Üretimin her aşamasında kullanıcının güvenliğini ön planda tutan Fransız marka Shark, kask modelleriyle beğeni toplayan markalar arasında yer alıyor. Sektörde 25 yılı aşkın bir deneyime sahip olan markanın kask modelleri, dünyanın pek çok ülkesinde büyük ilgi görüyor. Aralarında çarpışma testlerinin de bulunduğu pek çok testten geçirildikten sonra kullanıma sunulan Shark kask çeşitleri, modern bir tasarıma ve yüksek performans özelliğine sahip olmalarıyla da ön plana çıkıyor.

Markanın tasarladığı tüm kask modelleri, son derece zorlu olan Sharp’s Independent testinden de geçiriliyor. Bu testten 4 ya da 5 yıldız alan kask modelleri, pek çok profesyonel yarışçı tarafından da tercih ediliyor. Açık, kapalı, cross, çene açılır gibi farklı kategorilerde kask modelleri tasarlayan marka, profesyonel yarış kaskları da üretiyor. Aynı zamanda hem "open face" hem de "full face" olarak kullanılabilen kasklardan oluşan Shark Evoline serisi de markanın beğeni toplayan ürün serileri arasında yer alıyor.

Profesyonel Yarışçıların Tasarladığı Shark Kask Modelleri

Shark kask modelleri, deneyimli motosiklet yarışçıları tarafından tasarlanıyor. Bu nedenle kullanıcıların sadece güvenlik değil; konfor yönünden de beklentilerini tam olarak karşılamayı başarıyor. Olası bir kaza anında çıkmasını önleyen kilit sistemi, kullanıcıyı rahatsız etmeyecek bir dizayn eşliğinde kask modellerine kazandırılıyor. Aerodinami bakımından profesyonel yarışçılardan tam not alan kask modelleri de markanın ürün serilerinde yer alıyor.

Yüksek hızda sarsılmayı minimum seviyeye çekebilen tasarımlar, aynı zamanda polikarbon kabuk eşliğinde de üretilebiliyor. Hava kanalları başın etrafını saracak şekilde dizayn edilen kask modelleri, uzun süreli sürüş yapan motosiklet kullanıcıları için ideal bir seçenek oluyor. Uzun sürüşlerde gün sonunda hissedilen boyun yorgunluğunu azaltan; hafiflikleri ile ön plana çıkan tasarımlar, markanın büyük ilgi gören kask modelleri arasında bulunuyor.

Ultra Sessiz Kasklarla %100 Konsantrasyon

Sürüşlerde kullanıcının yol konsantrasyonunu yükseltmeye yönelik tüm özellikler, Shark kask modellerine kazandırılıyor. Yol boyunca seslerden kaynaklı konsantrasyon kaybını minimuma çeken ultra sessiz kasklar, racing motosiklet kullanıcıları için en ideal seçenekler arasında yer alıyor. Tasarımlar, yol boyunca sadece seslerden değil; rüzgârın şiddetinden, uğultusundan, böceklerden ve tozdan da korunmayı sağlıyor. Bu sayede konsantrasyon kaybına bağlı kaza riskini de önemli seviyede azaltıyor. Bu arada marka, racing tipi motosikletlerin yanı sıra enduro, touring, street, commuter ve scooter tipi motorlarla birlikte kullanıma uygun kask modelleri de geliştiriyor.

Her daim standartları zorlayan, yenilikçi bir anlayışla üretim yapan marka, her bir kask modelinin farklı özelliklere sahip olmasıyla da dikkat çekiyor. Zengin tasarım özellikleriyle donatılan kask modellerinin geniş bir seçenek yelpazesi sunması, önceliklere ya da ihtiyaçlara en uygun tercihin yapılmasını kolaylaştırıyor. Marka; üretimlerinde sadece kaza anında korumaya değil; aynı zamanda kazaya neden olabilecek riskleri ortadan kaldırmaya da odaklanıyor.

RapidFare ile Hızlı Vizör Değişimi

Shark kask modelleri arasında RapidFare özelliği bulunan tasarımlar da yer alıyor. HJC IS-17 gibi bazı modellere kazandırılan bu özellik, vizör değişiminin ultra hızda yapılmasına olanak tanıyor. Dâhili güneş vizörü de bulunan bu tasarımlar, aynı zamanda pinlock sistemini de barındırıyor. Kask kullanım konforunu maksimuma yükselten bu teknik detaylar, uzun mesafe sürüşlerinde önemli bir avantaj sağlıyor. Yüksek süratlerde ve kaza anında vizörün kendini kilitleme özelliği bulunan tasarımlar, Shark kask modellerinin benzerlerinden ayrılmasını sağlıyor.

Tasarımlar arasında canlı ve iddialı renklere sahip olan, yoğun grafik barındıran modeller de bulunuyor. Dinamik bir duruş sergileyen bu modellere alternatif olarak daha yalın bir görünüme sahip olan modeller de seçenekler arasında yer alıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Shark Motosiklet Kaskı-Kask Fiyatları

426 ürün listeleniyor
Yapı Market / Bahçe / Oto
Yapı Market / Bahçe / Oto
Motosiklet
Motosiklet
Kasklar
Kasklar
Açık Kasklar
Açık Kasklar
Kapalı Kasklar
Kapalı Kasklar
Çeneden Açılır Kasklar
Çeneden Açılır Kasklar
Motosiklet Kask Yedek Parça
Motosiklet Kask Yedek Parça
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Renk
Toplam 24 / 426 ürün
DSACategoryId/60002705/60008737/20029253/shark