Traktör Lastikleri

Ulaşım ve tarım araçları içerisinde yer alan traktörler, büyük araç sınıfında değerlendiriliyor. Bu araçların uzun yıllar güvenle her türlü ağır yük taşıma işinde kullanılabilmesi için lastik seçimlerinin en iyi şekilde yapılması gerekiyor. Traktör Lastikleri seçkisinde en iyi markaların lastiklerini görebilmek mümkün oluyor. Benzersiz özelliklere sahip olan bu lastikler, farklı marka ve türden araçların kullanımı için özel olarak üretiliyor. Kamyon, traktör, forklift araçları için üretilen ve kalitesi çok yüksek olan lastikler, dayanıklılıkları ile uzun yıllar kullanılabiliyor. Yüksek direnç gösteren özellikleri ile en zorlu koşullarda dahi işlerinizi yapabilmenize olanak sağlayan traktör lastiği çeşitleri, her durumda aracınızın en önemli yardımcısı oluyor.

Traktör Lastiklerinde Öne Çıkan Özellikler

  • Farklı araç grupları için özel olarak üretilen lastik modelleri, zorlu koşullarda göstermiş olduğu direnç kapasitesi ile dikkat çekiyor. Lastikler, aracın zemine tam hâkimiyet kurmasına yardımcı olacak şekilde üretiliyor.
  • Yan darbeler karşısında mukavemet özelliği yüksek olan lastik modelleri, hem asfaltta hem de arazide rahatlıkla kullanılabiliyor.
  • Dayanıklı taban özelliğine sahip olan traktör ve kamyon lastikleri, delinmelere, yarılmalara karşı son derece dirençli bir yapıda üretiliyor.
  • Benzersiz sırt desenleri ile her türlü ıslak, kuru, buzlu zeminlerde kullanılabilen lastikler, tüm sahalarda rahat şekilde hareket imkânı sunuyor.
  • Taşlı ve çamurlu zeminlerde batmadan ya da darbe almadan hareket etme kabiliyeti olan büyük araç lastikleri yüksek çekiş gücü ile dikkati çekerken ekstra güçlendirilmiş yapısı ile güvenli bir ulaşım sağlıyor.
  • Traktörler için özel üretilen lastikler, ön ve arka olmak üzere farklı boyutlarda üretiliyor. Bahçe, tarla ve arazilerde kullanımı çok rahat olan lastikler, özel diş geometrisine sahip olarak aşınmalara karşı direnç gösteriyor.

Yüksek Performansı ile Çok Kullanışlı Lastikler

Traktör ve kamyonlar için üretilen ve boyut olarak farklı alternatifler sunan lastik modelleri, yüksek performans gösteriyor. Hem kolay aşınmayan yapısı hem de güvenilir kullanım özellikleri ile birçok zorlu zeminde kullanıcısına konforlu bir rahatlık sunuyor. Sırt desenleri, her lastik modelinde farklılık gösteriyor. Büyük bir özenle üretilen lastikler, bu sırt desenleri sayesinde daha da kullanışlı hale getiriliyor. Zorlu zeminlerde yorulmalara ve yıpranmalara karşı dayanıklı olarak üretilen lastik çeşitleri, yıllarca araçlarınızın en iyi kapasite ile çalışmasına olanak sunuyor. Kötü hava koşulları karşısında güvenli bir ulaşım sunan ve aynı zamanda ağır yüklerin taşınmasında önemli pay sahibi olan büyük araç lastikleri özellikle şantiyelerde, inşaat ve maden sahalarında yüksek performansı ile dikkat çekiyor. Ürün seçenekleri arasında genel amaç odaklı olarak satışa sunulan lastikler, daha hafif kullanımlar için tercih edilebiliyor. Yüksek manevra kabiliyeti sunan bu lastiklerde yer alan sağlam gövde yapısı, yola uyum açısından her türlü durumda kullanım imkânı yaratıyor.

En Zorlu Koşullarda Kullanılabilen Lastik Modelleri

Yaz kış kullanılabilen ve araç sahiplerine yıllarca bakım masrafı çıkarmayan traktör ve kamyon lastikleri, uzun ömürlü olarak üretiliyor. Tarlada ve yolda çok üstün performans gösteriyor olmaları bu lastiklerin birçok traktör markası için tercih edilmesini sağlarken aynı zamanda her türlü zor yolda gösterdikleri hareket kolaylığı da ekstra bir özellik oluyor. Hareket halindeyken çevreden gelebilecek olan taşlara ve darbelere karşı çok dayanıklı olan traktör lastikleri, sağlamlığı ile araç sahiplerinden en iyi derecelendirmeyi alıyor. Lastik başına taşınabilir yük miktarı, hız endeksi, jant çapı gibi detaylar dikkate alınarak üretilen lastikler, en ağır yüklerin taşınmasında da kendi sınıfında en iyi performansı gösteriyor. Traktörlerin, kamyon ve forkliftlerin en iyi kapasite ile çalışabilmesi için yüksek kalitede lastiklerin seçilmesi gerekiyor.

Hepsiburada alışveriş kolaylığı ile hemen ürünleri sepetinize ekleyebilir ve ulaşılabilir fiyatları ile bu lastiklere kolayca sahip olabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Traktör Lastikleri Fiyatları

743 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 743 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/80555123