Aracınızın pek çok mekanik aksamının uzun süre rahat ve seri olarak çalışmasını sağlayan yağlayıcılar birçok faydayı bir arada sağlıyor. Paslanma karşıtı olmasıyla ve mevcut pası, kiri çözmedeki etkisiyle yağlayıcı sprey aracınıza yeri doldurulamayacak bir koruma sunuyor. Hepsibuarada.com farkıyla tercih edeceğiniz bir yağlayıcı yardımıyla pek çok faydayı tek ürünle elde edeceksiniz.
Kontak anahtarından, kapı bağlantılarına hareket eden tüm mekanik aksamlar için yağlayıcılar yaşamsal bir önem taşıyor. Birbirine sürtünen tüm mekanik yüzeylerin yağlanmaya ihtiyaç duyduğu biliniyor. Yüzey üzerinde ince bir tabaka bırakan yağlayıcılar bu sayede sürtünmeyi azaltarak mekanizmanın ömrünü uzatıyor. Bu ince tabaka aynı zamanda toz ve kirin yüzeye yapışmasına karşı da direnç sağlıyor.
Yağlayıcıların büyük çoğunluğu pas sökme ve paslanmaya karşı direnç geliştirme özelliklerini de taşıyorlar. Genel olarak korozyon yapıcı tüm dış faktörlere karşı koruyucu nitelikleri bulunur. Dünyaca ünlü markaların geliştirdiği üstün nitelikli yağlayıcı ürünler hepsiburada.com farkıyla sunuluyor.
Yağlayıcı spreyler evinizdeki kapılar, bisikletiniz veya atölyenizde kullandığınız aletler gibi pek çok yüzeyin yağlanması ve paslanmaya karşı korunması işlevini görüyor. Bakım temizlik ürünleri arasında, sunduğu yeri doldurulamayacak faydalarıyla yağlayıcılar, torpidonuzda veya bagajınızda bir yeri fazlasıyla hak ediyor.
Aracınızın mekanik bağlantılarının yağlanması bir gerekliliktir. Siz de vakit kaybetmeden aracınızda pek çok parçanın ve bağlantı yerinin kolay çalışmasını sağlayan, pasa kire karşı da direnç kazandıran yağlayıcınıza hepsiburada.com farkıyla sahip olun.

Yağlayıcı Fiyatları

345 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Molykote
  2. Liqui Moly
  3. Motip
  4. Loctite
  5. Würth
  6. WEICON
  7. Castrol
  8. Flash Universal
  9. Genaxoil
  10. Oks
  11. Best
  12. Mastercare
  13. Hardex
  14. Moly
  15. Eurolub
  16. Förch
  17. Technospray
  18. Arexons
  19. Mobil
  20. Modacar
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20035732/20035757
BAŞA DÖN