Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Steon
Steon Honda Vfr 800X +2015 Ön Çamurluk Uzatıcı

Steon Honda Vfr 800X +2015 Ön Çamurluk Uzatıcı

Steon
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/60002705/60008737/80168003/80405008

*Honda Vfr 800x Crossrunner 2015 Model Ve Üzeri Uyumludur.

  • Abs Termoplastik Malzemeden Yüksek İşçilikle Üretilmektedir.
  • Montaj İşlemi İçin Ürün İle Birlikte Montaj Kılavuzu, 3m Markasının Plastik Yüzeyler İçin Özel Olarak Ürettiği Vhb Lse Serisi Çift Taraflı Bant Ve Yeterli Miktarda Plastik Perçin Gönderilmektedir.
  • Ürün Radyatöre Ve Motor Bloğuna Ön Tekerden Gelen Su, Çamur, Taş Vs Gibi İstenmeyen Maddeleri Başarılı Bir Şekilde Engelleyerek Metal Aksamın Ömrünü Uzatmakta, Sürekli Temiz Kalmasını Sağlamaktadır.
  • Radyatör Peteklerinin Tıkanmasını Engelleyerek Soğutmada Olası Performans Kayıplarının Önlenmesinde Yardımcı Olmaktadır.
  • Ürün Modele Özel Üretilmiştir Dolayısı İle Motor İle Tam Uyumludur.&Nbsp;
  • ***Plastik Ürünlerimizin Tamamına Hassas Yüzey İşlemleri Uygulanmış Ve Boyanmıştır. Ürünlerin Üzerine Uygulanan Boya Görsel Olarak Yi Artırmakla Birlikte Ürün İçin Bir Kalkan Görevi Görmektedir. Plastik Ürünlere Boya Ya Da Kaplama Yapılmadığı Takdirde Güneş Işınlarına Maruz Kalma Durumunda Kısa Sürede Yapısal Olarak Bozulmakta Ve Fiziksel Dayanım Özelliklerini Kaybetmektedir. Ucuz Görünen Alternatif Ürünlerde Herhangi Boya-Kaplama İşlemi Uygulanmadığı İçin Kısa Zaman İçerisinde Renk Solması, Çatlama, Kırılma Gibi Durumlar Yaşanma Olasılığı Arttığından Kullanım Ömrü Daha Kısadır.***
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön