Yemeği bir keyfe dönüştürmenin anahtarlarından olan Elektrikli Izgara-Mangal modelleri geniş ürün seçenekleriyle dikkat çekmektedir. Outdoor aktivitelerde bahçenizde ya da balkonunuzda değerlendirebileceğiniz ürün sayesinde kendiniz ve sevdikleriniz için bir lezzet şöleni sunabilirsiniz.

Mangal Modelleri

Et, tavuk ve balıkları kendi yağında lezzetli bir şekilde pişirmenizi sağlayan mangalların farklı ortamlarda kullanılabilen değişik tasarımlı modelleri mevcuttur. Satın alacağınız mangal modeline karar verirken bazı ipuçlarınız göz önünde bulundurabilirsiniz.

 • Outdoor aktivitelerde kullanacağınız bir ürün alacaksanız kolaylıkla kurulup toplanabilmesine dikkat edebilirsiniz.
 • Hafif ürünler taşıma esnasında kolaylık sağlar ancak ağır malzemeler kullanılarak üretilen mangallar darbelere karşı daha dayanıklı olur.
 • Kömür ya da odun kullanıp ateş yakmakla uğraşmak istemiyorsanız gazlı mangalları inceleyebilirsiniz.
 • Çekirdek bir aileniz varsa 2-3 kişilik mangalları satın alabilirsiniz. Aileniz büyükse ya da arkadaşlarınızla mangal yapmayı seviyorsanız daha büyük modellere göz atmanızda fayda vardır.
 • Demir mangallar fiyat olarak daha uygundur. Ancak döküm mangalların ateşi homojen bir şekilde dağıttığını bu sayede de etlerin daha iyi piştiğini bilmelisiniz.

Mangal Aksesuarları

Doğada zaman geçirirken yapabileceğiniz en keyifli aktivitelerden olan mangalı daha keyifli hale getirmek için birbirinden işlevsel mangal aksesuarlarından faydalanabilirsiniz.

 • Ocak saçları, birbirinden lezzetli yufka, gözleme ve bazlamalar yapmak için en iyi çalışma arkadaşınız olur. Büyük yüzeyleri sayesinde istediğiniz ebatta hamur işleri pişirebileceğiniz ürünlerin mangalda ve ocakta kullanılan modelleri mevcuttur.
 • Piknikte mangal yakmak için zaman kaybetmenizin önüne geçen hazır çıralar, doğal malzemelerden üretilir ve doğaya zarar vermez. Mangalınızı kolaylıkla yakabilmenizi sağlayan çıralar ince şekilde kesilir ve son derece ekonomiktir.
 • Metal kebap şişlerle adana kebap ya da ciğer şiş gibi farklı etleri lezzetli bir şekilde pişirebilirsiniz. Kolaylıkla çevrilen ve etin her tarafının pişmesini sağlayan ürünler aynı zamanda otantik bir görünüme sahiptir.
 • Mangalınızın uzun süre ilk günkü görünmesi için düzenli olarak temizlenmesi son derece önemlidir. Farklı modeldeki mangal fırçaları sayesinde çaba harcamanıza gerek kalmaz ve birkaç dakika içerisinde temizleme işini halledebilirsiniz.
 • Mangalı kısa süre içerisinde tutuşturmak ve kısa sürede etlerinizi pişirmeye geçmek için tutuşturma bacası kullanabilirsiniz. Özel tasarımları ile kömürün hava ile temasını kolaylaştıran ürünler kömürün köz haline gelmesini sağlarken üzerinizin is kokmasını da engeller.

Piknik Setleri

Piknik setlerinin oldukça değişik seçenekleri bulunup farklı ihtiyaçlara cevap verir. Satın alacağınız sete karar verirken bütçenizle beraber alışkanlıklarınızı da göz önünde bulundurabilirsiniz.

 • Hasır ya da renkli plastik sepetleri bulunan setler estetik bir görünüme sahiptir ve piknikte hoş bir görüntü oluşturur.
 • Yalnızca yiyecek, içecek ve piknik malzemelerinizi taşımakla kalmayan aynı zamanda sıcak ve tutma özelliğine de sahip olan bir piknik sepeti almayı düşünebilirsiniz.
 • Pikniğe genellikle az kişi gidiyorsanız 3-4 kişilik piknik sepetleri işinizi görür. Daha büyük aileler içinse 12 kişiye kadar yetecek seçenekler mevcuttur.
 • Satın alacağınız piknik setinin alışkanlıklarınıza uygun olması önemlidir. Piknikte kaşık kullanmıyorsanız ya da plastik değil cam bardak kullanmayı tercih ediyorsanız piknik sepetinizi buna göre seçebilirsiniz.

Odunlu Semaver Modelleri

Piknikte içilen çayın daha lezzetli olmasını sağlayan odunlu semaverler aynı zamanda estetik bir görünüme sahiptir. Pikniğin yanı sıra evinizin bahçesi ve balkonda da kullanabileceğiniz ürünlerde cay odun közü ile yavaş yavaş demlendiğinden su çay yapraklarına daha iyi işlediğinden çay daha iyi demlenir.

Odunlu semaverlerin tek ve çift musluklu modelleri mevcuttur. Çift musluklu modellerde musluğun birinden dem, diğerinden ise su gelir. Tek musluklu modellerden akan çay ise doğrudan tüketilmeye uygundur.

Satın alacağınız semavere karar verirken kaç kişi çay içeceğinizi göz önünde bulundurabilirsiniz. 4-5 kişilik bir aile için 4,5 litrelik bir model idealdir. Aileniz genişse ya da sık sık misafir ağırlıyorsanız 5 ya da 7 litrelik modelleri de inceleyebilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Elektrikli Izgara-Mangal

1.962 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Metehan Mangallar Barbeküler
  2. Kaliteplus Mangallar Barbeküler
  3. AKT Mangallar Barbeküler
  4. Aktürkler Mangallar Barbeküler
  5. Theragone Mangallar Barbeküler
  6. Weber Mangallar Barbeküler
  7. Piknik Mangallar Barbeküler
  8. Sinanoğlu Mangallar Barbeküler
  9. Guruss Mangallar Barbeküler
  10. Gönen Çelik Mangallar Barbeküler
  11. Güryan Mangallar Barbeküler
  12. Napoleon Mangallar Barbeküler
  13. Kor Mangallar Barbeküler
  14. Lotus Grill Mangallar Barbeküler
  15. Cemre Mangallar Barbeküler
  16. Big Green Egg Mangallar Barbeküler
  17. Mangal Sepetim Mangallar Barbeküler
  18. Kaçkar Mangallar Barbeküler
  19. Wildlebend Mangallar Barbeküler
  20. Demiray Mangallar Barbeküler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Türü A-Z
 6. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002705/2147483601/34001196
Başa dön