Bebek Beşik Fiyatları ve Modelleri

Beşik Fiyatları

Çocuk sahibi ailelerin bebek odalarında yararlanabileceği beşikler dekoratif tasarımları ve işlevsel donatılarıyla ebeveynlerin takdirini kazanır. Geniş ve konforlu bir uyku yatağı elde etmeyi sağlayan bu mobilyalar bebeğinizin rahat bir şekilde uykuya dalarak sağlıklı bir biçimde büyümesine destek olur. Beşik fiyatları açısından bütçenize uygun çok sayıdaki ürün arasından seçiminizi gerçekleştirip çocuk odasına kurabileceğiniz modern bir mobilya satın alabilirsiniz. Sahip oldukları korumalıklarla evladınızın yatağından düşmesini önleyen ve kendi kendisine beşiği terk etmesini engelleyen bu ürünler ebeveynlere güven verir. Çekmeceli modeller alt ve yan kısımlarında yer alan gözlerle bebeğinizin giysilerini, mamalarını ve bezlerini yerleştirebileceğiniz derin alanlar sunar. Ayaklıklarıyla dengeli bir şekilde çocuk odasına kurabileceğiniz beşik çeşitleri kayma problemi yaşatmadan kullanabileceğiniz ürünler içerir. Kol hareketiyle rahatça sallanabilen beşikler ebeveynlere çocuklarını kısa sürede uyutabilmeleri konusunda destek olur.

Dekoratif ve Çok Yönlü Beşiklerle Bebeğinize Konfor Yaratın

  • Yumuşak minderlerle desteklenen bebek beşikleri çocuğunuzun korumalıklara çarpması durumunda yumuşak yüzeyleriyle koruma yaratır.
  • Hem sallanabilme hem de sabitlenebilme fonksiyonlarına sahip olan beşik modelleriyle üründen ihtiyaçlarınız doğrultusunda faydalanabilirsiniz.
  • Modern beşikler uyku saatlerinin yanı sıra oyun saatlerinde de kızınız ya da oğlunuz için uygun bir alan oluşturur.
  • Antibakteriyel özelliklere sahip suntalamların kullanılmasıyla hijyeni artıran beşikler aynı zamanda oldukça düşük bir ağırlığa sahip olmalarıyla taşıma işlemlerinde de kolaylık sağlar.
  • Sallanma sonucunda ortaya çıkabilecek aşınma problemini önleyen özel contalar beşiğinizi uzun ömürlü kılar.

Zarif Beşiklerin Sunduğu Pratik Özelliklerden Yararlanın

Kolay kurulum özelliğine sahip modern beşik modelleri montaj işlemlerini kısa sürede yerine getirebilmenizi sağlar. Öte yandan demonte işlemlerine de olanak tanıyan yapılarıyla taşınırken beşiği dakikalar içerisinde söküp çok daha az alan kaplayacak hale getirebilirsiniz. Cibinlik tülüne sahip modelleri tercih ederek bebeğinizin uykusu sırasında haşerelerin ona ulaşmasını engelleyebilirsiniz. Ayrıca cibinlik aparatı satın alarak mevcut beşiğinize de bu faydalı ürünü takabilirsiniz. Bilyeli sallanma sistemine sahip beşikler ritmik bir şekilde çocuğunuzu sallayarak uyutabilmeniz için uygun desteği yaratır. Gürültü sorununa da yol açmayan bilyeli tasarım sessiz bir şekilde beşiği sallayabilmeniz için idealdir. Dekoratif kıvrımlara sahip ahşap malzemelerle estetik bir görünüm de kazanan beşikler çocuk odalarının daha şık bir görünüm kazanmasına yardım eder. Oymalı işlemlerle şıklığı artan beşikler yerden yüksek yapılarıyla mobilyanın altında bulunan alanı süpürgenizle rahatça temizleyebilmeniz için de size yardım eder. Prensiniz ya da prensesiniz için hijyenik bir ortam yaratmak adına hafif nemli bezlerden yardım alıp beşikleri silebilirsiniz.

Tekerleklerle Beşiğin Konumunu Belirleyin

Ayak kısmında tekerleklerden yararlanılan beşik modelleri oda içerisinde rahatça hareket ettirilebilir. Tekerleklerden yardım alarak gerekli zamanlarda onun da yatak odasında sizinle beraber uyumasını sağlayabilirsiniz. PVC çıtaların kullanılmasıyla beraber hem dayanıklılıkları artan hem de ebeveynlere güven veren beşik modelleri alternatif renk opsiyonları sunan birçok modele sahiptir. Teleskopik raylı çekmeceleriyle eşyalara erişmeyi kolaylaştıran beşikleri satın alarak bebeğinizin ihtiyaçlarını pratik bir biçimde karşılayabilirsiniz. Nem geçirmeyen suntalam malzemeyle üretilen beşikler küf sorunu yaşamamanızı da sağlar. Pürüzsüz bir dış yüzeye sahip beşiklerle oldukça zarif bir mobilya sipariş edebilirsiniz. Güneş ışınlarının yıpratıcı etkisine dayanıklı gövdeleriyle beğeni toplayan beşikler solma, sararma ve çatlama gibi problemlere karşı sağlam bir yapı taşır. Bebek odasında bulunan diğer mobilyalarla uyum yaratacak beşikleri tercih ederek estetik bir dizayn oluşturabilirsiniz. Alt değiştirme ünitesine sahip ürünlerini satın alarak bebeğinizin altını değiştirirken zaman kazanırsınız. Alçaltılıp yükseltilebilen beşikler çok yönlü bir kullanım için uygundur.

Farklı markalara ait beşik modellerine Hepsiburada.com'un avantajlı seçenekleriyle rahatlıkla ulaşabilir, dilediğiniz modeli kolaylıkla satın alabilirsiniz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Beşik Fiyatları

5 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?