Aksesuar Setleri

Aksesuar Setleri

Elektrikli el aletlerinin temel işlevlerini yerine getirebilmeleri için gerekli parçaları içeren aksesuar setleri, delmeden vidalamaya, taşlamadan kesmeye kadar birçok uygulamayı gerçekleştirmeye olanak sağlıyor. Matkap, freze ve elektrikli tornavida gibi birçok el aleti, aksesuar setleri içerisinde yer alan parçalar sayesinde farklı hız ve boyutta uygulamalar gerçekleştirebiliyor. Çok yönlü kullanıma yönelik geliştirilmiş parçalar içeren aksesuar setleri ise kullanıcılara elektrikli el aletleriyle birden fazla uygulama yapma fırsatı veriyor. Ürün seçenekleri içerisinde profesyonel kullanım için dizayn edilmiş aksesuar setlerinin yanı sıra bireysel kullanıma yönelik modeller de yer alıyor.

Montaj, Tamirat ve Onarım için Tüm Parçalar

 • Aksesuar setleri arasında matkap ucu gibi sadece belli bir elektrikli el aletine yönelik parçalar içeren modellerin yanı sıra çok amaçlı kullanıma uygun alternatifler de yer alıyor.
 • Metal ve ahşap yüzeyleri, elektrikli el aletleri kullanarak kazımak, inceltmek, aşındırmak, eskitmek ya da parlatmak için aksesuar setlerinde yer alan çeşitli parçalardan faydalanmak gerekiyor.
 • Tesisat işleriyle uğraşan kişilere ihtiyaç duydukları tüm ürünleri bir arada sunan aksesuar setleri, montaj, tamirat ve onarım uygulamalarını hızlı, pratik ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmeye yardımcı oluyor.
 • Çeşitli sektörlerde kullanılan hava tabancası, kaynak makinesi, taş motoru ve gönye kesme makinesi gibi aletlerle uygulama yapabilmek için zengin aksesuar içeriğine sahip setlerden faydalanılıyor.
 • Makine kömürü ve matkap bataryası gibi aksesuarlar, ömürlerini tamamlayan parçaların yerine yedek parça olarak değerlendiriliyor ve makinelerin çalışmalarını sürdürmesini sağlıyor.
 • Zincir yağı çeşitleri, elektrikli ve benzinli testere gibi mekanizmalarında zincir bulunan aletlerin çalışma performanslarının yüksek tutulması ve motor ömürlerinin uzatılması için kullanılıyor.

Malzeme İşlemek Amacıyla Tasarlanmış Aksesuar Çeşitleri

Ahşap, beton ve metal gibi farklı sertlik ve dayanıklılık seviyesine sahip malzemelerin işlenmesi için çeşitli aksesuar setlerinden yararlanılıyor. Malzeme işlemek amacıyla tasarlanmış aksesuar setleri içerisinde matkap ucu, mandren, freze ucu, freze bıçağı, törpüleme ucu, propan bağlantı boyunu, tav ve kaynak takım seti, testere ucu, kaynak teli, tel fırça ucu, hava jakı ve çanak fırça ucu gibi aksesuarlar yer alıyor. Kullanıcılar, gerçekleştirecekleri uygulamaya ve işleyecekleri malzemeye göre aksesuar seti seçimi yapabiliyor.

Farklı Uygulamalara Yönelik Aksesuar Setleri ve Aparatlar

 • Kullanıcılar, taşlama, raspalama ve polisaj gibi işlemler için ihtiyaç duydukları uç ve aparatları, aksesuar setleri aracılığıyla temin edebiliyor.
 • Vidalama aletleri için tasarlanmış uzatma aparatı modelleri, ulaşılması zor köşe noktalara vida montajı yapmak ve vida sökmek amacıyla kullanılıyor.
 • Farklı uzunluk ve genişlikte modellerden meydana gelen dübel setleri, çeşitli boyutlarda açılmış deliklere vida sabitlemeye olanak sağlıyor.
 • Yüzey başlığı modelleri, hava ısı tabancalarıyla yapılan uygulamalar sırasında ısının işlem gerçekleştirilen alana geniş açılı şekilde yayılmasını mümkün hale getiriyor.
 • Standart söküm işlemleri için yararlanılan parçaların dışında kırılmış vida ve cıvataları sökmek amacıyla kullanılan özel aparatlar içeren aksesuar setleri de bulunuyor.

Soru 1: Aksesuar setleri arasından seçim yaparken nelere dikkat edilmelidir?

Cevap 1: Çeşitli markalar tarafından sunulan aksesuar setleri, içerik bakımından değişkenlik gösterebildiği için kullanıcıların seçim yaparken ihtiyaç duydukları aksesuarları içeren setler arasından tercihte bulunmaları önem taşıyor.

Soru 2: El aletleri, aksesuar setleri olmadan kullanılamaz mı?

Cevap 2: Aksesuar setlerinde yer alan aparatlar, el aletlerinin işlevselliğiyle doğrudan bağlantılı olduğu için el aletleri ve aksesuar setlerini bir bütün olarak görmek gerekiyor.

Soru 3: Aksesuar setlerinde hangi parçalar yer alır?

Cevap 3: Her aksesuar seti farklı bir el aleti için tasarlanmış olduğundan içeriklerinde yer alan parçalar değişkenlik gösteriyor.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Aksesuar Setleri

2294 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 2294 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003081/13003149/60002247