Bu bölümde, tasarımlarınızı ve düşüncelerinizi yazıya veya çizime geçirme aşamasında kullanabileceğiniz birçok Rotring Kalem Çizim Malzemeleri bulabilirsiniz. Mimarlar, lise, üniversite, güzel sanatlar öğrencileri, amatör ve profesyonel çizerlerin vazgeçilmez kalemlerinden biri olan rotring kalemi, çizimlerinizi veya resimlerinizi mükemmel bir biçimde kağıda geçirmenize olanak sağlıyor. Ergonomik dizaynı ve tutuş rahatlığı sayesinde çizim yaparken veya yazı yazarken yorgunluğa neden olmuyor. Kullanım amacına uygun incelikte veya kalınlıktaki birçok uç seçeneği bulunan Rotring Kalemleri, düşünce ve hayal gücünün kağıda incelikle aktarılmasına yardımcı oluyor. Rotring Kalemleri, teknik çizimlerden, en ince ayrıntıların çizimine kadar her türlü çizime elverişli kusursuz uçlara sahip serilerden oluşuyor. Bu zengin Rotring Kalem serileri içerisinde, herkesin ihtiyacı olan Rotring Kalemi bulunuyor. Kalemin fiziksel gücüne ihtiyaç duyduğunuz tüm çalışmalarınızda Rotring Kalemleri üstün performansıyla en büyük yardımcınız oluyor. Üzerinde kırmızı halka bulunan tüm orjinal rotring kalemleri ve rotring kalemlere özel olarak üretilmiş  mürekkep ve kalem uçlarıyla tüm yazar ve çizerlere birçok kalem seçeneği sunuyor. 

Rotring Kalem & Çizim Ürünleri

Rotring Kalem & Çizim Ürünleri arasında her türlü çizim çalışmaları için özel olarak tasarlanmış rotring kalemler ve her türlü çizim aparatı ve materyali yer alıyor. Mimarlar ve ressamlar için süper ince uçlu rotring serileri ve grafik eserler için kaligrafi uçları göz dolduruyor.  Rotring Rapid Serisi; ele oturan ergonomik dizaynı, gizli uç mekanizması ile sağlam bir metal mile sahip olan bu kalemler yazı keyfinize keyif katıyor. 

Rotring Tikky Kalemleri; likit mürekkeple çalışan ve farklı incelik ve kalınlıktaki uç seçenekleriyle yazı ve grafik çalışmalarınızda büyük kolaylık sağlıyor ve ortaya mükemmel eserler çıkarmanızda yardımcı oluyor.  Rotring Isagrof Rapido Kalemleri; İnce detaylar için üç farklı uca sahip olan bu kalemler, çizim tahtaları veya veya özel çizim kağıtları üzerinde, aydınger veya parşomen kağıtlarında mükemmel işler ortaya çıkarmanızı sağlıyor. Değiştirilebilir mürekkep haznesi ve kolay temizlenme özelliği ile vazgeçilemeyen kalemler arasında bulunuyor. 

Rotring Artpen Kaligrafi Kalemleri; özel kaligrafi uçlarıyla yazıya farklı bir boyut kazandıran kaligrafi çalışmaları için dizayn edilmiştir., Yazıya kendi damgasını vurmak ve mükemmel sanat ürünleri ortaya çıkarmak isteyenler için vazgeçilmez ürünler arasında bulunuyor. Ayrıca bu seri için özel kaligrafi uçları da bulunuyor. Rotring 500- 600- 800 Serisi kalemler; Rotring 500 serisi,kalemler, kurşun kalem özelliği taşıyor ve uzun süren yazı ve çizim çalışmalarında ergonomik yapısı ile eli yormuyor. Rotring 600 serisi kalemler, metalik bir gövdeden oluşuyor ve teknik ve hassas çizimler için mükemmel bir konfor ve performans sunuyor. Rotring 800 serisi kalemler; hassas kalem ucu, çevirip açılabilen gövdesi ve tutuş kolaylığı bakımından çalışmalarınızda büyük kolaylık ve üstün performans sağlıyor. 

Rotring Kalemler & Çizim Ürünleri arasında, rapido mürekkepleri (mavi ve kırmızı), çeşitli kalınlık ve inceliğe sahip rapido uçları, rontring çizim aparatları, artpen mürekkepleri, kaligrafi setleri, proje tahtası şablonları, stüdyo çizim aparatları, profil çizim aparatları gibi teknik çizim ve tasarımlarınız için kullanabileceğiniz pek çok seçenek, yapacağınız tüm çalışmalar için farklı çözümler sunuyor. Rotring Kaleminin muhteşem performansı yeteneğinizle birleşerek çizimlerinize özel bir boyut kazandırıyor ve  mükemmel eserlere imza atmanıza vesile oluyor.  

Rotring Kalemler & Çizim Ürünleri bölümünde ihtiyacınıza uygun tüm kalem çeşitlerini ve yardımcı çizim aparatlarını bulabilirsiniz.Bu başlık altında yer alan ürünleri detaylarıyla tek tek inceleyebilir, bütçenize uygun fiyat seçenekleri ve kalite güvencesiyle dilerseniz hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. 

Rotring Kalem Çizim Fiyatları

275 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Rotring
  2. Faber-Castell
  3. Edding
  4. Lamy
  5. Stabilo
  6. Parker
  7. Scrikss
  8. Cross
  9. Goldstone
  10. Pilot
  11. Uni-Ball
  12. Montblanc
  13. Graf Von Faber-Castell
  14. Serve
  15. Mikro
  16. De Atramentis
  17. Pelikan
  18. Pentel
  19. Bic
  20. Noki
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Satıcı A-Z
 • Marka Rotring
DSACategoryId/2147483643/15344/15220/rotring
BAŞA DÖN