Ürettiği temizleyici spreylerle dikkat çeken Würth markası arabanıza bakım yaparken yararlanabileceğiniz çok sayıda faydalı gereci kullanımınıza sunar. Daha düşük miktarda yakıt tüketmeye katkı sağlayan enjektör temizleyiciler motorunuzun daha sağlıklı çalışmasını da yardım eder. Aynı zamanda yüzey aşınmasını da azaltarak motorunuzdan uzun ömürlü şekilde faydalanmanızı mümkün hale getiren enjektör temizleyicilerden yardım alarak motorunuzdaki hareketleri parçaların da yıpranma payını azaltırsınız. Würth Oto Aksesuarlar ve Fiyatları araba sahiplerinin bütçelerine uygun opsiyonlarla kolayca sipariş verebileceğiniz ürünler içerir. Kış mevsimindeki soğuk hava koşulları yüzünden sabahleyin arabanızın camlarında yaşadığınız can sıkıcı sürprizlerin üstesinden gelmek için buz çözücü ürünleri sipariş edebilirsiniz. Buz, kar ve kırağı gibi doğa olayları karşısında etkili bir biçimde yararlanabileceğiniz çözücü özellikli spreyler ilgili yüzeye uygulandıktan kısa bir süre sonra görüş açınızı tekrar eski seviyesine getirirsiniz. Tekrar buzlanmayı önlemeye de yardım eden buz çözücüleri Würth Oto Aksesuarları arasından satın alabilirsiniz. Buz çözücüler gelişmiş formülizasyonu sayesinde boyaya, kauçuk malzemelere ya da plastik kısımlara zarar gelmez.

Otomobil Bakımında Konfor Yaratan Yardımcılar

  • Silikon spreylere de ürün çeşitliliği içerisinde yer veren Würth ile otomobilinizin hem iç hem de dış kısımlarında metal, plastik gibi parçaları koruyabilirsiniz.
  • Otomobilinizin parçalarını parlatmanıza da yardım eden silikon sprey modelleri renksiz yapıları ve kolay uygulanabilir olmalarıyla kolaylık yaratır.
  • Würth oto aksesuarlar arasından seçebileceğiniz ürünlerden biri olan araba kokuları sprey şeklinde uygulanabilmeleri ve uzun süreli kalıcılık yaratan özel formülleriyle aracınızın daha hoş kokmasına yardım eder.
  • Yağmur kaydırıcı ürünleriyle de dikkat çeken marka yüksek hızlarda giderken oluşan tutunma direncini kırar.
  • Görüş açınızın ve görüş alanınızın yağmurlu havalarda azalmasını önlemek için camlarınıza Würth Oto Aksesuarları içerisinden sipariş verebileceğiniz yağmur kaydırıcı spreyleri uygulayabilirsiniz.

Daha Sağlıklı Otomobiller İçin Würth Ürünlerinden Yararlanın

Hem yakıt sisteminizi hem de enjektörünüzü temizleyen Würth Oto Aksesuarları ile arabanızın ömrünü uzatıp performansını yükseltebilirsiniz. Gres yağı da üreten Würth ile otomobilinizin dişli parçalarının sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam etmesini mümkün kılıp verimliliği üst düzeyde tutabilirsiniz. Aksamlardaki sürtünme işlemlerini daha kolay hale getiren gres yağları rulmanların yanı sıra kayan ya da sabit yataklarda da kullanılarak aracınızın bakımını kusursuz bir şekilde gerçekleştirebilmenize yardım eder. Würth Oto Aksesuarları arasından inceleyebileceğiniz buğu önleyici sprey modelleriyle sürüş esnasında dışarıdaki havanın soğumasıyla oluşabilen buğuların camlarınızı kaplamasını engelleyerek güvenli bir seyahat gerçekleştirebilirsiniz. Günlerce süren koruma etkisi sayesinde sık sık camlarınıza yeniden sprey sıkmanıza da gerek kalmaz. Uygulama sırasında yüzeyin temiz halde olmasına ve ıslak olmamasına özen göstermeniz gerekir.

Pratik Hale Gelen Temizlik ve Bakım İşlemleri

Würth Oto Aksesuarları arasındaki güderi bezler yüzeyi çizmeden silebilmeniz için özel bir dokuya sahiptir. Torpido, vites kolu ve direksiyon gibi iç kısımların yanı sıra kaporta, cam gibi dış kısımları da silebileceğiniz güderi bezlerle beraber temizleyici sıvıları kullanarak daha etkili sonuçlar alabilirsiniz. Leke kalmasını önleyen ve hav oluşturmayan yumuşak bezleri bagajınızda ya da torpido gözünde saklayabilirsiniz. Cam temizleme sabununa da ürün çatısı altında yer veren bir marka olan Würth ile aracınızın camlarında leke ve iz kalmasını önleyip kusursuz bir görüş açısı sağlayan camlara sahip olabilirsiniz. Balata temizleme spreyi de üreten marka yardımıyla fren sisteminizde biriken kirlerden kurtulup daha iyi çalışan ve güvenli bir yolculuk yaşatan frenlere sahip olursunuz. Çeşitli bitki ve meyvelerin kokularını arabanıza taşımak için sprey koku modellerinden yararlanabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Würth Oto Aksesuarlar

Yapı Market / Bahçe / Oto
Yapı Market / Bahçe / Oto
Oto Aksesuar
Oto Aksesuar
Oto Aksesuar Ürünleri
Oto Aksesuar Ürünleri
Oto Yedek Parça
Oto Yedek Parça
Yağ ve Yakıt Katkıları
Yağ ve Yakıt Katkıları
Araç Bakım Ürünleri
Araç Bakım Ürünleri
İndirimli Ürünler
HepsiLojistik Ürünleri
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Toplam 24 / 684 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/wurth