Su Zamanlayıcı

Su Zamanlayıcı Fiyatları

Sulama sistemlerini kullanılmak için su zamanlayıcılar üretilmiştir. Tarım ve çiçekçilik alanları ile uğraşanlar için kolay bir kullanım sunmaktadır. Su zamanlayıcıları, kullanıcıyı ekonomik yönden rahatlattığı için su zamanlayıcı fiyatları oldukça ekonomiktir. Farklı modellere sahip olan ürünü kullanım ihtiyacınıza göre dilediğinizi sipariş verip satın alabilirsiniz. Modeller arasında akıllı su zamanlayıcıları bu alanda en çok tercih edilenlerdendir. Verimli bir kullanıma sahiptir. Ürünlerin hepsi su vanası ve su saati ile bağlantılı olarak çalışırlar. 

Su zamanlama ayarlarını yapabilmek için bu ürünler tasarlanarak üretilmişlerdir. Sulama tekniklerinde özellikle fıskiye, daha geniş alanlarınızı sulamak için kullanabileceğiniz ürünler arasındadır. Su zamanlayıcı ürünlerini sulama sistemi üzerinden kontrol ayarlamalarını da yapabilirsiniz. Kullanım kolaylığı sayesinde yaygın olarak tercih edilmektedir. Dilerseniz haftalık programlamaya sahip olan akıllı modellerini de satın alabilirsiniz.

Su Zamanlayıcıları

Su zamanlayıcıları tavsiye edilen ürünler kategorisinde yer aldığı için öncelikle pratik ve kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Kullanıcıların çalışma prensipleri açısından farklı şekillerde üretilmiş olan ürünlerdir. Hangi saatte sulama sisteminin çalışmasını istiyor iseniz su zamanlayıcılarını o saatte ayarlayarak, istediğiniz saatte çalışmasını saylayabilirsiniz. Uzun ömürlü bir kullanım sağlamaktadır. Klasik modelleri de bulunan su zamanlayıcılarının çeşitleri arsında ihtiyacınız olanını sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz. Su zamanlayıcı fiyatları bakımından modelleri arasında farklılık oluşturmaktadır. İhtiyacınıza uygun olan bir su zamanlayıcısını tercih ederek sahip olabilirsiniz. 

Sulama sisteminin bulunduğu tüm alanlarda kullanılan su zamanlayıcılarını dilerseniz bahçelerinizde de kullanabilirsiniz. Kimi kullanıcılar; sera alanlarında, peyzaj, tarım ve park alanlarında kullanarak zamandan ve enerjiden tasarruf sağlamaktadır. Yüksek performanslı ve kaliteli su zamanlayıcıların modelleri ile bütçenize uygun olanını tercih edebilirsiniz.

Su Zamanlayıcısı

Markaların bu alanda tasarladıkları ürünleri, sulama alanındaki problemi su zamanlayıcıları sayesinde pratik bir çözüme kavuşturulmuştur. Sulama basit bir işlem olarak algılanmamalıdır. Çünkü sistemin önemli parçaları bulunmaktadır. Detaylı olarak tasarlanan ürünün kaliteli ve hizmete yönelik bir ürün olması sağlanmaya çalışılmıştır. Pek çok markanın sulama teknolojisi konusunda farklı modelleri olsa da kişinin ihtiyacını sağlayan ve üstün teknolojiye sahip olanları daha çok tercih edilmektedir. 

Ürünlerin sistemleri farklı olduğu gibi ona ait olan parçaları da kullanım yönünden cazip hale getirilmiştir. Profesyonel olarak ekme ve biçme işleri ile uğraşanlar için kaliteli ve uzun ömürlü olması önemli bir husustur.

Otomatik Su Zamanlayıcısı

Gelişen teknoloji ile birlikte hayattaki birçok alanda kolaylıklar ve enerji tasarrufu sağlanmaktadır. Bu bağlamda yeni bir tasarım ürünü olan otomatik su zamanlayıcısı, gelişen teknolojinin en verimli ürünlerinden biridir. Musluğun çıkışına bağlanarak kullanılan bu ürünleri, dilerseniz programlayarak otomatik olarak kullanabilme imkanına sahip olabilirsiniz. Otomatik olarak programlandığında cihazlar aktif hale geçerler. Böylece hem su hem zaman hem de enerji tasarrufundan faydalanmış olursunuz.

Çok sayıda özellikleri bulunan su zamanlayıcılarına sitemiz üzerinden inceleyerek kolayca sahip olabilirsiniz. Bitki yetiştirdiğiniz her alanda kullandığınız özelliklere uygun bir modeli bulabilirsiniz. Ancak burada dikkat edilmesi gereken husus, yetiştirilen ürünün özelliğine göre sulamanın programlanması gerekir. Örneğin çift çıkışlı olan su zamanlayıcıları çok daha geniş alanların sulanmasında kullanılır. Buna göre enerjiden ve su tasarrufundan fayda sağlamış olursunuz.

Elektronik Su Zamanlayıcısı

Bir tek cihazı satın alarak ekili alanlarınızı, geniş tarım alanlarınızı, park veya bahçelerinizi rahat bir şekilde sulama imkanına sahip olursunuz. Toprağın nemini kontrol eden ve ihtiyaca göre farklı sıklıklarda çalışan elektronik su zamanlayıcısı bu alanda en profesyonel üründür. Böylece tasarruf miktarı ve verimliliği kolayca daha süt seviyelere çıkarılmıştır. Sitemiz üzerinden online olarak vereceğiniz siparişlerde kullanıcı yorumlarını okuyarak olumlu ve kolay kullanımı olan ürünleri satın alabilirsiniz. Böylece müşteri deneyimlerini birebir öğrenme sansına sahip olursunuz. Su zamanlayıcıları bitkilerinizin cinsine ve türüne göre su ihtiyacı farklı olduğu için sulamanın da farklı yapılması gerekir. Bu nedenle elektronik veya otomatik su zamanlayıcı çeşitlerinden ihtiyacınıza yönelik bir ürünü satın almalısınız. Eksik ya da fazla sulama ile bitkilerinizin telef olmasını önleyebilirsiniz. Böylece ekonomik ve ekolojik olarak rahatlatmış olursunuz.

Her bitki türü için farklı bir sulama sistemi olduğu için buna uygun sulama cihazları ve sulama ekipmanları da üretilmiştir. Markaların tasarlayıp ürettiği ürünlerle sulama alanlarınıza mükemmel çözümler üretilmiştir. Bu ürünleri dilediğiniz ve ihtiyacınız olan her yerde kullanabilirsiniz. Elde edilen ürünlerin kullanımı sonucunda avantajlı duruma geçmiş olursunuz. 

 Mekanik su zamanlayıcısı

Markaların ürün fiyatları ile birlikte kaliteli modelleri kullanıcıya avantaj sağlamaktadır. Bu önemli bütünlük için fiyatları ile kalitesinin aynı doğru orantıda olması gerekir. Markaların kullanımlarının uzun ömürlü olması ile birlikte kolay ve pratik bir kullanım da sunması çok önemlidir. Bahçe sulama için mekanik su zamanlayıcısı kullanmanın avantajları;

 • Su zamanlayıcısını programlayarak dilediğiniz veya belirlediğiniz saatte sulama otomatik olarak başlayacaktır. 
 • Pratik ve kolay kullanımı vardır. 
 • Ergonomiktir. 
 • Zamandan ve enerjiden tasarruf sağlar.
 • Ekolojik olarak fazla su kaybını öneler. 
 • Bitkilerin istenilen oranda sulanması sağlanır. 
 • En geniş alanlar dahi sulanır. 
 • Hortum veya sulama personeline ihtiyaç duyulmaz. 


Zamanlayıcı Su Saati

Su zamanlayıcıların kontrol üniteleri otomatik sulama sisteminin beyni olarak konumlandırılır. Programlanan çalışma zamanlarına uygun olarak, belirlenen alanların zamanlarına ve miktarlarına göre açılır ve kapanır. Doğru programlanan zamanlayıcı su saati üniteleri ideal sulama zamanını belirleyerek doğru miktarda su alması sağlanır. Sulamanın ihtiyaç olduğu bölge sayılarına göre azaltılır veya gelecekte arttırılabilir. 

Sulama zamanlayıcıları, sulanması gereken bölgelerin su geçişini sağlayan zamanlayıcı su saati ile elektrikli veya pilli seçenekleri bulunur. Arazi, çim veya bahçe için iki farklı yöntem kullanılır. Çim sulama sistemi için sprey başlıklar, bitki içinse damlama sulama boruları tercih edilir. Otomatik sulama sistemleri ve zamanlayıcı su saati ile yağmurlu günlerde gereksiz sulamayı erteleme imkanına kavuşabilirsiniz. Oldukça spesifik bir cihaz olması nedeni ile kullanıcıların taleplerine göre çeşitleri ve modelleri vardır. 

Dijital Su Zamanlayıcı

Dijital su zamanlayıcı veya genel adı ile otomatik sulama sistemleri;

 •  Park ve bahçeler 
 • Tarlalar, peyzaj alanları veya sera alanları sulama sistemlerinde kullanılan alanlardır. 

Akıllı sulamaların yerleştirilmesi için; otomatik olarak sulama yapılması gereken alanların toprak yüzeyleri yaklaşık olarak 25 cm derinliğinde ve 15 cm eninde kazılma yapılması gerekir. Kazılan kanala gömülecek olan boruların üzerine;

 • Boru ekleme malzemesi
 • Sprey başlık
 • Damlama boru
 • Selanoid vana 
 • Zamanlayıcı
 • Sulama sensörü

Ekipmanları sırayla monte edilerek, otomatik sulama sistemi kurulumu tamamlanmış olur. İşlemin sonunda toprak üzerinde hiçbir malzeme (hortum gibi) parçaları olmayacaktır. 

Su Pompası Zamanlayıcı

Son yıllarda özellikle gelişen elektronik cihazlarla su tüketimi konusunda tasarruf sağlama yöntemlerine gidilmektedir. Hassasiyet gösterilen alanların başında da sulamanın önemli bir yer kapladığı gözlemlenmiş ve yapılan çalışmalarla teknolojik cihazlar geliştirilmiştir. Özellikle tarım ve bahçelerde kontrollü bir tüketim yapılmaktadır. Böylece hem geleceğe hem de çevreye ve doğaya katkı sağlanır. Kontrolsüz sulamanın önüne geçilerek su kaybının büyük çapta önüne geçilmektedir. 

Su pompası zamanlayıcı, bahçelerde ve tarım alanlarında ki tüketimi kontrol altına alır. Zamanlayıcı sulama sistemleri istenilen şekilde programlanmaktadır. Sulama işleminin belirlenen aralıklarla yapılması sayesinde düzenli ve yeterli miktarda geçekleşecektir. Zamanlayıcılar sayesinde düzenli sulama işlemi ile bitkiler daha sağlıklı bir şekilde büyüme sağlayacaktır. 

Su Zamanlayıcılarını Nasıl Seçebiliriz?

Kullanım alanınızın ve sulamak istediğiniz alanın türüne göre seçenekleri sitemizden detaylı açıklamaları ile seçebilirsiniz. 

Su Zamanlayıcıları Uzun Ömürlü müdür?

Markaların üretimleri doğrultusunda tasarlanan bu ürünler doğru kullanım ile uzun ömürlü bir hizmet sağlamaktadır. 

Hangi Su Zamanlayıcısını Tercih Etmeliyim?

Su zamanlayıcıları çeşitlerini ihtiyacınıza göre bakarak kullanım alanınızı belirleyebilirsiniz. En yaygın olan elektronik ve dijital su zamanlayıcılarıdır. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Su Zamanlayıcı Fiyatları

779 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
Hepsiburada Limiti
Fiyat Aralığı
Toplam 25 / 779 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?