Araç sahiplerinin sık sık yaşadığı sorunlardan biri de çizilmeler, boyada oluşan aşınmalardır. Yolculuk sırasında yoldan gelebilen taş vurukları, park esnasında başka araçların neden olduğu sürtmeler ve çizikler, boya üzerinde hasarlara neden olabiliyor. Oluşan bu hasarları gidermek için aracın orijinal boyasına uygun, aynı renk ve tonda boyayı bulmak kısa zamanda mümkün olamayabiliyor. Araca özel boyalar konusunda zengin ürün çeşitlerine sahip olan hepsiburada.com ile otomobilinizin boya hasarlarını kolayca giderebilirsiniz.
Otomobil sahipleri, araçlarında çizik, vuruk ve sürtmeler nedeniyle oluşan boya hasarlarına her zaman aşinadır. Kimi zaman önemsenmese de, boyada oluşan bu problemler araç kaportasında paslanmalara, çürümeye yol açıyor. Önlem alınmadığı takdirde sorun büyüyerek, yüklü onarım masrafları çıkarabiliyor. Bu nedenle söz konusu hasarları en kısa zamanda gidermek gerekiyor. Araca özel boyalar, bu konuda sizin de uygulayabileceğiniz en kolay çözümdür. Otomobil markalarının farklı modelleri için sunduğu orijinal boyalar ile sorun ortadan kalkıyor. Her modelin renk skalasına ve aracın boya koduna uygun ürün seçenekleri ile çizik ve sürtmelerin oluşturduğu hasarlar düzeltiliyor.
Oto aksesuar ve bakım temizlik ürünleri kapsamında zengin alternatifler sunan hepsiburada.com'da otomobilinizin rengine tam uyumlu boya setlerini, çizik gidericileri bulabilirsiniz. Ford, Volkswagen, Opel, Honda, Fiat, Renault, BMW, Mercedes gibi birçok ünlü marka için araca özel boyalar ile  otomobilinize yepyeni bir görünüm kazandırabilirsiniz.

 

Araç Boyası Fiyatları

1.184 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Z-Tech
  2. Best
  3. Color N Drive
  4. Motip
  5. Akçalı
  6. Foliatec
  7. Dreamcar
  8. Duplicolor
  9. Fixed
  10. Maskim
  11. Matrix
  12. Oto-Rotüş
  13. Parrot
  14. PlastiDip
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Araç Markası A-Z
 6. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20035732/60001060
BAŞA DÖN