Tuning Kitler

Otomobil kullanmak ne şartlarda olursa olsun bir zevk ise, performansı yüksek, doyurucu bir randımanı olan otomobili kullanmak bambaşka bir zevktir. Günümüz teknolojisinin aldığı müthiş yolun, otomobil teknolojisine yansımalarını gözlemlediğimizde performans arttırıcı ve tasarruf ettiren birçok ürünün raflarda yer aldığını görmekteyiz. Tuning kitler bu konuda ayrıcalıklı olarak, gündemde olan yerini korumaya devam etmektedir.

Tuning Kit Teknolojisinin Otomobilinize Yansımaları

Teknolojinin insana verdiği faydalar saymakla bitmez ama son yıllarda otomobil teknolojisinin ürettiği bir yenilik var ki, gündeme başarısı ile girip yerini hâlâ başarısıyla korumaktadır. Tuning kit basit olarak tanımlandığında, araçların motor kontrol ünitesi içerisindeki yazılımın değiştirilmesi işlemidir. Bu işlem uzun süre almayan bir operasyonla, aracınızın uzun süren bir yeniliğe kavuşmasını sağlar. Basit olarak, aracınızın beyni olarak adlandırılan elektronik kontrol merkezi ile bu merkeze olan iletişimi sağlayan sensörler arasına takılan yeni ve minik bir bilgisayar olarak tanımlanabilir. Olumlu birçok değişikliği aracınıza ekleyerek, daha çok performans almanızı sağlayan bu sistemler yakıt maliyetinden de tasarruf etmeyi mümkün kılar. Emisyon dediğimiz gaz salınım değerlerinde de pozitif değişiklikler yaparak çevreye olan zararı azaltır. Ana başlıklar altında saydığımız bu önemli değişiklikler haricinde motorunuzun ömrünü uzatarak ekonomik faydasını uzun yıllara dağıtır. Tuning kitler ve fiyatları, yarattığı bu olumlu değişikler karşısında sizin çok daha fazla tasarruf etmenizi sağlayarak bütçenize çok olumlu etkiler yapar.

Otomobil Markaları ile Uyumu ve Geniş Seçenekler

Tuning Kit ürünlerinin satılmaya başlamasıyla birlikte kullanıldığı otomobil markaları da her geçen gün artmaktadır.

  • Geniş bir ürün çeşitliliği ile sunulan bu kitler her marka ve segmenti içine alarak satın alma kolaylığı sağlar. Yenilenen motor teknolojileri ve özellikle yazılımların yenilenmesine olan uyumu ile sorunsuz bir adaptasyon sağlar.
  • Aracınıza olan uyumu kadar farklı sürücü tarzlarına uygun, ayarlanabilir hassas tuning güç ayarı sağlayacak yapıda üretilmiştir. İsteğinize göre seviye seçmenizi sağlayacak buton ile kolaylık sağlar.
  • Motor üzerinde herhangi bir fiziksel değişiklik yapılmadan, motorun kendi bünyesindeki rezervleri kullanarak bunlarda optimum değişiklikler yapar. Her araç modelinin kendi yapısında bulunan motor gücünü baz alarak ilave tork ve beygir gücü kazandırır, aracınızdan maksimum güç performansı almanızı sağlar.
  • Hem benzinli hem de dizel motorlu araçlarda kullanılarak farklı yakıt türlerine uyumludur. Bütün bu olumlu değişikleri yaparken aracınızın yakıt maliyetinde gözle görülür bir tasarruf sağlayarak kendini amorti eder.
  • Aracınızı değiştirme durumunda yeni aracınıza göre programlanabilir olması sizlere uzun süreli kullanım sağlar.
  • Montaj aşamasında kısa süreli montajı ile hem servis süresini hem de maliyetini düşürür. Kendi modeline göre kabloları ile montaj kılavuz ve görselleriyle kolay monte edilir.

Bu kadar çok olumlu etkisine rağmen Tuning kitler ve fiyatları sizlere minimum maliyet sunarak, ekonomik avantajlar sağlar.

Keyifli Araç Kullanmak Sizin Elinizde

Aracınızın markası ve modeli ne olursa olsun, ortak amaç keyifli bir şekilde araç kullanmaktır. Tuning kitler sürüş keyfine yaptığı katkıyla öne çıkan sistemlerdir. Otomobilinizin istediğiniz randımana ulaşarak sizlere haz vermesi için sunulan bu ürün, aynı zamanda yakıt tasarrufu sağlayarak somut katkılarda da bulunur. İşte mutlu bir sürücü için iki önemli kriter olan yüksek performanslı ve düşük maliyetli araç kullanma zevki sizlere bu kitle çok yakın. Bütün bunlara, aldığınız ürüne olan güveniniz de eklenince araç kullanmak daha da keyifli hale gelir. Motor teknolojilerinin son yıllarda amaç edindiği bütün bu olumlu etkilerin, aracınıza kısa süreli bir işlemden sonra eklenmesi ile daha da keyif alacağınız sürüş deneyimleri yaşayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Tuning Kitler ve Fiyatları

7369 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 48 / 7369 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?