Otomobilinizde hem fark yaratmak hem de daha güvenli seyahatler yapmak istiyorsanız, hepsiburada.com’da sunulan geniş far ampülü xenon tip seçenekleriyle bunu gerçekleştirebilirsiniz. Xenon tip farlar, standart ampül farlara göre çok daha dayanıklı olmasının yanı sıra daha verimli performansa sahiptirler.
Yeni far teknolojisine sahip bu ampüllerin en büyük özelliklerinden biri ise sürücüye daha kaliteli bir aydınlatma sağlamasıdır. Far ampülü xenon tip ortaya koyduğu daha temiz görüş açısıyla birlikte sürücünün yoldaki tehlikeleri daha erken fark etmesini sağlar. Bununla birlikte daha uzun mesafeyi aydınlatması da hem karşıdan gelen araçların ve yayaların sizi fark etmelerini kolaylaştırır, hem de size daha uzun bir görüş alanı sağlar. Xenon tip far ampülü, görmek ve görünmek konusunda sorunlar yaşayan motosiklet kullanıcıları için de ideal bir çözüm sunar.
Xenon teknolojisinin getirdiği daha kaliteli aydınlatma sürücünün gece sürüşlerinde gözlerinin daha az ve daha geç yorulmasını sağlar. Sadece ihtiyaç duyulan noktaya odaklanılmasıyla birlikte yol üzerinde daha kuvvetli bir aydınlatma gerçekleşir. Bu sayede karşıdan gelen otomobillerin sürücülerinin gözlerini de rahatsız etmez. Yağmurlu havalarda farların ışığının azalması her zaman korkulan bir tehlike olurken, xenon tip far ampülleri bu sorunun üstesinden gelerek daha kuvvetli bir aydınlanma sağlar.
Profesyonellik gerektirmeyen kişisel uygulamalarla takılabilen xenon far ampülleri, aynı zamanda aracınızın üzerindeki orijinal ampüllere eşdeğer tüketime sahip olduklarından arıza ışığının yanmasına sebep olmazlar. Birçok seçkin markanın xenon tipi far ampüllerini sunan hepsiburada.com geniş model seçenekleriyle otomobilinize uygun alternatifi seçebilmenize imkan tanıyor.

Xenon Tip Farlar ve Ampuller

325 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Photon
  2. Philips
  3. Nettedarikcisi
  4. Osram
  5. Niken
  6. Space
  7. Demircioğlu
  8. Cey
  9. GT GençTürk
  10. Inwells
  11. Lampa
  12. Modacar
  13. BlueVision
  14. Mtec
  15. Carub
  16. Dreamcar
  17. Carspeed
  18. General
  19. HID
  20. Narva
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20024610/20024641/20024642
BAŞA DÖN