Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Plugable
Plugable USB 3.0 Universal Laptop Dock - HDMI ve Dvı/vga/hdmı Gigabit Ethernet Ses 6 USB Port (Yurt Dışından)

Plugable USB 3.0 Universal Laptop Dock - HDMI ve Dvı/vga/hdmı Gigabit Ethernet Ses 6 USB Port (Yurt Dışından)

Plugable
5.197,99 TL
( / adet)
%
hepsi
burada
Loading interface...
DSACategoryId/2147483646/42/757/189
Plugable USB 3.0 Universal Laptop Dock - HDMI ve Dvı/vga/hdmı Gigabit Ethernet Ses 6 USB Port (Yurt Dışından)
Marka Takılabilir
Siyah renk
Donanım Arayüzü VGA, Ethernet, HDMI, USB 3.0, USB 2.0
Uyumlu Cihazlar PC
Toplam USB Bağlantı Noktası 6
Bu öğe hakkında

    ESNEK GENİŞLETİLEBİLİRLİK - Bir ana bilgisayardan bu bağlantı noktasına tek bir USB 3.0 bağlantısı, çift video çıkışı, kablolu Gigabit Ethernet, 3,5 mm Kulaklık ve Mikrofon jakları, iki USB 3.0 bağlantı noktası ve dört USB 2.0 bağlantı noktası sağlar
    ÇİFT HD MONİTÖRLER - Her biri 1920x1200 çözünürlüğü 60Hz yenileme hızını destekleyen dahili HDMI ve DVI çıkışları. DVI - VGA adaptörü ve DVI - HDMI adaptörü içerir. HDMI bağlantı noktası, yalnızca tek bir HDMI ekranla 2560x1440 50Hz'e kadar çözünürlükleri destekler
    UYUMLULUK - Windows 10, 8.x, 7 ve XP sistemleriyle uyumlu bağlantı istasyonu. Windows Update aracılığıyla tak ve çalıştır sürücü kurulumu. Surface RT, macOS ve Linux desteklenmez. Kablolu Ethernet, Gigabit hızını destekler. Dock, ana bilgisayarı şarj etmiyor
    TAVSİYE EDİLEN KULLANIM - Web ve üretkenlik yazılımı ile kullanım için; oyun oynamak için önerilmez. DisplayLink olmayan USB adaptörlerle karıştırılamaz. DisplayPort bağlantıları desteklenmez. HDCP'yi desteklemez, şifrelenmiş veya kopya korumalı içeriği oynatmaz

 İş İstasyonunuzu Genişletin

USB 3.0 dizüstü bilgisayarınız için tek noktadan yükseltme yapmak isteyenler için tasarlandı. Windows için Takılabilir USB 3.0 Evrensel Dizüstü Bilgisayar Bağlantı İstasyonu (UD-3900), çift monitör eklemenize ve çevre birimlerinizi tek bir kabloyla dizüstü bilgisayarınıza bağlamanıza olanak tanır. Masanızdan hızla gelin ve çıkın. Dizüstü bilgisayarınıza bir kablo bağlayarak, 11 ekstra bağlantı noktası elde edersiniz ve bu da daha kısa sürede daha fazla iş yapmayı kolaylaştırır.

Çift monitöre sahip deneyimli kullanıcılar: UD-3900, üretkenliğinizi ve çalışma alanınızı en üst düzeye çıkarmak için ihtiyacınız olan bağlantı istasyonudur. E-posta, web uygulamaları, Microsoft ofisi ve daha fazlası gibi iş amaçlı kullanımlar için harika. Dikey bir tasarıma sahip olan bu yuvayı monitörleriniz arasında kolayca takabilir ve masanızda değerli bir alan kazanabilirsiniz. Her gün takıp çıkardığınız cihazlar için ön USB ve ses bağlantı noktalarına rahatça erişin.

