Profesyonel alanda özellikle ustalar tarafından tekli ve hafif çalışmalar için kullanılan yedek akü markaları arasında en güçlü üreticilerden biri olan Bosch, segmentinin en başarılı ürünlerini üretiyor. Yüksek güç hücreleri ile cihaza güç veren lityum iyon yani li on akü çeşitleri maksimum enerji sağlıyor. Bosch akü ürünleri kompakt boyutları sayesinde ergonomik olması ve uzun pil ömrü sağlaması açısından kullanıcılarını etkilemeyi başarıyor. 

Bosch Li On Akü

Bosch marka aküler özellikleri incelendiğinde oldukça iyi performans sağlıyor. “Elektronik Hücre Koruma (ECP)” sistemi ile derin şarja karşı korumalı olarak üretilen li ion batarya modelleri ilk şarj edildiğinde uzun süre dayanıyor. Akü deşarj olduğunda elektrikli el aleti koruyucu kesme yani akü sistemini otomatik olarak durdurma özelliği sayesinde kullanılan elektronik cihaza uzun ömür sağlıyor. Tek bir akü ile ev, bahçe, ofis, kurum veya kuruluş ortamındaki çalışmalara yönelik tüm Bosch aletleri kullanımında lityum iyon teknolojisine sahip bir akü olan Bosch Li On Akü tercihi işlerinizin daha kısa sürede bitmesini mümkün kılıyor. Akü değişiminin kolaylıkla yapılabildiği elektrikli  aletler için oldukça ideal bir aksesuar olarak sunulan li on akü modelleri, elektrikli cihazın batarya ömrünü uzatma konusunda da destek oluyor. Entegre edilmiş LED ışığı ve afterglow fonksiyonu gibi özellikleri sayesinde karanlıkta çalışma alanını aydınlatan fonksiyonu ile oldukça rağbet gören aküler pek çok delme/vidalama cihazında aksesuar olarak aranan özellikler arasında bulunuyor. Yenilikçi akü teknolojisi ile aşırı elektrik yüklenmeye karşı koruma sistemi bulunan Bosch Li on akülü vidalama çeşitleri "CoolPack" teknolojisi ile de sistemin soğumasını ve cihazın hata vermemesini sağlıyor. Cihazda bulunan hücrelerin gereğinden fazla ısınmasına karşı koruyan sistemin geliştiricisi olan Bosch, kullanıcıya tam performans sunarak daha uzun sürede çok iş bitirmesine destek oluyor. 

Bosch Li On Akü Modelleri

Genel olarak incelendiğinde Bosch Li On Akü Modelleri, kırıcı/delici, dekupaj testeresi, zımpara, lamba ve kenar kesme makinesi veya herhangi bir 10,8 Volt akü sistemine dahil tüm akülü el aletlerini ve bahçe aletlerini çalıştırarak uzun süre enerji sağlayabiliyor. Bu açıdan gösterdiği performans neticesinde tüm elektrikli aletlerde gönül rahatlığıyla kullanılmayı sağlayan Bosch teknolojisi, akülü aletlerin yaygınlaşmasını daha yoğun hale getirmek amacıyla fiyat ve performans bakımından kullanıcı yanlısı bir imaj sergiliyor. Kısacası bir yedek akü sahibi olarak, bataryanın dolu - boş olması sorun olmadan istenilen zamanda şarja güvenle takarak pek çok işlem kısa süre içinde tamamlanabiliyor. Kişisel bir kullanım rahatlığı sunan Bosch yedek akü, cihazın akü bitmesi yüzünden durmasını ortadan kaldırarak aküleri elektronik cihaz kullanan herkesin sahip olması gereken bir ürün haline dönüştürüyor. Elektronikler cihazlarda yer alan pratik akü şarj durumu göstergesi sayesinde mevcut enerji rezervleri hakkında her zaman bilgi alabilir ve işlerinizi stressiz tamamlayabilirsiniz. Özellikle çift akülü modellerin de tasarlanması ile gelinen noktada ahşap ve metalde güçlü vidalama ve delmenin yanı sıra duvarda darbeli delme için yeni geliştirilen iki vitesli planet şanzıman gibi özelliklerden faydalanarak seri bir çalışma ortamı kazanabilirsiniz. Ayrıca Bosch'un geliştirdiği Power4All Lityum İyon akü sistemi, daha güçlü ve sağlam bir çalışma performansı sunarak size iyi işler çıkarma olanağı sağlıyor. Çeşitli amper güçlerinde özelliklerde tasarlanan aküler, voltaj değerlerine göre ürünlerde kullanılarak sizlere daha iyi hizmet verebiliyor. Özellikle enerji hacmi yüksek elektrikli aletlerde gerekli olan Bosch li-on akü fiyatları özellikleri ve kullanım avantajları düşünüldüğünde oldukça makul bulunuyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bosch Li On Akülü Vidalama Fiyatları ve Modelleri

237 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Amper
Toplam 24 / 237 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003081/13003091/60001147/bosch