Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Snoop's
Snoop'S Premium Nutrients Hydro Grow A-B 1 Litre

Snoop'S Premium Nutrients Hydro Grow A-B 1 Litre

Snoop's
537,90 TL
( / adet)
%
Loading interface...
DSACategoryId/60002705/2147483601/460347/34000015
Snoop'S Premium Nutrients Hydro Grow A-B 1 Litre
Snoop'S Premium Nutrients Hydro Grow A-B 1 Litre --- Snoop'S Premium Nutrients Hydro Grow A-B 1 Litre 

Büyüme dönemindeki bitkilerin tam potansiyeline ulaşmak için, dengeli bir katyon ve anyon alımı gerekir. Snoop's Premium Grow, bitkilerinize, büyüme döneminde ihtiyacı olan besinleri ideal oranlarda sağlayarak güçlü ve gür büyümesi için özel olarak formüle edilmiştir. Bitkilerin tam potansiyele ulaşmalarında yardımcı olur.

Büyüme dönemindeki bitki ihtiyacı olarak eşit miktarda anyon ve katyon alacaktır.

Bitki negatif bir iyon almak için bir elektron (-) serbest bırakmak zorundadır. Bu elektron, suya bırakıldığında, bir hidroksit (OH-) parçacığı oluşturan negatif yükdür. Bu OH-parçacığı, pH'ı kök bölgesi / alt katmana getirecektir. Bu reaksiyonun başlıca sorumlusu olan anyon NO-3' tür.

Pozitif bir iyon almak için bir bitki bir proton (+) serbest bırakmak zorundadır. Su içerisine bırakıldığında bu proton, H + parçacığı oluşturan pozitif yük ekleyecektir. Bu H + parçacığı pH'yı kök bölgesi / alt katta aşağıya çekecektir. Bu tepkiden başlıca sorumlu katyonlar Kalsiyum (Ca2 +) ve Magnezyum (Mg2 +) 'dir.

Snoop's Premium Grow kullandığınızda büyüme dönemindeki negatif ve pozitif iyonların alımı dengelenir. Bu, substratın dahili pH'sını ve besleme tankınızdan beslemeyi seçtiğiniz pH seviyelerini düzenler ve böylece pH'ı elemanların bitki tarafından alınmasına izin veren bir aralıkta tutar.

Kullanım Tablosu

Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000VFGJP
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön