Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Saydam Banyo Leon MDF Banyo Dolabı 65 cm

Saydam Banyo
2.499,40 TL
( / adet)
Satıcı: Hepsiburada
Resmi Satıcı
Kampanyaları Gör 1
seçenek
Ek hizmet ister misin?
Loading interface...
DSACategoryId/60002028/455418/457065/60002241

“Lavabo dahil ve ürün monte edilmiş şekilde gönderilmektedir.”
Hepsi Home Saydam Leon MDF Banyo Dolabı 65 cm
Hepsi Home Leon 65 cm Banyo Dolabı Antik Beyaz

Hepsiburada Home banyo dekorasyonunuza yakışacak birbirinden kullanışlı dolap koleksiyonuyla karşınıza çıkıyor. Böylece evinizin en özel ve dinlendirici bölümü olan banyonuza aradığınız sade, modern ve şık tasarımlı bir dolap bulmanız mümkün. Hepsi Home Leon 65 cm cm Banyo Dolabı size yaratıcı ve yenilikçi saklama alanı çözümleri sunar. Banyonuzun konseptini kusursuz kılar ve dar alanlar için ideal bir çözümdür.

Fark Yaratan Kullanışlı Tasarım

Banyonuzda fark yaratacak Leon 65 cm Banyo Dolabı, lavabo üstü ve lavabo altı olarak iki modülden oluşuyor. MDF malzemeden antik beyaz renkte üretilen  zarif lavabo altı ve lavabo üstü dolabı birbirini gösterişli bir biçimde tamamlıyor.

Hepsi Home Leon 65 cm Banyo Dolabının ustalıkla tasarlanmış mdf doğramaları, nemli ortamlara en dayanıklı malzemedir. Nemden dolayı şişme yapmaz ve banyo dolabınızın yapısal bütünlüğünü korur.

Kolay buğu yapmayan 2 kapaklı aynalı dolap, banyo malzemelerinizi düzenlemek için iki rafa ayrılmıştır. Böylelikle kişisel eşyalarınıza rahatlıkla ulaşarak banyonuzda aradığınız düzeni gerçekleştirebileceksiniz.

Küçük alanlar için iyi bir saklama alanı sağlayan alt modülü ise 2 kapaklıdır ve kolay tutuşlu metal sapa sahiptir. Bu sayede dolabınızı kapatırken oluşacak gürültünün ve yıpranmanın önüne geçer.

Ayrıca Hepsi Home Leon Banyo Dolabı Takımı, entegre taşan ve tek musluk deliğine sahip yüksek kaliteli bir seramik lavaboya sahiptir.

Teknik Bilgiler

Malzeme: Mdf

Özellik: Alt modül 2 kapaklı. Üst modül aynalı

Alt Modül: Genişlik: 65 cm Yükseklik: 60 cm Derinlik: 45 cm

Üst Modül: Genişlik 65 cm Yükseklik 60 cm Derinlik 14 cm

Temizlik ve Bakım

Leon Banyo Dolabı Takımını yumuşak ve kuru bir bezle silmeniz çok önemlidir.

Cilanın korunması için tüm kimyasal temizleyicilerin kullanımından kaçının.

Seramik Lavaboyu sık sık temiz, yumuşak ve nemli bir bezle temizleyebilirsiniz.Malzeme: Kapak ve gövde mdf lamdan üretilmiştir mdf kaplamadır.

Ürün Ölçüleri:
Üst Modül:
Genişlik: 65 cm
Yükseklik: 60 cm
Derinlik: 14 cm


Alt Modül:
Genişlik: 65 cm
Yükseklik: 60 cm
Derinlik: 45 cm


Önemli Not: “Ürün fiyatına lavabo ve ayna dahildir. Alt ve üst modül takım olarak gönderilmektedir, Üst modülde aydınlatma için delik yoktur.”
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000T2WER
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Benzer ürünler

Sözcan Group Aras Lavabolu Asma Alt Dolap Antrasit Atlantik Çam 55X44X58 cm Saydam Mobilya Root 60 cm Banyo Dolabı Takımı Alt Üst Saydam Mobilya Ebeveyn Slim 50 cm Mdf Banyo Dolabı Beyaz Saydam Mobilya Pandora MDF Banyo Dolabı 80 cm Meşe Beyaz Ertekpa Kadife Banyo Dolabı Takımı 80 cm Karen Banyo New Bahar 60 cm Banyo Dolap Boy Dolaplı Era Çizgi 80 cm Beyaz Mdf Banyo Dolabı Takımı Özceden Yıldız 55 cm Atlantik Çam-Antrasit Gri Mat Mdf Seramik Lavabolu Asma Banyo Alt Dolabı Saydam Mobilya Royal 55 cm Mdf Banyo Dolabı Teak Beyaz Özceden Yıldız 65 cm Atlantik Çam-Antrasit Gri Mat Mdf Seramik Lavabolu Asma Banyo Dolabı Takımı Özceden Yıldız Banyo Dolabı 55 cm Ayaklı Beyaz Mdf Alt Modül ve Lavabo Saydam Mobilya Atlas 60 cm Banyo Dolabı Takımı Alt Üst Mars Banyo Avşa 55 cm Mdf Banyo Dolabı Takımı Özceden Yıldız 80 cm Antrasit Gri Mat-Atlantik Çam Mdf Seramik Lavabolu Asma Banyo Alt Dolabı Özceden Yıldız 35*130 cm Atlantik Çam Mdf Asma Banyo Boy Dolabı Saydam Mobilya Gold Boy Dolabı 35 cm Özceden Çiğdem 55 cm Beyaz Mdf Seramik Lavabolu Asma Banyo Dolabı Takımı Özceden Yıldız Banyo Dolabı 55 cm Komple Antrasit Gri Mat Saydam Mobilya Klasik 80 cm Mdf Banyo Dolabı Beyaz Saydam Mobilya Alfa 80 cm Banyo Dolabı Takımı Alt Üst Özceden Yıldız 80CM Komple Antrasit Gri Mat Renkli Mdf Alt Dolap ve Lavabo Taşı Özceden Yıldız Banyo Dolabı 65 cm Beyaz Mdf VitrA Ardea 67088 Banyo Dolabı Seti Çekmeceli, 70 cm, Parlak Beyaz Özceden Yeni Boy Dolabı Tek Kapaklı Antrasit Gri Mat Renkli Mdf Özceden Yıldız 55 Komple Antrasit Gri Mat Renkli Mdf Alt Dolap ve Lavabo Taşı Mars Banyo Avşa 80 CM 2 Raflı 2 Kapaklı Üst Modül Saydam Mobilya Hera 60 cm Banyo Dolabı Takımı Alt Üst Saydam Mobilya Pandora MDF Banyo Dolabı 80 cm
Başa dön