En Ucuz ve Kaliteli Yaylı Yataklar

Hem fiziksel hem de ruhsal olarak kendinizi daha iyi hissedebilmeniz, günün yorgunluğu ve stresini üzerinizden atmanız için deliksiz bir şekilde uyuyabilmeniz gerekir. Gerçekleştirilen çok sayıda araştırma kesintisiz uyuyan insanların, uykusu bölünen insanlara nazaran daha sağlıklı olduğunu gösterir. Kesintisiz bir uyku için en öncelikli ürünlerin başında yer alan yaylı yataklar, farklı modelleri ve üretim süreçleriyle geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Çok sayıda marka tarafından her türlü beklentiyi karşılayacak yapıda dizayn edilen yaylı yataklar, tek kişilik ve çift kişilik olarak değişik ebatlardadır. Kendi içlerinde de yatağın konumlandırılacağı baza ve karyolalara uygun şekilde boyutları bulunan ürünler, seçeceğiniz modele göre ortopedik yay sistemiyle gelebilirler. Bu sayede uyku esnasında yatak üzerindeki durumunuza göre şekillenebilen yatak yüzeyi; sırt, bel ya da boyun ağrısı yaşamanızın önüne geçer. Antialerjik, anti mite, anti mantar ve anti stres özellikleriyle zenginleştirilen ürünler, uyku saatlerinizin daha rahat ve sağlıklı olmasına imkan tanırken, terletmeyen yüzeye sahip ürünler, yaz aylarında çokça terleyenlerin tercih nedeni haline gelebilir. Çift taraflı kullanıma uygun olarak dizayn edilen yaylı yataklar, seçeceğiniz marka ve modele göre yazlık ve kışlık olarak farklı yapıda olabilir.

Genellikle örme kumaş ve yüksek gramajlı elyaf ile kapitone edilerek ortaya konan modeller, kesintisiz bir uyku uyuyabilmeniz için özenle üretilir. Kimi modellerde yatak yüzeyinde yer verilen ve daha çok kozmetik alanında ön plana çıkan bir ürün olan Aloe Vera; stres ya da ağır tempolu işler gibi etkenlerden kaynaklı uykusuzluğun engellenmesinde önemli rol oynayabilir. Aynı zamanda bu tür yaylı yataklar, cildi ölü deriden arındırma ve cildin tazeliğini koruma gibi ekstralar vadeder. Tercih edeceğiniz bazı yaylı yatak modelleri, taşıma sırasında rulo hale getirilebilmeleri sayesinde çok fazla yer kaplamaz ve bunun yanında yapıları herhangi bir şekilde deformasyona uğramazlar.

Yaylı Yatak Fiyatları

Bonel yay sistemleriyle güçlendirilen ve uzun ömürlü hale getirilen yaylı yataklar, kendi içlerinde üretim süreci açısından ve yataklarda kullanılan malzemeye göre farklılıklar gösterir. Yer minderi ya da yer yatağı olarak değerlendirilebilecek şekilde üretilen ve daha çok sünger materyalden ortaya konan ürünler, kullanılmadığı zamanlarda az yer kaplamaları ve hafif olmalarıyla, özellikle evinde sıklıkla misafir ağırlayanların rahatlıkla yönelebilecekleri modellerdir. Modern yatak odalarına azami ölçüde rahatlık vadeden yaylı yatakları almak isteyenler ise lateks döküm süngerle dayanıklı ve tam ortopedik bir yapı kazandırılan modelleri seçebilirler. Sırt ve bel kısmı özel destekli olan modeller, nefes alabilen üç boyutlu Spacer kumaş ile daha stabil hale getirilen yatakların her bir yanına konumlandırılan yay sistemleri, yatağın hangi tarafında olursanız olun aynı kalitede bir uyku uyuyabilmenizi mümkün kılar.

Almayı planladığınız yaylı yatak fiyatları, seçeceğiniz ürünün; markası, modeli, ebatları, üretim sürecinde kullanılan materyal, yay sistemi, ortopedik olup olmaması, kumaş yapısı gibi çok sayıda değişkene göre farklılık arz eder. Bu noktada gereksinimlerinizi göz önünde bulundurarak kendinize en uygun olan ve beklentilerinizi tam anlamıyla karşılayacak ürünlere yönelmeniz doğru olur. Amacınız uyku bozukluklarından kaynaklı rahatsızlıklarınızı tedaviye yardımcı olması için bir yatak edinmekse, bu doğrultuda üretilen ve Aloe Vera ile zenginleştirilen ürünleri tercih edebilirsiniz. Böylelikle halihazırdaki durumunuzdan kısa sürede kurtulabilirsiniz. Hedefiniz günün yorgunluğundan kurtulmak ve yeni güne daha enerjik başlamaksa, vücut enerjisini arttırdığı çeşitli klinik testlerle kanıtlanan modeller sizin için ideal olabilir.

Derin bir uyku için kendinize en uygun yaylı yatakları edinebilir, olduğundan daha canlı ve sağlıklı bir hale gelebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Yaylı Yatak Fiyatları

3127 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Premium Fırsatları
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Ebatlar
Toplam 45 / 3127 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?