Benzersiz tasarımları ve gelişmiş teknik özellikleri ile Thermaltake klavye modelleri, bilgisayar kullanım deneyiminizi iyileştirir. Üstün performans ve yüksek hassasiyet sunan ürünler, yapmak istediğiniz tüm işlemleri hızlı ve pratik bir şekilde yapabilmenize imkân tanır. Gelişmiş özelliklere sahip olan Thermaltake klavye fiyatları da kapasitelerine ve özelliklerine göre farklılık gösterir. Özellikle oyuncular için hazırlanmış olan ürün seçenekleri benzersiz özellikleri ile dikkat çekerken, dayanıklı ve birinci sınıf malzemeden tasarlanmış modeller uzun ömürlü bir kullanımı da beraberinde getirir. Hafifliği ve inceliği ile dikkat çeken ürünler, kaliteli ergonomisiyle de keyifli bir kullanıma olanak verir. 

Kaliteli ve Güçlü Thermaltake Klavye Modelleri

Mekanik, standart ya da mekanik hisli olarak hazırlanmış olan Thermaltake klavye seçenekleri, farklı ihtiyaçlara yönelik çözümler üretir. Kablolu olarak hazırlanmış ürünler masaüstü bilgisayar kullanımı için ideal durumda yer alırken, çok yönlü bağlantı seçeneklerine sahip olan kablosuz modeller bilgisayarınızı uzaktan kontrol edebilmenize ve işlemleri dilediğiniz yerden yapabilmenize yardım eder. İngilizce Q ya da Türkçe Q olarak hazırlanmış olan ürünler, kullanım şeklinize ve ihtiyaçlarınıza göre farklılık gösterir. Fonksiyon tuşları ile hazırlanmış olan ürünler çok yönlü ve pratik bir bilgisayar kullanımına imkân tanırken, multimedya tuşları ile dizayn edilmiş ürünler ses ve video gibi multimedya özelliklerini kolayca yönetebilmenize olanak verir. Bilek desteği bulunan Thermaltake klavye modelleri, uzun süreli bilgisayar kullanımı sırasında oluşan bilek ağrılarını ve rahatsızlıklarını en aza indirmeyi amaçlar. Dayanıklı malzeme sayesinde uzun ömürlü bir kullanım sağlayan ürünler, milyonlarca tuş basma özelliği ile uzun süreli deneyimleri de beraberinde getirir. 

Thermaltake Klavye Özellikleri

 • Soğutma fanı ile tasarlanmış olan yeni nesil klavye seçenekleri, ellerinizi serin tutarak oyun oynama ve yazı yazma deneyiminizi iyileştirir. Güçlü fan sistemi ile parmakların kuru kalmasını sağlayan klavye modelleri, benzersiz bir konfor ve rahatlık sağlar.
 • Yüksek seviyeli kullanım için geliştirilmiş olan ürünler, dahili bellekleri ile benzersiz kısayollar oluşturmanızı mümkün kılar. Aksiyon, strateji ya da farklı senaryolardaki oyunlar için 18 adet makro tuş özelliği bulunan ürünler, dilediğiniz tuşa işlev ataması yapabilmenize imkân tanır.
 • Dahili profil tuşu bulunan ürünler oyunlarda anlık profil değişimlerine izin verir. Tuş iptal edebilme özelliğine sahip klavye seçenekleri yanlışlıkla yapacağınız işlemleri engelleyerek kesintisiz bir bilgisayar kullanım deneyimi yaşamanıza olanak verir. 
 • RGB ile renklendirilmiş arkadan aydınlatmalı klavye modelleri, gece karanlığında oyun oynamanıza veya bilgisayar kullanabilmenize ortam hazırlar. Milyonlarca renk seçeneğine sahip olan ürünler, benzersiz bir görüntü ve estetik bir tasarım özelliği sergiler.
 • Muhteşem yenileme hızı ve hassasiyet seviyesi ile bilgisayarda yaptığınız işlemler üzerinde tam hakimiyet ve kontrol sağlamanıza yardım eder. Alttan kaplama kontak noktaları sayesinde kaliteli bir his uyandıran ürünler, klavye kullanımını pratik ve konforlu bir hale getirir.

Thermaltake Klavye Seçenekleri ve Fiyatları

Özellikle oyuncular için geliştirilmiş olan Thermaltake klavye seçenekleri, günlük kullanımda da fark yaratarak benzersiz kullanımlar sağlar. Güçlü ve gelişmiş özellikler ile hazırlanmış olan ürünler, fiyat çeşitliliği ile de her kesime ve bütçeye uygun seçenekler yaratır. Fan seçeneğine sahip olan ürünler uzun süreli kullanımlarda parmaklarınızın kuru kalmasını sağlarken, bilek desteği olan klavyeler bilek ergonomisini ve konforunu korur. Fonksiyon tuşları, multimedya tuşları ve kısayollar ile hazırlanmış olan klavye modelleri, çoklu işlemleri, uygulama geçişlerini ve bilgisayar ayarlarını kolay ve pratik bir şekilde yapabilmenize ortam hazırlar. Tekli klavyelerin yanında gelişmiş DPI seviyelerine sahip olan mouse'lar ile hazırlanmış setler de yine seçenekler arasında yer alır. 

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Thermaltake Klavye Fiyatları

1 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Markalar A-Z
  1. Thermaltake Klavyeler
  2. Logitech Klavyeler
  3. Rampage Klavyeler
  4. Razer Klavyeler
  5. Everest Klavyeler
  6. Buyfun Klavyeler
  7. Hadron Klavyeler
  8. A4Tech Klavyeler
  9. HP Klavyeler
  10. Platoon Klavyeler
  11. SW Future Klavyeler
  12. Inca Klavyeler
  13. Asus Klavyeler
  14. Microsoft Klavyeler
  15. Motospeed Klavyeler
  16. Redragon Klavyeler
  17. Concord Klavyeler
  18. MF Product Klavyeler
  19. Philips Klavyeler
  20. PolyGold Klavyeler
  21. Frisby Klavyeler
  22. Trust Klavyeler
  23. Rush Klavyeler
  24. Gamepower Klavyeler
  25. Packard Bell Klavyeler
  26. Dell Klavyeler
  27. Dexim Klavyeler
  28. Hytech Klavyeler
  29. Micropack Klavyeler
  30. SteelSeries Klavyeler
  31. Trilogic Klavyeler
  32. Bloody Klavyeler
  33. GameBooster Klavyeler
  34. Lenovo Klavyeler
  35. Turbox Klavyeler
  36. Ajazz Klavyeler
  37. Apple Klavyeler
  38. Casper Klavyeler
  39. Magic-Refiner Klavyeler
  40. Swhy Klavyeler
  41. Corsair Klavyeler
  42. Piranha Klavyeler
  43. Xtrike Me Klavyeler
  44. Avec Klavyeler
  45. Cooler Master Klavyeler
  46. GOMAX Klavyeler
  47. Hiper Klavyeler
  48. Promate Klavyeler
  49. Raynox Klavyeler
  50. Yukka Klavyeler
  51. Dark Klavyeler
 5. Bağlantı
  1. USB Kablo
 6. Klavye Tipi
 7. Dili
 8. Kullanım Amacı
 9. Nümerik Tuşlar
 10. RGB
 11. Bilek Desteği
 12. Multimedya Tuşları
 13. Fonksiyon Tuşları
 14. Mouse Tipi
 15. DPI
 16. Satıcı
 • Marka Thermaltake
DSACategoryId/2147483646/3013120/1/thermaltake
Başa dön