Şiir

"Defterlerimizin arasında kalmış kağıt parçalarında, verdiğimiz hediyelerin üzerine bıraktığımız küçük notlarda, kütüphanenizin en sevilen raflarında, özel günlerinizde, aşkınızı ifade ettiğiniz cümlelerin içinde... Şiir hayatın her yerinde...

Bunaldığınız bir an kütüphanenizden çıkagelen bir Orhan Veli, aşık olup etrafta uçuştuğunuz anlarda sevdiğiniz kişiye atacağınız bir mesaj da kapısını çalacağınız Cemal Süreya ile yolunuz hayatın herhangi bir yerinde hep şiire çıkar. Şiir ruhunuzu besler, size yol gösterir; sizse onun üzerinden akıp gidersiniz. Bazen anlatamadığınız en derin duygularınızı birileri sizler için çoktan söylemiştir. Okudukça ''sanki benim için yazılmış'' dersiniz. Yanınızda sessiz ve derinden sizi anlayan birilerinin olduğunu bilme hissi ile rahatlayıp, arkanıza yaslanır, bir sayfa daha çevirirsiniz.

Böylesine güzel eserlerin elinizin altında olduğunu bilmek, şiirin önemini ve varlığının güzelliğini hissetmek hayatınıza renk katar. Ya da gelecek nesillere ve dahi çocuklarınıza güzel bir şiir arşivi bırakmak isteyebilirsiniz. Nazım Hikmet, Edip Cansever, Turgut Uyar, Ahmet Arif, Sabahattin Ali, Özdemir Asaf ve daha ismini sayamadığımız yüzlerce isim sizden biri olmuştur artık. Siz onlarda aradıkça; onlar sizi beslemeye devam eder. Beslendikçe etrafınıza daha güvenle bakar, yaşamı daha keyifle ve derinlemesine anladığınızı hissedersiniz.

Hal böyle olunca; kendinize alabileceğiniz en güzel hediyelerden biri de güzel bir kaç şiir kitabından başka bir şey değil de nedir? Bırakın keyifle okuyacağınız şiir kitaplarınız ya da dinleyeceğiniz şiir albümleriniz mutluluğunuza mutluluk katsın. Sizlerde hayata kaldığı yerden gülümsemeye devam edin. Hepsiburada.com şiir başlığı altındaki ürünleri inceleyin, tek tık ile hemen sahip olun.

"

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Şiir Albümleri

26 ürün listeleniyor
Çınar Müzik Şiir
Folk Müzik Center Şiir
Kalan Müzik Şiir
Klaros Yayınları Şiir
Paradigma Akademi Yayınları Şiir
Seyhan Müzik Şiir
Yapı Kredi Yayınları Şiir
İndirimli Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 26 / 26 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?