En Ucuz ve Kaliteli Bebek Sepetleri

Ev düzeni için önemli bir araç olan sepetler, banyodan yatak odalarına kadar farklı alanlarda farklı amaçlar ile kullanılır. Banyoda kirli çamaşırları ya da çeşitli banyo ve kişisel bakım malzemelerini koymak için ideal bir araç olan sepetler, yatak odalarında ya da çalışma alanlarında ise çeşitli eşyaları düzenli bir şekilde muhafaza etmek için tercih edilir. Eşyaları derli toplu bir şekilde saklamak için kullanılan sepet modelleri arasında kapaklı, kapaksız, kutu şeklinde ya da yuvarlak formda farklı ürünler yer alır. Özellikle çocuk odalarında kullanılan sepet çeşitleri, sevimli tasarımları ile öne çıkar. Çocuklarınızın odasında kullanacağınız sepet türlerinin modellerini ve fiyatlarını inceleyerek eviniz için uygun ürünü seçebilirsiniz.

Bebek Sepeti Fiyatları

Çocuk odalarınız için tercih edeceğiniz sepetler fiyatları bakımından üretildikleri malzemeye, modele, tasarıma ve ebada bağlı olarak değişir. Hasır gibi farklı malzemelerden üretilen sepetlerin fiyatları ile keçe gibi malzemelerden üretilen ürünlerin fiyatları kendi aralarında değişiklik gösterir. Modeline bağlı olarak da fiyatları değişen sepetleri ayrı ayrı inceleyebilirsiniz. Özellikle işlevsel modelleri ile çok yönlü bir kullanım sunan ürünler, hem tasarım hem de fiyat olarak farklıdır. İster banyoda ister çocuk odasında kullanacağınız işlevsel modeller arasında fiyat ve özellik açısından karşılaştırma yapabilirsiniz.

Çocuk odası sepetleri arasında özel şekle sahip sevimli ürünler ise modeline bağlı olarak özel fiyatlara satılır. Malzeme olarak doğal yün keçeden üretilen sepet modellerini inceleyebilirsiniz. Yüzde 100 ekolojik yapıları ile çevreye ve insan sağlığına zararı olamayan ürünleri güvenle kullanabilirsiniz. Dayanıklılığı ile öne çıkan keçe sepet çeşitleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Nemli bezle kolayca temizleyebileceğiniz ve hafif tasarımı ile kolay taşınarak pratik bir kullanım sunan modelleri tercih edebilirsiniz. El işçiliği ile üretilen keçe sepetlerin fiyatlarını inceleyerek ihtiyacınızı karşılayacak ürünü seçebilirsiniz.

Bebek Sepeti Modelleri

Sepet modelleri arasında çocuk odalarına uygun tasarıma sahip olsa da aynı zamanda evinizin farklı ortamlarında da kullanacağınız çok yönlü ürünleri bulabilirsiniz. Çocuk odasında hem oyuncak sepeti olarak hem de çeşitli günlük eşyaları koymak için kullanacağınız ürünlerin imalat malzemelerini, tasarım ve dayanıklılık özelliklerini detaylıca inceleyebilirsiniz. Çocuğunuzun sağlığına zarar verecek kimyasal boyalardan oluşan baskılar içermeyen ekolojik malzemelerden üretilmiş sepetleri tercih edebilirsiniz. Özellikle çocuk odasına yakışacak sevimli ve renkli modelleri bulacağınız sepetler arasında köpek balığı gibi hayvan figürü şeklindeki ürünleri inceleyebilirsiniz. Şık ve sevimli modelleri ile çocuk odası dekorunu tamamlayacak olan ilgi çekici, farklı ürünleri hem kız çocuklarının hem de erkek çocukların odasında kullanmak üzere rahatlıkla tercih edebilir; hem işlevsel hem de şık aksesuarlara sahip olabilirsiniz.

Özellikle çocuklarınızın Lego gibi parça halindeki oyuncaklarını ya da birden çok parçadan oluşan set halindeki oyuncaklarını saklamak için ideal çözümler sunan hayvan figürü şeklindeki sepetler ile çocuklarınıza daha geniş oyun alanları açabilirsiniz. Çocuk odalarındaki dağınıklığı büyük ölçüde azaltacak sepetlerin içine her türlü oyuncağı koyarak odayı kolayca toplayabilir; çocuklarınızın rahat hareket etmelerini sağlayabilirsiniz. İşlevsel kullanımları ve sevimli tasarımları ile dikkat çeken sepetlerin hacim, yükseklik ve genişlik gibi ölçülerini detaylıca inceleyebilirsiniz. Özellikle geniş iç hacmi ile çocuk odaları dışında banyo gibi alanlarda da kullanıma uygun ürünleri kirli sepeti yapabilir ya da genç odalarında çamaşır koymak için kullanabilirsiniz. İlgi çekici esprili şekli ve canlı renkleri ile farklı banyo dekorlarına da uyum sağlayacak sepet modellerini seçebilirsiniz. Orijinal tasarımları sayesinde kullanıldıkları ortama renk katacak sepetleri birçok markadan inceleyebilir; size uygun ürünü kolayca belirleyebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bebek Sepetleri

Seçimlerinize uygun ürün bulunamadı
DSACategoryId/60002028/18021299/60001284/60001308