Not: UD-3900 dizüstü bilgisayarınızı şarj etmeyecek ve sisteminize güç sağlamak için harici şarj cihazınıza ihtiyaç duyacaktır. UD-3900'de bir HDMI bağlantı noktası ve bir DVI bağlantı noktası bulunur ve gerekirse hem DVI - VGA adaptörü hem de DVI - HDMI adaptörü dahil ediyoruz (DisplayPort ekranlarla uyumlu değildir).


11 Bağlantı Noktası

Tüm çevre birimleriniz için bir hub görevi gören bir yuva ile bağlantı noktalarınızı geri alın.

    1x HDMI 1.3 bağlantı noktası ve 1x DVI bağlantı noktası — İki adede kadar ek ekran ekleyin
    2x USB 3.0 - Başparmak sürücü, harici SSD ve daha fazlasını ekleyin
    4x USB 2.0 — Klavye, fare ve yazıcı ekleyin
    1x 3,5 mm Kulaklık / Hoparlör Jakı — Müzik dinleyin
    1x 3,5 mm Mikrofon Jakı — Bir mikrofon bağlayın
    1x Gigabit Ethernet — Hızlı ve güvenilir ağ hızlarını yaşayın


Yüksek Çözünürlüklü Ekranlar

Daha fazla üretkenlik için daha fazla ekran alanı elde edin. Yüksek çözünürlüklü ekranlar (HDMI, DVI veya VGA), kontrol dışı sekmelerinizi ve iş akışınızı yönetme şeklinizi değiştirecektir.

Artık grenli görseller ve küçük ekranlar yok. Net ve keskin 2K 60Hz ekranlarda (1920x1200 60Hz) videoları izleyin. Bu yuva ile ekran alanınızı genişletin ve bu son derece verimli görevler üzerinde çalışmak için gereken süreyi kısaltın.

Dinamik Tasarım

Bu yuva yalnızca bağlantınızı genişletmekle kalmaz, aynı zamanda yepyeni bir performans ve esneklik düzeyi de getirir.

DisplayLink grafik teknolojisine sahip bu yuvayı bir USB 3.0 Windows dizüstü bilgisayara bağlayabilirsiniz. Bu nedenle, ister iş için bir masada konaklıyor olun, ister evde iskelenizi paylaşıyor olun, bu yuva ihtiyacınız olan esnekliği sağlar.

Dikey yönlendirme, en önemli şeyler için size daha fazla alan sağlamak üzere masanın kapladığı alanı azaltmak üzere tasarlanmıştır. Bağlantı istasyonunun ön tarafındaki kolayca erişilebilen bağlantı noktaları sayesinde kulaklığınızı kolaylıkla çıkarabilirsiniz.
Uyumluluk
Dizüstü Bilgisayar Uyumluluğu Windows 10 / 8.x / 7 çalıştıran çoğu modern dizüstü bilgisayar ve masaüstü bilgisayarla uyumludur. Kutu, bağlantı istasyonuna dizüstü bilgisayarınıza bağlanmak için üç fit uzunluğunda (0,9 metre) USB 3.0 kablosu içerir.
Şunlarla uyumlu değildir: macOS; Linux / Unix; veya ARM tabanlı Windows işletim sistemleri (Surface RT gibi).
Monitör Uyumluluğu 1920x1200 60Hz'e kadar iki yüksek çözünürlüklü monitörü destekler. HDMI DVI ve VGA ekranlarla uyumludur. Dual-Link DVI'ya (DL-DVI) dönüştürme desteklenmez. DisplayPort ekranları desteklenmemektedir.
Yazılım Uyumluluğu DisplayLink, çoğu kullanıcının iş akışı için harika olan esnek ve çok yönlü bir teknolojidir. Ancak Blu-ray / Netflix / Prime / iTunes / Hulu / vb'den oyun oynama ve HDCP (kopya korumalı) içerik oynatma gibi uygun olmadığı birkaç senaryo vardır.
Güç ve Şarj Etme Bu yuva, bağlı dizüstü veya tablete güç sağlamaz - dizüstü bilgisayar yine de ayrı bir şarj cihazına ihtiyaç duyar. Dizüstü bilgisayarın gücünü kontrol edemez.
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00001469SR
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön