Tekerlekleri araca tutturmanızı ve yol tutuşunu sağlamlaştırmanızı sağlayan araba bijonu çeşitleri, aracınızın marka ve yapım yılına uygun etkin çözümleri bir araya getiriyor. Aracın tekerleklerini sabitleştirmenizi ve gerektiğinde lastikleri değiştirmenizi sağlayan bijonlar, bijon anahtarı yardımı ile kolaylıkla sökülüp-takılabilir bir kullanım sunuyor. Tekerleği, aks miline bağlayan cıvata ya da bijon modelleri, sürüş sırasında aracınızın tekerleklerini sağlamlaştırmayı kolaylaştırıyor. Çok daha güvenli bir sürüş keyfi elde etmenizi amaçlayan bijon çeşitleri sayesinde, gönül rahatlığı ile istediğiniz hızlara çıkabilir, aracınızın tekerleklerini ve diğer yol tutuş aksamlarını etkin bir şekilde kullanabilirsiniz.

Aracın ön ya da arka tekerleğine göre değişiklik gösteren araba bijonu çeşitleri, aracınızın ile uyumlu parçaları kullanmanızı sağlıyor. Arabanızın markasını ya da tekerleğinizin cinsini öğrendikten sonra bijon anahtarı yardımıyla işlemlerinizi yapabilir, rahatlıkla lastiklerinizin bakımını yapabilirsiniz. Kampanaya ya da diske sabitlenen bijon çeşitleri, jant üzerinden kolay geçişleri ile de pratik bir kullanım sunuyor. Hem jantı tekerleğe sabitleyen hem de sabit bir duruş elde eden ürünleri, yazlık ya da kışlık lastikleriniz için farklı şekillerde kullanabilir, kış aylarında zincir değişimi yaparken de gerekli ayarlamaları kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bijon Fiyatları

Her araçta bulunması gereken ve mevsim şartlarıyla kolaylıkla baş etmenizi sağlayan bijon çeşitleri, karlı havalarda da etkin ve pratik bir çözüm sunuyor. Ön ya da arka lastiklerinizin yol tutuşunu arttırmak, jantınızın daha uzun süre dayanmasını sağlamak ya da kaygan yollarda etkin bir sürüş deneyimi yaşamak için bijonlarınızı sıklıkla değiştirip, lastiklerinizden maksimum verim elde edebilirsiniz. Tekerleğin gevşemesi, yol tutuşunun azalması ya da arabanın yalpalanması gibi durumların önüne geçmeyi amaçlayan bijon modelleri, lastikler ile araç mekanizması arasında bir köprü görevi görüyor. Ailecek gideceğiniz uzun yol seyahatlerinde, trafikte ya da zorlu hava koşullarında direksiyon hakiminiyetinizi maksimuma çıkaracak bijon modelleri arasından aracınız ile uyumlu olan modelleri tercih edebilir, bijon fiyatları arasında karşılaştırma yapabilirsiniz.

Cıvata ya da saplama ile beraber kullanılan, ana sökülebilir bağlantı elemanlarından biri olan somun modelleri, bijonunuzun yerinden oynamasını ya da zaman içerisinde çıkmasını engellemeyi amaçlıyor. İki bağlantı elemanının sürtünme kuvvetinin etkisiyle bijonu sabitleyen ve gevşemesinin önüne geçen somunlar, bijon tipiniz ile uyum içerisinde bir kullanımı amaçlıyor. Altı köşeli ya da kare gibi farklı tasarımlara sahip olan somunları, sahip olduğunuz bijona göre ayarlayabilir, aracınızın sabitlenmesini çok daha uzun bir süre koruyabilirsiniz. Zaman içerisinde ortaya çıkabilecek açılmalar, gevşemeler ya da sökülmeler ile baş etmenizi kolaylaştıran somunlu bijon çeşitleri sayesinde, aracınızın iki önemli ihtiyacını bir arada karşılayabilir, yol tutuşunu garanti altına alabilirsiniz.

Somun kullanma ihtiyacını ortadan kaldıran, arkasında bulunan özel klipsi ile iki işlevi de tek başına yerine getiren somunsuz araba bijonu modelleri, işlevsel özellikleri ile etkin bir çözüm sunuyor. Çok daha pratik bir şekilde aracınızın tekerleklerini değiştirebileceğiniz, lastik yuvalarını sabitleyebileceğiniz ürünler sayesinde, aracınızda oluşabilecek sarsıntıları ya da havalanmaları azaltabilirsiniz.

Sağ ya da sol tutuş için özel olarak üretilmiş ve farklı yönlerde aracınıza bağlanan modeller, tekerleklerin kalitesini ve işlevselliğini arttırmayı amaçlıyor. Sol tekerleklere uygun L açık tip bijon ve somun modellerinin yanı sıra, sağ tekerlekler için üretilmiş R tipi modelleri de tercih edebilir, aracınızın için en doğru kullanımı rahatlıkla elde edebilirsiniz. Etkin bir yol tutuşu sağlayan ve bu sayede daha güvenli bir sürüş deneyimi elde etmenizi amaçlayan araba bijonu çeşitleri arasından seçiminizi yapabilir, sizin için en uygun modeli rahatlıkla seçebilirsiniz.

Bijon

77 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Cey
  2. Ayhan
  3. Metsan
  4. BSG
  5. Starklips
  6. Brc
  7. DEPAR
  8. ASLANTAS
  9. FEBI
  10. Fase
  11. Sasic
  12. Wolcar
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Satıcı
DSACategoryId/60002705/2147483631/20003812/20016152/60007134
BAŞA DÖN