Huzurlu yaşam alanları oluşturma felsefesiyle üretim yapan Tilia, zengin sandalye koleksiyonu ile farklı ihtiyaçlara cevap verir. Hem iç hem de dış mekâna uygun sandalye koleksiyonlarıyla yaşanılan her mekânda kendine yer bulan Tilia sandalye, kişisel kullanımın yanında kurumsal işletmelere uygun ürünler de üretir. Otel, kafe, restoran gibi iş yerleri için uzun ömürlü kullanım sunan sandalye çeşitlerini alıcılarına sunar.

Farklı İhtiyaçlara Uygun Sandalyeleri Keşfedin

Tilia sandalye çeşitleri, iç ve dış mekâna uygun tasarımlar olarak farklı seriler halinde bulunur. İç mekâna göre üretilen sandalye çeşitleri, standart sandalyeler ve bar sandalyelerinden oluşur. Klasik sandalyeler standart dört ayaklı, metal tel ayaklı, ahşap ayaklı modeller ve ofis tipi tekerlekli sandalyeler olarak değişir. Metal ve ahşap ayaklı sandalyeler, iç mekân mobilyası olarak salonda, oturma odalarında, çalışma odalarında ve mutfakta kullanılabilir. Çalışma masaları ve yemek masaları ile şık kombinasyonlar oluşturabilen ürünler, ikili veya dörtlü parçalar halinde yemek masalarında takımlar oluşturmaya imkân verir.

Konforlu Çalışma Alanları

Tekerlekli sandalye modelleri çalışma odalarında minimal bir hava yaratır. Ayarlanabilir yüksekliği, kolay hareket eden tekerlekli ayaklarıyla ev ve ofis için ideal parçalar olan ürünler, kolçaksız tasarımıyla hareketli ve ferah alanlar oluşturmayı sağlar. Dört ayaklı klasik sandalye modelleriyse konforlu sırt ve oturma bölümleriyle desteklenir. Kadifemsi sünger oturma bölümüyle ilgi çeken modeller, rahat kombinlenen tasarımıyla farklı ortamlara kolayca uyum sağlar. Bar sandalyeleriyse dört ayaklı tasarıma sahip olup yüksek ayaklarıyla fark yaratır. Amerikan stili mutfak tezgâhlarında tekli veya çiftli takımlar halinde kullanabileceğiniz ürünler, metal ve ahşap ayaklarıyla farklı kompozisyonlar oluşturmanıza fırsatı tanır.

Dış Mekânlar İçin Rahat Tercihler

Bahçe ve balkon dekorunda kilit parçalardan olan Tilia dış mekân sandalyeleri, plastik ürünleri kapsar. Geniş oturma bölümleri, mat dokulu görünüşleri ve renkli tasarımlarıyla yeşillikler içindeki bahçelere renk katan ürünler, birçok farklı stil eşliğinde bulunabilir. Klasik kafe tipi sandalyeler, balkonda terasta oldukça işlevsel bir kullanım sergiler. Rattan stil sandalyeler ise rattan efektlerinin yanında kıvrımlı ayakları ve zarif stilleriyle daha şık bir görünüm sergileyerek iç ve dış mekânlarda modern bir dokunuş için iyi bir tercihtir.

Markanın şık ürünlerinden biri olan ahşap dokulu sandalye çeşitleriyse özel desenleriyle gerçek ahşap sandalye gibi şık masa takımları oluşturmayı sağlar. Plastikten üretilen modeller, oldukça konforlu bir kullanım sergilediği gibi uzun ömürlü yapısıyla da beğenilen parçalardan olur.

Soru 1: Tilia Dış Mekân Sandalyeleri Hava Şartlarına Dayanıklı Mıdır?

Cevap 1: Evet. Markanın plastikten üretilen sandalye çeşitleri, farklı hava şartlarına dayanıklıdır. Güneşte rengini kaybetmez ve yağmurdan olumsuz etkilenmez. Bahçe, balkon, mutfak, teras, havuz başı gibi alanlarda kullanıma elverişlidir. Aynı zamanda 2 yıl garantiye sahip olan sandalyeler, CATAS Avrupa ve TSE Türkiye test sertifikasına sahiptir.

Soru 2: Tilia Sandalyelerin Farklı Renkleri Var Mı?

Cevap 2: Evet. Markanın tüm plastik sandalyelerinde aynı modelin farklı renkleri bulunur. Dış mekân sandalyelerinde sarı, kırmızı, turuncu, yeşil gibi renklere erişebilirsiniz. İç mekân için üretilen bar sandalyelerinde desenli ürünleri bulabilir, çalışma sandalyelerinde çift renkli ürünler arasında seçim yapabilirsiniz.

Soru 3: Tilia Sandalyelerin Avantajları Nelerdir?

Cevap 3: Hafif tasarımlarıyla hayatınıza kolaylık katan Tilia sandalyeler, kolay istiflenir. Kullanılmadığında üst üste yığılabilir. Böylece az yer kaplayarak düzenli bir kullanım sergiler. PVC mat veya parlak üst dokusuyla leke tutmaz. Nemli ve deterjanlı bir bezle kolayca silinebilir. PVC kaydırmaz tabanları sayesinde kaygan zeminlerde başarıyla kullanılabilir. Markanın tüm sandalye modelleri, kurulu halde gönderilir. Tek parça halinde üretilen plastik sandalyeler hemen kullanılabilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Tilia Sandalye

Fotoğraflı Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 21 / 21 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483601/34001194/34001202/tilia