Butterfly Masa Tenisi Malzemeleri

Her yaştan ve her seviyeden bireyin rahatlıkla ve severek oynadığı masa tenisi, eğlenceli spor denildiğinde akla gelen ilk sporlardan olmanın yanı sıra, teknik bir spor olma özelliğine de sahiptir. Oyuncuların bu sporda performansını daha iyi icra edebilmesi için üretilen Butterfly masa tenisi malzemeleri, hem teknik anlamda mesafe katetmek hem de mevcut yeteneği geliştirmek açısından, bireye önemli katkılar sağlar. Yalnızca rakipten gelen topu, raket vasıtasıyla filenin diğer tarafına geçirmekten ibaret olmayan masa tenisi sporu, farklı hücum ve savunma tekniklerinin oyun esnasında doğru yerde kullanımını da içerir. Butterfly masa tenisi malzemeleri arasından beceri seviyesine uygun ürünü kullanarak, oyun performansı anlamında gelişmeye bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Oyuna Hazırlık ve Doğru Ekipman Tercihi

Masa tenisi sporu diğer sporlarda olduğu gibi, masadan raket çantasına, raket kılıfından top sepetine kadar, spesifik ekipmanların kullanılarak oynandığı bir oyundur. Masa tenisi masası, kaliteli ve hatasız bir oyun için son derece önemlidir. Yerden yüksekliği, yüzey kalınlığı, genişliği ve uzunluğu resmi standartlarda olan masa tenisi masaları, oyunun olağan akışını destekler ve topun masaya her temasından sonra doğru pozisyonda kalmasını sağlar. Oyun esnasında masadan sonra oyun kalitesini etkileyen bir diğer ekipman da rakettir. Masada olduğu gibi, raketin de oyun standartlarına uygun olması gerekir. Ancak bu sayede doğru vuruş ve savunma teknikleri etkin bir şekilde uygulanabilir.

Masa ve raket oyunun seyrini etkileyen iki önemli ekipman olarak dikkat çekse de, kullanılmadığı durumlarda raketin muhafazasını üstlenen raket kılıfı, oyunda oynayan topun rengi, sertlik derecesi ya da masa tenisi filesinin kalitesi de oyun akışına doğrudan etki eder. Kendinizi geliştirmek için antrenman yapmanız ya da üst düzey oyun performansı sergileyen bir sporcu olmanız fark etmeksizin, yalnızca doğru ekipmanlarla oyundan zevk alarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Her seviyeden oyuncunun beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayan Butterfly masa tenisi malzemelerinden dilediğinizi seçerek, hedeflediğiniz oyun performansına rahatlıkla erişebilirsiniz.

Masa Tenisi Malzemeleri Kullanım Özellikleri

Masa tenisi malzemelerinin kendine özgü birtakım kullanım metotları vardır. Oyuna isim veren masalar, fiziksel ve fonksiyonel olarak özel donanımlara sahiptir. Bu masalar, kullanıcıların oyun esnasında fark edemediği, fakat oyun kalitesi ve top kontrolü için son derece önemli olan "anti skid" yüzeye sahiptir. Anti skid yüzey, topun masaya temas ettiğinde kaymasını ve kontrol kaybı yaşatmasını engeller. Dolayısıyla, top doğal aksiyonunu sürekli olarak sergiler ve oyuncuyu vuruş için zor duruma düşürebilecek problemler yaşanmaz. Yüzey özelliğinin yanı sıra, katlanabilir kanatlar ve yüksekliği ayarlanabilir tekerlekli ayaklar da oyunculara kullanım esnasında kolaylık sağlar. Bu özellikler sayesinde ürünü, tekerlekleri vasıtasıyla yerinden kolayca hareket ettirebilir, ya da kullanmadığınız durumlarda katlayarak dilediğiniz yerde muhafazasını sağlayabilirsiniz. 

Raketler, oyuncu seviyesine ve kullanılan malzemelerin niteliğine göre farklılık gösterir. Bronze, silver, gold, platin ve black olarak kategorize edilen Butterfly masa tenisi raketlerinin her biri fiziksel olarak farklı özellikler barındırır. Kategorilerine göre spin, speed ve control değerleri sayısal olarak ifade edilen raketler, mevcut değerleri doğrultusunda top üzerinde etki oluşturur. Masa tenisi topları da tıpkı raketler gibi farklılık gösterir. Topların renk, doku ve sertlik gibi fiziksel özelliklerinin farklı olması, hem antrenman hem de maç esnasında oyuncuların işini kolaylaştırır. Örneğin; fiziksel ayırt ediciliği yüksek olan turuncu renkli topların antrenmanlarda kullanılmasıyla, süratli gelen toplara isabet oranı yüksek vuruşlar yapılması kolaylaşır. Siz de antrenmanlarınızda ve maçlarınızda Butterfly masa tenisi malzemelerini kullanarak, oynadığınız oyundan daha fazla keyif alabilir ve beceri gelişiminize katkı sağlayabilirsiniz. 

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Butterfly Masa Tenisi Malzemeleri

73 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Markalar A-Z
  1. Butterfly Masa Tenisi
  2. Voit Masa Tenisi
  3. adidas Masa Tenisi
  4. Dynamic Masa Tenisi
  5. Altis Masa Tenisi
  6. Cosfer Masa Tenisi
  7. Delta Masa Tenisi
  8. Hattrick Masa Tenisi
  9. Wilson Masa Tenisi
  10. Stiga Masa Tenisi
  11. Joola Masa Tenisi
  12. Donic Masa Tenisi
  13. Vertex Masa Tenisi
  14. Selex Masa Tenisi
  15. Busso Masa Tenisi
  16. Donic Schildkröt Masa Tenisi
  17. Kbs Masa Tenisi
  18. Sportive Masa Tenisi
  19. Sunflex Masa Tenisi
  20. Tibhar Masa Tenisi
 5. Fotoğraflı Değerlendirme
 6. Federasyon Onayı
 7. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
 • Marka Butterfly
DSACategoryId/60001546/2147483635/353044/19006/butterfly
Başa dön