Kurulduğu 1843 yılından bu yana hem ev içi amatör kullanımlarda hem de profesyonellerin rutin kullanımlarında sıkça kullanılan Stanley akülü vidalama aletleri, oldukça ilgi görür. Özellikle tercih edilen Stanley akülü vidalama ürünleri ile günlük hayatı profesyonel bir biçimde kolaylaştıran marka, yenilikçilik ve kalite açısından iyi tablolar sunmaktadır. Ortaya koyduğu ve yıllardır sürdürdüğü akılcı ve pratik çözümleriyle kullanıcılarının beğenisini kazanan ve piyasaya çıktığı günden bu yana takipçi kitlesini artıran Stanley, ürettiği çeşitli mühendislik çözümlerinin yanı sıra “kendin yap” modeline uygun ürünleri ile de dikkatleri üzerine çeker. Otomotiv tamirinden boyama makinelerine, temizlikten inşaata, ahşap işlerinden endüstriyel çözümlere kadar pek çok alanda çözüm ve ürün üreten marka hem amatör hem de profesyonel yaşama büyük kolaylıklar getirir. Siz de gündelik tamir, bakım ve onarım gibi işlerinizdeki kolay, hızlı ve pratik çözümler için markanın çeşitli mekanik ve elektronik aletlerini tercih edebilirsiniz. Hepsiburada ile Stanley akülü vidalama aletlerini daha yakından tanıma fırsatı bulabilirsiniz. 

Stanley Akülü Vidalama Aletleri Çeşitleri 

Stanley akülü vidalama alet çeşitleri oldukça fazladır.  Akülü ve şarj edilebilir özellikteki Stanley akülü vidalama aleti ortalama olarak 1 kg ağırlığına sahiptir. Oldukça hafif olması sebebiyle her türden ortam ve mekânda kullanılabilir ve rahatlıkla işlem yapılacak alana taşınabilir. Özel çantalarının olması da hem taşıma açısından güvenli olmasını sağlar hem de fazla yer kaplamadığı için alanınızı iyi kullanmanızı sağlar. 20 değişik tork ayarı sayesinde yapacağınız işe uygun olarak hız ayarınızı kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Stanley şarjlı darbeli vidalama ürünü ile zorlu alanlarda dahi darbeli özellik sayesinde işlemlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde halledebilirsiniz. Örneğin duvara yapacağınız monte işlemlerinde darbeli ürünleri kullanarak hem zamandan hem de enerjinizden tasarruf edebilirsiniz. Bu ürünlerde uygulanan basınç ile birlikte işlem derinliği de artacak ve böylece işlemler çok daha hızlı bir şekilde bitirilebilecektir. Hızlı vidalama ve delme işlemleri için tork ayarınızı artırmalı ve bu ayarla işlemlerinizi gerçekleştirmelisiniz. Ergonomik tasarımları sayesinde kolay kavranan cihazı karanlık ortamlarda dahi güvenle kullanabilirsiniz. Cihazın üzerinde yer alan LED lambalar sayesinde karanlık ortamlarda dahi işlemlerinizi büyük bir güven ve rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Işık hem kontrolü daha iyi sağlamanıza hem de işlem yapacağınız alanı iyi bir şekilde gözlemlemenize yarayacaktır. Kolay kavranabilir özelliği ve şık görünümü ile insanlar tarafından sıkça tercih edilen ürün şarjlı ve tekrar doldurulabilir özelliği sayesinde de işleri kolaylaştırmaktadır. Uzun süre bitmeyen şarj özelliği ile işleriniz yarıda kalmadan bitirebilir ve uzun süren işlerinizde dahi kesintisiz bir biçimde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ürün boyutları kullanıma, taşımaya ve depolamaya oldukça uygun olarak üretildiği için evinizde kullanmak için rahatça tercih edebilirsiniz. 3,5x9, 36,5x3 cm boyutlara sahip olması sebebiyle her türden işlemler ve alanlar için uygundur. Her ihtiyacınızda rahatça kullanabileceğiniz ve taşıyabileceğiniz ürünün uç değiştirme işlemleri de oldukça pratik ve kolaydır. Anahtarsız bir biçimde kullanılabilen mandren sayesinde uç değiştirme işlemlerini hızlıca halledebilirsiniz. Kullanım esnasında deneyimin kesintisiz, sessiz olması ve rahatsızlık vermemesi için titreşimi önlemek amacıyla kabza kauçuk materyali ile kaplanmıştır. 2’li akü sistemine sahip olması da yine işlemlerinizin aksamaması ve kesintiye uğramaması için oldukça önemli bir detaydır. 

