Banyo Organizeri

Banyo organizeri çeşitleri, banyonuzda düzenli ve şık bir görüntü oluşturmanıza yardımcı olur. Son derece geniş alan sağlayan kapaklı dolapların yanı sıra, raf şeklinde tasarlanan organizerler de şık görüntüleri nedeniyle sıklıkla tercih edilir. Köşe rafı şeklindeki organizerler ise genellikle duş kabini içerisine yerleştirilerek kullanılır.

Banyo Organizeri Çeşitleri

Banyo organizeri çeşitleri farklı boyut ve modeller ile sunulur. Banyonuzun genişliğine ve kullanım alanınıza göre karar verebileceğiniz banyo organizeri modelleri arasında köşe rafı, duvar rafı, asma raf ve kapaklı dolap çeşitleri bulunur. Bu ürünlerin kullanım alanları ihtiyaçlarınıza göre farklılık gösterebilir. Kapaklı dolap şeklinde tasarlanan ürünler genellikle havlu ve bornoz dolabı olarak tercih edilir. İçerisinde oldukça geniş bir depolama alanı sağlayan kapaklı banyo dolapları, deterjan gibi temizlik malzemelerini saklamak için de kullanılabilir. Bunun yanında, daha az alan sağlayan raf şeklinde tasarlanan ürünler ise daha dekoratif bir görüntü sağlayabilir. Özellikle ahşap malzemeden imal edilen duvar raflarıyla oluşturulan banyo organizerleri oldukça şık bir banyo dekorasyonu yaratmanıza yardımcı olur. Bu şekilde tasarlanan ahşap raflar hem sabun, duş kremi, bakım kremi gibi kişisel eşyalarınızı koymanıza hem de çiçek saksısı ya da biblo gibi dekoratif objelerinizi sergilemenize olanak sağlar. Estetik bakımdan oldukça tatmin edici bir görüntü sağlayan ahşap banyo organizerleri, büyük ya da küçük her türlü banyoda kullanılabilir. Kapaklı dolap şeklinde tasarlanan banyo organizerlerinin zor sığacağı banyolarda, duvarlar bu modeldeki raf organizerler ile değerlendirilebilir. Cam malzemeden üretilen banyo organizeri modelleri ise aradığınızı kolayca bulma bakımından avantaj sağlar. Tekerlekli olarak dizayn edilen banyo organizerleri son derece kullanışlıdır ve pratik biçimde yeri değiştirilebilir. Örneğin, banyonun kullanılmadığı anlarda kenarda duran tekerlekli organizer, duş esnasında küvetin yanına çekilerek kullanılabilir.

Düzenli ve Şık

Banyo organizeri modelleri banyonuzda şık bir görüntü yaratarak eşyalarınızın derli toplu durmasını sağlar. Dışarıdan görülmesini istemeyeceğiniz deterjan, kova gibi temizlik malzemelerini depolamak için de kullanabileceğiniz banyo organizerleri bir evin olmazsa olmaz eşyaları arasında sayılabilir. Farklı model ve boyutlarla sunulan banyo organizerlerinin öne çıkan avantajları ise şu şekildedir:

  • HepsiBurada’da uygun fiyatlar ile sunulan banyo organizerleri arasından her bütçeye hitap eden bir ürün bulunabilir.
  • Büyük banyolar için uygun olan kapaklı dolap şeklindeki banyo organizerleri, gizlilik sağlayarak görülmesini istemeyeceğiniz eşyaların depolanmasında kullanılabilir.
  • Büyük organizerlerin sığmadığı banyolar için oldukça az yer kaplayan duvar rafları tercih edilebilir. Böylece banyonuzda alandan kazanarak son derece estetik görünümlü bir organizer elde edebilirsiniz. Raf şeklinde tasarlanan organizerler arasından banyonuza uygun bir seçim yapabilirsiniz.
  • Duş kabini içerisine yerleştirilen krom, metal gibi malzemelerden üretilen köşe rafları ile şampuan, sabun gibi duş esnasında kullandığınız eşyalarınızı düzenleyebilirsiniz.
  • Suya ve neme karşı dayanıklı olarak tasarlanan duş organizeri modelleri sayesinde ürününüzü uzun ömürlü bir şekilde kullanabilirsiniz.
  • Son derece kaliteli malzemelerden imal edilen duş organizerleri ile avantajlı alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Banyo Organizeri Fiyatları

Banyo organizeri fiyatları ürünün modeline, boyutlarına, malzemesine ve kalitesine göre değişiklik gösterir. Bu nedenle banyo organizeri fiyatları oldukça geniş bir banda yayılır. Çekmeceli veya kapaklı olarak tasarlanan banyo organizerlerinin fiyatı diğer modellere göre daha yüksek olabilir. Birkaç adet raftan oluşan banyo organizeri modelleri ise oldukça uygun fiyatlarla bulunabilir. Seçeceğiniz banyo organizerinde ayna gibi yan özellikler bulunması da ürünün fiyatında artışa neden olabilir. Bunun yanı sıra, ahşap malzemeden üretilen banyo organizeri çeşitleri ise estetik açıdan dikkat çekici ürünler oldukları için daha yüksek fiyatlı olabilir.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Banyo Organizerleri

Seçimlerinize uygun ürün bulunamadı
DSACategoryId/60002028/455418/457065/18021969