Kampanyalı ve Ucuz Beyaz Eşya Sticker Modelleri ve Fiyatları

Uygulaması kolay olan beyaz eşya stickeri, gerek beyaz eşyalarınızın gerekse evinizin görünümünü çok daha eğlenceli bir hâle getirmeyi amaçlıyor. Birbirinden farklı sticker modelleri arasından seçiminizi yaparak çamaşır makinenizin, bulaşık makinenizin, buzdolabınızın ya da fırınınızın görünümünü hareketlendirebilir; bambaşka bir hava elde edebilirsiniz. Beyaz eşya sticker'ları, eğlenceli olduğu kadar sağlıklı bir kullanım da sağlıyor. Uçsuz bucaksız bir okyanus manzarasına sahip bulaşık makineleri, dekoratif Türk motifleri ile süslenmiş bir buzdolabı ya da hayvan figürlerine sahip bir çamaşır makinesine kolaylıkla sahip olmanızı sağlayan ürünler, mutfağınızı ya da banyonuzu zevkinize göre döşemenize yardımcı oluyor.

Buzdolabınızın yalnızca bir bölümünü kaplayabileceğiniz bölgesel beyaz eşya sticker'larını tercih edebileceğiniz gibi tüm yüzeyini de sticker'lar ile kaplayabilir; eşsiz bir görünüm elde edebilirsiniz. Ahşap gemi kapısı, alevler, şirin kalpler, su damlaları ya da hırçın bir leopar gibi tüm yüzey kaplamalarını tercih edebileceğiniz gibi denizaltı yaşam motifleri ile süslenmiş ya da şirin penguenler ile hareketlendirilmiş daha sade ve eğlenceli modelleri de tercih edebilirsiniz. Standart boyutlarda gelen beyaz eşya sticker'ları, beyaz eşyanızın boyutu her ne olursa olsun kullanıldığı yüzeye kolaylıkla uyum sağlamayı amaçlıyor. Ürünü satın aldıktan sonra kapak ölçülerine göre keserek ayarlama yapabilir; sizin için en uygun kaplamayı elde edebilirsiniz. Aynı zamanda suya, neme ya da kimyasallara karşı da korumalı olarak üretilmiş özel malzemeye sahip ürünler, dış etkilerden ya da makinenizin ısıtma ve soğutma sisteminden zarar görmüyor.

Beyaz Eşya Stickerı Modelleri

Çizilme yapmayan, sudan ve nemden etkilenmeyen malzemeler kullanılarak üretilmiş modeller, -40 derece ile +80 derece arasında bozulmaya karşı dayanıklılık sağlıyor. Bu sayede sticker'larınızı dilediğiniz gibi kullanabilir; kendiniz ve sevdikleriniz için dekoratif ve şık olduğu kadar sağlıklı da bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz. Beyaz eşyaların yanı sıra mobilyalarda, kapılarda, araçlarda, fayanslarda ya da cam yüzeylerde de sorunsuzca kullanabileceğiniz sticker'lar, çok yönlü değerlendirme imkanı sunuyor. Gerek banyonuzu hareketlendirmek gerekse mutfağınıza yeni bir dokunuş yapmak için kullanabileceğiniz modelleri, aynı zamanda çocuk odalarında da uygulayabilir; eğlenceli ve renkli bir dekorasyon elde edebilirsiniz.

Doğa ile iç içe olmaktan hoşlanan ve evinin dekorasyonunda da bu tarz desenleri kullanmak isteyen kişilere özel üretilmiş gerçek doğa fotoğraflarının yer aldığı modeller, en sevdiğiniz doğa görüntülerini evinizde kullanmanızı sağlıyor. Tablo ya da çerçeve gibi normal sergileme alanlarının dışına çıkmanızı ve daha sıra dışı bir ev dekorasyonu elde etmenizi sağlayan sticker'lar sayesinde misafirlerinizi şaşırtabilir, beyaz eşya kullanımını çok daha eğlenceli bir hâle getirebilirsiniz. Özellikle minimal çizgilerden ve farklı dizaynlardan hoşlananlar için üretilmiş özel tasarım sticker'lar, gerek kişiliğinizi gerekse tarzınızı evinize yansıtmanızı amaçlıyor. Kedi, penguen, kuş ya da leopar çizimlerinin kullanıldığı modelleri tercih edebileceğiniz gibi daha geleneksel olan Osmanlı motifleri ile hareketlendirilmiş sticker modellerini de seçebilirsiniz.

Beyaz Eşya Stickerı Fiyatları

Bulaşık makinesi için özel olarak hazırlanmış balıklı ve okyanuslu desenler, makinenizin görünümünü hareketlendirerek çok daha renkli bir görünüm elde etmenizi sağlıyor. Gerektiği zaman kolaylıkla silinebilen, herhangi bir kabarma yapmayan beyaz eşya sticker modelleri, her tarzda mutfağa kolaylıkla uyum sağlayacak tasarımları bir arada sunuyor.

Bu sayede sticker'ları ev dekorasyonunuzu bozmadan dilediğiniz gibi kullanabilir; beyaz eşya sticker'i fiyatları arasında karşılaştırma yapabilir, mutfak ya da banyolar başta olmak üzere evin her yerinde rahatlıkla değerlendirebilirsiniz. Tek parça olarak gelen motifli ve tasarımlı sticker modelleri, beyaz eşyanızın boyutu ne olursa olsun kolaylıkla kesilebilen yapısı ile de rahat bir kullanım ve uygulama şansı elde etmenizi sağlıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Beyaz Eşya Sticker Modelleri ve Fiyatları

5014 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 5014 ürün
DSACategoryId/60002028/18021300/60006444/60006448