Play - Doh rengarenk dünyasına çocukları çağırıyor. Çocuklar kadar ebeveynlerin de eğlence kaynağı olan oyun hamurları farklı renkleri ile beğeni topluyor. Özel kutularında güvenle muhafaza edilebilen hamurlar, markanın büyük piknik kovasında da taşınabiliyor. Her yerde rahatlıkla oynanabilen oyuncaklar, çocuk sağlığına zarar verecek hiçbir katkı maddesi içermiyor.

Play-Doh oyuncakları, oyun hamurundan ve aksesuarlarından oluşuyor. Tescilli özel formülü ile en kaliteli oyun hamurlarını sunan marka; su, tuz ve un karışımından oluşan hamurları ile çocukların sağlığına zarar vermiyor. Hamurlarda alerjen; fıstık, fıstık yağı, süt bulunmuyor. Buğday içeren hamurların yenmesi önerilmiyor. Toksik madde bulundurmayan, çocukların narin cildini tahriş etmeyen ve alerji oluşturmayan hamurların yalnızca glüten nedeni ile glüten alerjisi bulunan çocuklardan uzak tutulması öneriliyor. Çocukların ve evcil hayvanların yememesi konusunda kullanıcılar uyarılırken, hamurlar elle veya aparatlarla şekillendirilebiliyor.

Hamurun yoğun kullanım veya açıkta bırakma sebebi ile katılaşması normal görülüyor. Kuruyan hamur yalnızca bir damla su ile yoğurularak yeniden yumuşatılabiliyor. Bir diğer yumuşatma yönteminin ise oyun hamurlarının nemli kağıt havluya sarılması olduğu belirtiliyor. Kapalı kutuda, nemli havluya sarılı olarak bir gece bekletilen hamur sabaha kadar yumuşayabiliyor.

Play-Doh Oyuncak Çeşitleri

Play-Doh oyun hamurları farklı şekillendirme setleri ile çeşitleniyor. Kalıpların, enjektörlerin, makas ve şekillendirici presslerin bulunduğu Play-Doh oyuncak çeşitleri, farklı konseptlerle çocukların eğlence ve eğitim gereksinimini karşılıyor. Dişçi konsepti, mutfak konsepti, pizza partisi veya pasta paketi bulunduran setler, oyun hamuruna değişik şekiller vererek konseptin hayata geçirilmesi amacını taşıyor. Rengarenk hamurlarla çocukların yaratıcılığı gelişirken, ince motor becerileri de şekillendirme esnasında artıyor. Farklı yaştaki çocuklara hitap eden setlerin hangi yaş için uygun olduğu ürün detaylarında açıklanıyor. Defalarca oynamak üzerine tasarlanan setlerde, çocuklar her oynayışta farklı şekiller meydana getirerek eğleniyor. Yapılan şekillerin uzun süre dışarıda tutulması durumunda çatlamalar meydana gelebiliyor. Bu nedenle yapılan şekillerin fotoğrafının çekilerek ölümsüzleştirilmesi ve her oyunda yeni şekillerin yapılması tavsiye ediliyor. Çocukların renkleri öğrenmesine de yardımcı olan hamurlarla tek tek renk çalışması da yapılabiliyor. Evlerde, okullarda kullanılan oyuncaklar, çocuk gelişiminde önemli bir parça olarak gösteriliyor.

Play-Doh Oyuncak Fiyatları

Play-Doh oyuncak fiyatları, defalarca oynanabilmesi ile ekonomik özellik kazanıyor. Kapalı kutusunda saklanarak kuruması engellenen, kuruyunca ıslatılarak yeniden kullanılabilir hale gelen hamurlar, uzun süre çocuğunuza eşlik ederek dayanıklılığını ispatlıyor. Setler her bütçeye uygun fiyatta alternatif bulunduruyor. Farklı şekiller yapılarak onlarca farklı oyuncak yerine kullanılabilen hamurlar, fiyatları ve özellikleri ile ebeveynlerin gönlünü kazanıyor.

Kolaylıkla temizlenen hamurların yapıştığı yerden çıkabilmesi için herhangi bir temizleyici maddeye gerek kalmıyor. Sıcak su veya kimyasal gerektirmeden sadece kuruması beklenen hamur, kuruduktan sonra sert bir fırça ile kazınarak yapıştığı yerden çıkartılabiliyor. Hamur parçaları elektrikli otomatik süpürge ile temizlenirken, bulaştığında kalan hafif lekeler sabunlu su yardımıyla arınabiliyor. Hamurların yanında parmak boyaları da bulunduran marka, küçük sanatçıların yaratıcılıklarını el resimlerine taşımalarına yardımcı oluyor.

Çocuklara rengarenk bir dünya armağan etmek isteyen ebeveynlerin seçimi olan Play - Doh, hem kız hem de erkek çocukların severek oynadığı oyuncakların adresi oluyor. Siz de çocuklarınıza Play - Doh oyuncaklar alarak onları sevindirebilir; zekalarını, kabiliyetlerini ve en önemlisi hayal dünyalarını genişletebilirsiniz. Alacağınız farklı setlerle onlara renkleri öğretebilir, yaratıcı desenler oluşturmalarına imkan verebilir, ince becerilerini artırarak ellerini kullanmalarına yardımcı olabilirsiniz. Geleceğin heykeltıraşlarını, ressamlarını yetiştirebilecek eğitici oyun hamurları ve setlerle siz de çocuğunuza bir hayal armağan edebilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Play-Doh En Güzel Oyuncaklar

325 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Play-Doh Oyuncaklar
  2. LEGO Oyuncaklar
  3. Barbie Oyuncaklar
  4. Sunman Oyuncaklar
  5. Vardem Oyuncaklar
  6. Partini Seç Oyuncaklar
  7. Hediye Dükkanı Oyuncaklar
  8. Hot Wheels Oyuncaklar
  9. Tam İthalat Oyuncaklar
  10. Happy Land Oyuncaklar
  11. Dede Oyuncaklar
  12. Ubga Gift Oyuncaklar
  13. Pilsan Oyuncaklar
  14. Can Oyuncak Oyuncaklar
  15. Baskımarketim Oyuncaklar
  16. Polesie Oyuncaklar
  17. Giochi Preziosi Oyuncaklar
  18. Clementoni Oyuncaklar
  19. Birlik Oyuncak Oyuncaklar
  20. Disney Oyuncaklar
  21. Can-Em Oyuncak Oyuncaklar
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Değerlendirme Puanı
 5. Yaş Aralığı
 6. Cinsiyet
  1. Erkek Çocuk
  2. Kız Çocuk
 7. Karakter / Tema A-Z
  1. Eğitici
  2. Disney Prenses
  3. Avengers
  4. Marvel
  5. Star Wars
  6. DohVinci
  7. Frozen
  8. Aslan Kral
  9. Dr. Dottie
  10. Hulk
  11. Iron Man
  12. Jake ve Varolmayan Ülkenin Korsanları
  13. Kaptan Amerika
  14. Play-Doh
  15. Spiderman
 8. Fotoğraflı Değerlendirme
 9. Güncel Değerlendirme
 10. Fırsat Ürünleri
 11. Türü
 12. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
 • Marka Play-Doh
DSACategoryId/2147483639/23031884/playdoh
Başa dön