Dağ, orman ve deniz kıyısı gibi alanlarda açık hava şartlarına uygun şekilde konaklayarak kamp yapabilmenizi sağlayan Savage ile uyku tulumundan outdoor çantalara kadar birçok yararlı gerece erişebilirsiniz. Bunların yanı sıra çadır, çakı ve bıçak gibi yardımcı ürünleri de Savage kamp malzemeleri fiyatları göz önüne alındığında ekonomik bir düzeyle kampçılara ulaştıran marka kullanıcıların beğenisini almayı başarır. Özellikle doğa yürüyüşlerinde telefon, çakı, ip, düdük ya da el feneri gibi önemli materyallerin taşınabilmesini kolaylaştıran bel çantalarıyla ortam koşullarına uyum gösterirsiniz. Yağmura dayanıklı bel çantaları şehir yaşamında telefon ve cüzdan gibi ürünleri saklamaya yardım eder. Fermuarla erişebileceğiniz bölmeler küçük eşyalar için ideal alanlar oluşturur. Doğanın görsel dokusuna uyum sağlayan ve özellikle avcılık yapanların hayvanlar tarafından fark edilmesini zorlaştıran kamuflajlı ürünler de Savage Kamp Malzemeleri arasında bulunur. Uyku tulumlarıyla çevreye uyum gösterip rahatça uyuyabilirsiniz.

Doğada İhtiyaç Duyduğunuz Ürünleri Kolayca Yanınıza Alın

  • Kampçı çantaları geliştiren marka sayesinde yiyecek ve içeceklerden giyinme ve barınma gereçlerine kadar birçok ürünü yanınıza alarak doğada vakit geçirebilirsiniz.
  • Savage kamp malzemeleri içerisindeki sırt çantaları mat taşımayı kolaylaştıran bağlantı kemerleri ve birçok fermuarlı bölmeye yer veren tasarımlarıyla dikkat çeker.
  • Oldukça küçük boyutlara getirilip katlanabilen uyku tulumları taşıma konusunda rahatlık yaratırken izolasyon özelliğine sahip yapılarıyla ideal bir sıcaklık düzeyinde uyuyabilmenizi sağlar.
  • Festivallere katılırken, doğanın dinginliğini yaşamak için kamp yaparken ya da de denizin tadını doyasıya çıkarmak için Savage kamp malzemelerinden biri olan çadır çeşitlerini değerlendirerek güvenli bir şekilde açık havada uyuyabilirsiniz.
  • Vücudu saran ve baş desteği de yaratan uyku tulumları kaliteli dikişleriyle kullanıcıları için oldukça rahat bir yatak oluşturur. 

Açık Hava Şartlarından Etkilenmeden Konaklayın

Savage Kamp Malzemeleri yağmur ve soğuğa dayanıklı yapılarıyla doğada konaklamanızı çok daha kolay hale getirir. Suyu çekmeyen kumaşlarıyla hafifliklerini koruyan çadır ve uyku tulumu modelleri yağışlar sona erdikten sonra kurutulup katlanarak taşınabilir. Sıcak havalarda ve gündüz saatlerindeki yoğun güneş ışınlarına maruz kalınan zamanlarda renk solması problemi oluşturmayan çadırlarla dayanıklı kumaş yapısından yararlanarak korunabilirsiniz. Fermuar aracılığıyla kısa sürede içerisine girip ardından da soğuk havayı dışarıda tutmak için yeniden fermuarlarından yardım alabileceğiniz uyku tulumları dolgulu yapılarıyla zemindeki taş ve çakılların belinize batmamasını sağlar. Uyku tulumunuzu mümkün olduğunca düz bölgelere ve temiz alanlara yerleştirmeye dikkat etmeniz gerekir. Savage kamp malzemeleri içerisinde öne çıkan çadırlar tül desteğiyle haşerelerden korur. Fiberglas çubuklardan yardım alarak çadırınızı dengeli bir şekilde kurup hava koşullarından etkilenmeden konaklayabilirsiniz.

Pratik Çözümler Üreten Ekipmanlarla Doğanın Tadını Çıkarın

Kampçılık için kullanılabilmelerinin yanı sıra avcılık, balıkçılık ve askeri faaliyetler için de uygun olan Savage kamp malzemelerinden biri olan sırt çantaları geniş yapılarıyla gerekli ekipmanları yanınıza almanızı kolaylaştırır. Fileli bölmelerle daha fazla eşyayı taşımanızı mümkün kılan sırt çantaları su şişesi ve matara gibi gereçleri yerleştirebileceğiniz alanlar da sunar. Su geçirmeyen sırt çantalarıyla yağmur ve kardan etkilenmeden yürüyüşlerinizi sürdürebilirsiniz. Hem kilit hem de fermuar sistemini kullanan çantalar güvenlik ve konforu artıran Savage kamp malzemeleri ürünlerindendir. Sırtı rahatsız etmeyen ergonomik destek yaratan çantalar aynı zamanda yumuşak askılıklarıyla da taşıma işlemlerini daha rahat hale getirir. Terlemeyi önleyip hava aldıran bir yapı oluşturan sırt çantaları kullanıcılarına rahatlık yaşatır. Karşılaşacağınız engellere aşmanıza yardım eden çakılarla zararlı otları ve yolunuzu kapayan dalları kesebilirsiniz. Savage kamp malzemeleri içindeki çakı çeşitleri yemek hazırlarken de işlerinizi daha pratikleştirir.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Savage Kamp Malzemeleri Fiyatları

Çadır
Oturma & Dinlenme
Outdoor Çantalar
Kamp Mutfağı
Uyku Tulumu
Kamp Matı
Çakılar & Bıçaklar
İlk Yardım & Hayatta Kalma Malzemeleri
Kamp Aksesuarları
Toplam 24 / 261 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483604/1302431/savage