Yıkama Susuz

Yıkama susuz kategorisi altındaki araç yıkama ürünleri, microfiber bez yardımı ile çok hızlı bir şekilde suya çamura batmadan aracınızı temizleme imkanı sunuyor. Otomobilinizin üzerindeki kuş pislikleri ve kedi ayak izleri gibi zorlu lekeleri kolayca çıkarmanızı sağlıyor. Yüzeyde herhangi bir çizilmeye neden olmuyor. Paslanmaya karşı da önlem niteliği taşıdığı gibi kaporta üzerinde cila ve parlatıcı etkisi sağlarken camların temizliğinde de su ile yıkama etkisi yaratıyor.
Krom ve alüminyum jantlarda da rahatlıkla kullanılabiliyor. Otomobilinizin dış yüzeyleri için olduğu kadar, torpido ve deri döşemeler gibi iç yüzeylerde de kullanım imkanı bulunuyor. Konsol üzerinden canlılık etkisi sağladığı gibi güneşin sebep olduğu çatlamalara karşı da önlem imkanı sağlıyor. Sabun, kova, fırça ve hortum gibi aksesuarları yanınızda bulundurmak yerine, bu ürünleri kullanmak size aynı zamanda, alandan da tasarruf sağlıyor. Ayrıca bu ürünler ev içindeki metal, cam, ayna ve ankastre gibi yüzeylerin temizliğinde de çok rahat kullanılabiliyor.
Yıkama susuz kategorisinde bulunan Alman kalitesi ile üretilmiş el temizlik pastaları da, özellikle ağır yağların neden olduğu yoğun kirleri hızlı ve kolay şekilde temizleme imkanı sunuyor. Silikon veya çözücü içermeyen ürünlerin kimyasal yapısı organik malzemelerden oluşuyor. Cildi koruyan ve yumuşatan özellikleri de kendinde barındırıyor.
Oto aksesuarları, hepsiburada.com’un bagaj çantaları kategorisinde sunduğu ihtiyaçlarınıza yönelik ürünlerin içinde saklayabilirsiniz. Bu sayede, yıkama susuz kategorisinden aldığınız ürünleri seyahatlerinizde yanınızda taşıyabilir ve ihtiyacınız olduğunda kullanabilirsiniz.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Susuz Yıkama Ürünleri

28 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 28 / 28 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?