Bardaklık

Araç içerisinde daha konforlu bir şekilde seyahat etmek için kullanışlı oto bardaklık ürünlerinden yararlanabilirsiniz. Sıcak ve soğuk içeceklerin otomobil içerisinde muhafaza edilebilmesi için uygun olan bardaklıklar kolay bir şekilde bu içecekleri tüketebilmeye yardımcı olur. Farklı boyutlardaki bardakları ve mataraları içlerine sığdırabileceğiniz bardaklık çeşitleri aynı zamanda pet şişe, teneke kutu gibi farklı materyallerle üretilmiş içeceklerin yerleşimi için de uygundur. Renkleri değişiklik gösteren oto bardaklık modellerini arabanızın iç dekorasyonuna kolayca uyum gösterecek renklere sahip çeşitler arasından seçebilirsiniz. Arabanızın havalandırma deliklerine asabileceğiniz şekilde tasarlanmış içecek tutucular mandallarla beraber güvenli bir şekilde monte edilir. Klimanızın yarattığı hava akışını engellemeyen oto bardaklıklar trafikte seyrederken yolcuların serinleyebilmesine ya da içlerini ısıtabilmesine yardımcı olur. İçeceğinizi tüketmediğiniz anlarda bardağı sürekli elinizde tutmaktan kurtulmak için de otomobiliniz için modern bardaklıklardan birini sipariş edebilirsiniz.

Aparatlarla Gelen Kullanışlılık

Oto bardaklık çeşitleri araç içerisinde kalorifer ve petek ızgaralarına uyum sağlayacak aparatlara sahip modeller içerir. Bu modellerin sağlam aparatları bardaklığın dengede kalmasını ve sarsılmamasını sağlar. Güven veren tasarım sayesinde bardaklığı oturma bölümünde alan kaybetmeden monte edebilirsiniz. Daralma ve genişleme özelliğine sahip tutucuları sahip olduğunuz bardakların ve şişelerin ölçülerine göre ayarlayabilirsiniz. Farklı ölçülere sahip bardaklar için ayrı ayrı tutucular almanıza gerek kalmaması sayesinde tek bir ürün üzerinden içecek ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Oto bardaklıklar arasındaki klima ızgaralarına monte edilen modeller soğuk içeceklerin yaz aylarında klimanız soğuk çalıştığı için soğuk kalmasını destekler. Sıcak içecekler ise kış aylarında klimanız sıcak hava üfleyeceği için sıcak kalır. Havalandırma ızgaralarına birden fazla tutucu ürün de yerleştirebilirsiniz. Sadece arabanızda kullanmakla kalmayacağınız bardak tutucuları seyahatiniz sona erdiğinde araçtan söküp ofis ortamında da değerlendirebilirsiniz. Pratik aparatlar takıp sökme işlemlerini kolaylaştıran geçmeli tasarımlarıyla size zaman kazandırır.

Alan Kaplamayan Akılcı Tasarım

Oto bardaklık modelleri arasındaki kemerli modeller yalnızca içlerine bardak, şişe gibi ürünler yerleştirildiğinde alan kaplar. İçlerinde herhangi bir ürün yokken kapalı halde tutabileceğiniz kemerli bardaklıklar açılıp kapatılabilir tasarımları sayesinde ihtiyaçlarınıza çözüm üretir. Metal askı yardımıyla araç kapısına asabileceğiniz bardaklıklar içeceğinizin sabit kalmasını sağlayan güvenli gövdeleriyle seyahat sırasında içeceğinizin dökülmesini önler. Yapıştırma veya delme işlemi uygulamanıza gerek bırakmayan asılabilir bardaklıklar pratik bir kullanım oluşturur. Oto bardaklık çeşitleri içerisinde dikkat çeken modellerden biri olan çoğaltıcılar sayesinde aynı aparat üzerinde birden fazla bardağı değerlendirebilirsiniz. Sağa ve sola doğru açılan bardaklık bölmeleri mataralarınızı ve şişelerinizi geçirebileceğiniz alanlar elde etmenizi sağlar. Dayanıklı plastikten üretilen gövdeleri sayesinde sıcağa ve soğuğa karşı korunaklılık yaratan oto bardaklıklar vites kutusunun yakınlarında yer alan boşluklara yerleştirilebilir.

Çok Yönlü Kullanım Deneyimi Yaşatan Bardaklıklar

İhtiyaçlarınıza göre açıp kapatabileceğiniz tasarımları ile dikkat çeken oto bardaklıkların sağladığı alan sayesinde cep telefonu, kalem gibi ürünleri koymak için de yer kazanırsınız. Parçalara ayrılarak genişleyebilen bardaklıklar anahtarlık, gözlük gibi materyallerin için güvenli saklama alanları yaratır. Plastik gövdeleriyle birden fazla bardak bölmesine sahip aparatları koltukların arkasında bulunan ceplere yerleştirebilirsiniz. Bu sayede arka koltuklarda seyahat eden yolcular içeceklerini kolayca yudumlayabilir. Düz noktalarda değerlendirebileceğiniz mandallı bardaklıklar zemini sıkıca sararak bardağınızı güvenle yerleştirebileceğiniz bir alan elde etmenizi sağlar. Koltuk başlıklarına geçirilerek güvenle kullanılabilen yemek ve bardaklık masalarını sipariş ederek çocuklarınızın seyahat esnasında yiyecek ve içecek tüketebilmesini sağlarsınız. Açılabilir tasarım sayesinde sadece tüketim sırasında alan kaplayan pratik aparatlardan yardım alarak araç içerisini kirletmeden çocuklarınızın karnını doyurabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Oto Bardaklık Fiyatları

4000 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 4000 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20024879/20024883