, tüplü, gazlı, ayaklı seçenekler ile ızgara severlerin beğenisine sunulur. Kullanıcılar kendi kullanımları için en uygun olan modeli seçerek kusursuz bir hizmet kalitesine erişir.

Çeşitli setlerden meydana gelen mangallar, geniş tepsi, paslanmaz çelik şiş, porselen fiş ve ızgara teli detaylarıyla güçlendirilir. Mangal barbekü seti, tüm bu özellikleri kapsaması nedeniyle ekstra bir masraf gerektirmez. Izgara yaparken ihtiyaç duyulan tüm mangal barbekü aksesuarları set içerisinde bulunur. Oldukça avantajlı olan mangal setleri, kalitesi ve dayanıklılığı ile uzun süre kullanım için uygundur. Kullanıcılar düzenli bir temizlik ve iyi bir muhafaza ile uzun süre mangal keyfini istediği yere taşıyabilir. Mangal çeşitlerinde motor gücü değişiklik gösterir. Boru sistemi bulunan mangallar genellikle 1200 Watt elektrik gücüne sahiptir. Güçlü motor yapısı ızgara hizmetinin hızlı bir şekilde tamamlanabilmesi sağlar.

Elektrikli Izgara Modellerinde Tasarım Farkı

Her hava koşuluna uygun şekilde geliştirilen mangal barbekü çeşitleri, estetik görünümü ile kullanıcıların ilgisini çeker. Modeller arasında farklı zevklere hitap eden birçok renk alternatifi bulunur. Kullanıcılar renkler arasından kendi stillerine en uygun seçimi yapabilir. Hızlı ve konforlu bir pişirme tekniğine sahip olan modeller, insanların hayatını kolaylaştıran bir etkiye sahiptir. Zahmetli bir aktivite olan ızgara, bu ürünler sayesinde oldukça kolay hale gelir. Kullanıcıların barbekü işlemini kolaylaştırmaya uygun olan tasarımlar, fonksiyonel bir kullanım sunar. Ürün modeline göre tasarımda farklılıklar görülebilir. Yuvarlak mangal barbekü tasarımı, kullanıcılar tarafından en sık tercih edilen modeller arasındadır. Hem şık bir görünüm hem de kolay bir kullanım sunan yuvarlak tasarım, işlevselliği ile öne çıkar.

Elektrikli ızgaraların güvenilir bir şekilde kullanılması için düz bir zemin üzerinde sabitlenmesi gerekir. Sabitlemek aynı zamanda kullanım konusunda birtakım kolaylıklar da sağlar. Elektrikli ızgaralar, üzerinde bulunan ısı ayarı yardımıyla kolaylıkla kontrol edilebilir. Izgara işleminden önce mangalın ayarı yapılarak ısıtılması gerekir. Elektrikli ızgara modellerinde ısıtma işlemi 7 ila 10 dakika arasında sürer. Izgara tasarımlarında genellikle yiyeceklerin pişme süresi bulunur. Bu alanda yer alan süre dikkate alınarak kusursuz bir pişirme tekniğine ulaşılabilir.

Elektrikli Izgara Temizliği ve Kullanımı

Elektrikli ızgara modellerinin barbekü işleminden sonra düzenli olarak temizlenmesi son derece önemlidir. Temizleme işlemi, ızgaranın ömrünü uzatmayı sağlar ve hijyenik bir kullanım olanağı verir. Temizlikte leke çıkarıcı temizlik ürünlerinin kullanılması önerilir. Bulaşık süngeri ve mikrofiber bez silme işlemi sırasında kullanım için uygundur. Bazı elektrikli ızgara çeşitlerinde çıkarılabilir plakalar bulunur. Çıkarılıp takılabilen plakalar bulaşık makinesinde yıkamak için de uygundur.

Elektrikli mangal kullanımı diğer mangal çeşitlerine göre oldukça basittir. Elektrikten aldığı enerjiyi ısıya dönüştüren mangallar, yiyecekleri en doğru şekilde pişirir. Bu mangal çeşitlerinde şiş ya da pişirme teli yardımıyla barbekü mangal yapılabilir. İlk olarak mangal ısıtılır ve daha sonra pişirme teline yerleştirilen yiyecekler üzerine alınır. Oldukça basit bir işlem olan elektrikli mangal, ateş yakma derdinden kullanıcıları kurtarır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Elektrikli Izgara-Mangal

6468 ürün listeleniyor
Yapı Market / Bahçe / Oto
Yapı Market / Bahçe / Oto
Bahçe
Bahçe
Mangal / Barbekü
Mangal / Barbekü
Mangallar
Mangallar
Mangal Aksesuarları
Mangal Aksesuarları
Piknik Seti
Piknik Seti
Odunlu Semaver
Odunlu Semaver
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
Güncel Değerlendirme
Fotoğraflı Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Marka
Toplam 45 / 6468 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?