Stanley Akülü Vidalama Aletleri Özellikleri 

Stanley akülü vidalama alet özellikleri cihazın tercih edilirliğini artırıyor. Stanley akülü vidalama aletleri yüksek bir tork gücüne sahip olması sebebiyle en zorlu zemin ve yüzeylerde dahi sorunsuz ve akıcı bir deneyim sunar. Yüksek performans göstermesi sayesinde işlemlerinizi kısa sürede halledilebilir ve zamandan tasarruf edersiniz. 23 aşamalı olan tork ayarı sayesinde vida ya da diğer bağlantı malzemelerinizi en etkili şekilde monteleyebilirsiniz. Kare vidalar ve montajlama işlemi oldukça önemlidir. Özellikle profesyonel tezgâhlarda bulunan ana milde bu tür ekipmanlar bulunmaktadır. Kuvvet iletimini sağlayan önemli parçalardan kare vidalarının bağlantılarını en doğru biçimde yapabilmek için güç ayarını iyi ayarlamak gerekecektir. Yüksek performans gerekeceği için tork ayarı en üst seviyeye getirip gerekli işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Ev içi işleriniz, profesyonel tezgâhlarınız ve atölyelerinizde en büyük yardımcınız ve destekçiniz olabilecek olan Stanley akülü vidalama ekipmanları uzun yıllar güvenle kullanılabilir. Uzun yıllar boyu, boyutlarının makul olmasından dolayı, rahatça ve alan kaplamadan depolayabilir hatta taşımanız gereken durumlarda da kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Acil olarak karşınıza çıkan tadilat ve onarım gibi durumlarda size hızlı ve pratik bir biçimde yardımcı olabilecek bu ürün hayatınızda konfor alanları yaratacaktır. Stanley akülü vidalama 18v cihazını ister evinizde amatör olarak isterseniz de iş yaşamınızda profesyonel olarak kullanabilir, hayatı kolaylaştırabilirsiniz. Ahşap yüzeylerde 25 mm’ye kadar ulaşabilen delme kapasitesi metal ürünlerde 13 mm’ye kadar varabilmektedir. Stanley’in profesyonel modelleri ise 55 nm tork seviyesine kadar çıkabilir. Çalışma kapasitesinin 1700 devirlere kadar ulaşması ile her türden yüzeyde kolayca başarıya ulaşabilir ve işlemlerinizi büyük bir hızla tamamlayabilirsiniz. Öte yandan markanın akülü vidalama ürünlerinde kömürlü ve kömürsüz ürünler bulunmaktadır. Kömürsüz motora sahip ürünler daha çok tercih edilmekle birlikte daha uzun bir kullanım ömrü sunmaktadır. Kömür bulunmadığı için sürtünme katsayı da azalmakta ve bu sayede cihazın kullanım ömrü önemli ölçüde artmaktadır. Bu özelliği sayesinde bu cihazları uzun süreler boyunca güvenle kullanabilirsiniz. Diğer yandan markanın ürettiği modellerde bulunan Lion aküler ise cihazın çalıştırılmadığı durumlarda şarj oranının değişmemesini sağlar ve şarj seviyesini korur. Uzun süreler boyunca kullanmasanız dahi cihazınızı tekrar elinize aldığınızda dahi son bıraktığınız şarj oranıyla kullanımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Stanley Akülü Vidalama Aletleri Kullanımı 

Küçük ev tadilatları için ihtiyaç duyulan aletler arasında yer alan Stanley akülü vidalama kömürsüz modeli ergonomik yapısıyla pratik bir çalışma sunmaktadır. Duvarda ya da mobilya üzerinde ihtiyaç duyulan delme ve monteleme işlemlerini kolaylıkla yapılmasını sağlayan bu ürün günlük hayatta büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Ev tadilatları için hafta sonunu beklemenize gerek kalmadan birkaç dakika içerisinde işlerinizi halletmenizi sağlayan bu ürün hem enerjiden tasarruf hem de vakitten tasarruf sağlamanıza imkân verir. Modern yaşamın dayattığı hızlı ve hareketli olma durumunu sizin için kolaylaştıran bu ürün küçük tadilatlar için büyük zaman ayırmanızın önüne geçmektedir. Diğer yandan el fizyolojisine uyumlu gövdesi sayesinde çalışma sırasında bilek ve kol sağlığını korumaktadır. Ergonomik yapısı dışında bu serinin en çok dikkat çeken özelliği akülü olmasıdır. Kablosuz çalışma imkânı sunan şarj bataryası istediğiniz alanda kullanabilmenize olanak verir. Tadilat ve vidalama işlemleri yapmanız için bir priz arayışına girmeden aküsü sayesinde işlerinizi halledebilirsiniz. Diğer yandan uzatma kablosu ihtiyacı duymadan kapalı ve açık alanlarda kolaylıkla kullanabilirsiniz. Bu sektördeki önde gelen markalarından biri olan Stanley, üretim sürecinde malzeme dayanıklılığına da önem vermektedir. Bu markadan aldığınız bir ürünü uzun yıllar kullanabileceğiniz gibi herhangi bir deformasyon ya da performans düşüklüğüyle de karşılaşmazsınız.

Stanley Akülü Vidalama Aletleri Fiyatları 

Stanley akülü vidalama  aletleri fiyat seçeneklerine ulaşmak için Hepsiburada rehberliğinden yararlanabilirsiniz. Bu sayede yalnızca ürün fiyatlarına değil özelliklerine de ulaşabilirsiniz. karşılaştırma listesi yapma gibi opsiyonlar sunan Hepsiburada ile dakikalar içerisinde ideal ürününüze kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Stanley Akülü Vidalama Aletleri

16 ürün listeleniyor
Yapı Market / Bahçe / Oto
Yapı Market / Bahçe / Oto
Yapı Market / Hırdavat
Yapı Market / Hırdavat
Elektrikli El Aletleri
Elektrikli El Aletleri
Akülü Vidalama
Akülü Vidalama
Li-Ion Akülü Vidalamalar
Li-Ion Akülü Vidalamalar
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Güncel Değerlendirme
Hemen Al Sonra Öde
Volt
Toplam 16 / 16 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003081/13003091/stanley