KM Hız Sensörü

Araçların kaç km hızda yol aldığını gösteren araba km hız sensörü, yolculuk esnasında çok daha güvenli bir deneyim elde etmeyi mümkün hâle getiriyor. Hatasız bir şekilde hızı gösteren sensörler, var olan hız limitinin aşılıp aşılmadığını ve en önemlisi kurallara uygun bir sürüş performansının gösterilip gösterilmediğini anlamayı sağlıyor. Şehir içinde ve şehir dışında güvenli olacak şekilde yol tutuşu dahi sağlayan hız sensörü ile birlikte ne kadarlık bir hıza eriştiğinizi anlık olarak takip edebiliyor; gerekirse yavaşlama ya da hızlanma gibi hareketleri sağlıklı bir şekilde gerçekleştiriyorsunuz.

Bozulmuş ya da eskimiş araba km hız sensörleri, değişim gerektiriyor. Bu değişimi ise hızlı olacak şekilde yapmak istiyorsanız kategori içerisinde sunulan seçenekleri göz önünde bulundurmanız öneriliyor.

Satışta bulunan ya da eskiden popüler olan otomobil modellerine kolaylıkla bulabileceğiniz uygun sensör neticesinde işiniz kolaylaşıyor. Eski araçların genellikle çeşitli noktaları bozulacağından ötürü bu araçlar, kimi anlarda yenilenmeye ihtiyaç duyuyorlar. Bu noktada imdadınıza yetişen araç parçaları ise otomobilinizi tazeleyerek yeniden, güvenli bir şekilde yolculuk yapmanıza olanak tanıyor.

Aracınızın marka ve modeline bağlı olmak üzere bulabileceğiniz onlarca km hız sensörü sayesinde aracınızın belirli önemli bir parçasını değiştirme imkanına erişebiliyorsunuz. Üstelik bu noktada aracın sadece yenilenmesine ve tazelenmesine yardımcı olmayan sensör, aynı zamanda güvenliğin de bir seviye daha artırılmasına yardımcı oluyor. Nitekim eski model bir aracın çeşitli parçalarının hızlıca değişmesi gerekiyor. Bu noktada imdadınıza yetişen ek otomobil parçaları ise aracınıza uyumlu olacak şekilde monte edilerek anında kullanıma hazır hâle geliyor.

Onlarca model içerisinden üretici firma ve modele göre arama yapabiliyorsunuz. Bu sayede çok daha hızlı bir şekilde istediğiniz parçaya ulaşıp, bir an önce sensörün değişimini yapma imkanına erişiyorsunuz. Üstelik, uygun fiyatlar çerçevesinde sunulan araba km hız sensörü modelleri, bütçe dostu olmalarıyla da kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Anında siparişe hazır olan ürünler çerçevesinde hesaplı bir satın alım gerçekleştirme imkanı da sizleri bekliyor.

Hyundai, Volkswagen, Dacia, Renault ve daha pek çok markaya ait araçlar adına üretilmiş hız sensörleri arasından seçim yapma özgürlüğü sunuluyor. Logan, New Beettle, Clio, Caddy, Golf, Jetta ve daha birçok popüler araba modeline ait sensörleri anında satın alabiliyorsunuz. Profesyonel üreticiler tarafından geliştirilen ve araçlara tam uyum sağlaması adına titizlikle tasarlanan sensörler, ayrıca yolculuk esnasında olası hataların ortaya çıkmasını da engelliyor. Vites kaptörü olarak da adlandırılan kimi parçalar, yardımıyla km birimini gözler önüne seren göstergenin çok daha hassas bir şekilde çalışmasına da yardımcı olabilirsiniz.

Yeni nesil teknolojilerin nimetlerinden faydalanan sensörler, manyetik tip hız teknolojisi sayesinde yenilikçi olmayı da başarıyor. Çağa ayak uyduran otomobil parçaları, kilometre telli hız göstergelerinden ve dişli tip hız göstergelerinden çok daha sağlıklı sonuçlar vermesiyle biliniyor. Nitekim yeni nesil araçların tümü tarafından kabul gören manyetik tip sensörler de kategori içerisinde kullanıcılar ile buluşuyor. Kategori içerisindeki ürünler çerçevesinde sadece uygun fiyatlar ile karşılaşmak ile kalmaz, aynı zamanda son teknolojilerin de nimetlerinden yararlanma imkanı bulabilirsiniz.

Çeşitlilik gösteren sensörler, sadece aracınızın hızını doğru bir şekilde görmenizi sağlamakla kalmıyor; ayrıca hız sabitleyicisini kontrol edebilme şansına, ateşleme sistemindeki ateşleme zamanına, hava - yakıt karışımını ayarlama imkanına, motor yönetimine ve aracın çeşitli sitemlerinin çalışıp çalışmadığını görme olanağına da kolaylıkla sahip olmanıza izin veriyor. Hepsi ve daha fazlası için aracınızın göstergesini değiştirebilir ve kategori sayesinde yeniden güvenli bir yolculuk deneyimi elde edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Araba KM Hız Sensörü

166 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 166 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/20003812/60001302/60008380