Modern dünyanın en önemli ulaşım araçları haline gelen arabalar, modelleri kadar güvenli kullanımları ile de dikkat çekiyor. Otomobil tutkunlarının vazgeçilmez oto aksesuarları arasında başı çeken araba kilidi modelleri, üst düzey güvenlik tedbirleriyle donatılıyor. Yüksek kalite standartlarına sahip olan merkezi kilitleme sistemleri son teknolojiye sahip tasarımları ile otomobil sahiplerinin beğenisini kazanıyor. Farklı marka ve modellerde üretilen araba kilitlerinin ortak özelliği araba hareket halinde ya da park halinde iken güvenlik tedbirini alması oluyor. Maksimum konfor ve güvenliğin sağlanmasında önemli rol oynayan araba kilitleri her arabanın yapısına göre özel olarak tasarlanıyor. Konforun kalite ile birleştiği araba kilidi modelleri güvenliği sağlayan yapıları ile sürücülerin tercihi oluyor.

Teknolojinin ilerlemesi ile hem zaman kaybı hem de iş gücü kaybını en aza indirgeyen oto aksesuar çeşitleri her dönem arabaseerlerin gözünü dolduruyor. Otomobil kapılarının tek tek kilitlendiği dönemlerin geride kaldığı günümüzde, merkezi kilit sistemi ile tek tuşta arabanın tüm kapıları kilitleniyor. Pompalı kilit sistemine sahip olan arabaların tüm kapılarının açma kapama işleminin yapılabilmesi için merkezi kilit sistemi kullanılıyor. Arabalara monte edilen kilit sistemi kumanda ile kontrol edilerek kapılarının açma kapama kontrolleri sağlanıyor. Araba hırsızlarına karşı özel bir savunma ve koruma şekli olan alarmlar merkezi kilit sisteminin monte edilmesinden sonra devreye alındığında kapıların otomatik kapanması sağlanıyor. Genel olarak merkezi kilit sistemi 4 adet kapı kilit motoru, 1 adet beyin ve montaj için gerekli parçaları içeren set halinde satışa sunuluyor. Kilit sistemi ile araç kapıları tek bir tuşla aynı anda açılıyor ve kapanıyor. Hem zaman, hem de güvenlik açısından yarar sağlayan araba kilidi, tüm araç kapılarının tek bir kumanda üzerinden kontrolünü sağlayarak fonksiyonel bir kullanım kolaylığı veriyor. Modern dünyanın araçlarında arabadan inmek ve arabaya binmek için kullanılan araba kilitleri, akıllı tuşları sayesinde rahat ve konforlu bir kullanım sağlıyor.

Araba Kilidi Fiyatları

Her araba markasına göre farklılık gösteren araba kilidi çeşitleri, üretildikleri malzemenin kalitesine paralel bir fiyat uygulaması ile satışa sunuluyor. Markalara ve özelliklerine göre fiyatlarında da değişiklik gösteren araba kilitleri, sunduğu pratik ve kolay kullanımı ile araba tutkunlarının vazgeçilmezi oluyor. Aracın tüm kapılarını kontrol altına alan kilit sistemi, özellikle bagaj kapısının ve araç camlarının kapanıp açılmasını da sağlıyor. Araçta yer alan merkezi kilit sistemini uzaktan kumandayla kontrol altında tutmak için sustalı kumandalardan yararlanılıyor. Her arabaya özel olarak üretilen araba kilidi, kendine özgü şifreleme sistemi ile araç sahibinin dışında açılması imkânsız hale geliyor. Uzaktan kumanda ile çalışan araba kilitlerinde kullanılan sistem ise kızıl ötesi ışık sistemi oluyor. Kızıl ötesi verici araç anahtarının içine kızıl ötesi alıcı ise araç içerisinde bulunan araba kilit sistemi içerisine yerleştiriliyor. Kızıl ötesi sinyaller yardımı ile kolayca aracın kapıları açılıp kapatılabiliyor. Her kilidin kendine özel şifreleme özelliğinden dolayı güvenle ve konforlu bir kullanım sağlayan araba kilit çeşitleri, zaman tasarrufunu destekliyor. Merkezi olarak kullanılan araba kilidi modelleri, hırsızlığı önlemek amacıyla kurulan alarm sistemleri ile birlikte çalışarak tam bir güvenlik sağlıyor. Hayatın vazgeçilmezleri arasında yerini alan araçların olmazsa olmaz özelliklerinden birisi olan araç kilit mekanizmasının, güvenlik açısından yüksek düzeye sahip olması gerekiyor. Araba güvenliği dendiğinde ilk akla gelen ise araç kilit sistemi oluyor. Araç korunmasında büyük paya sahip olan kilit sisteminin düzenli olarak kontrolünün sağlanması bakımına gereken hassasiyetin sağlanması büyük önem taşıyor.

Araba Kilidi

6 ürün var
 1. Markalar
  1. Cey
  2. Bross Otomotiv
  3. Tps
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Satıcı
DSACategoryId/60002705/2147483631/20003812/60001490/60008426
BAŞA DÖN