Çakmak Lambası

Araç içerisinde ihtiyaç duyulan pratik ve kullanışlı bir aydınlatma imkânı sunan çakmak lambası, estetik ve uyumlu tasarımlarıyla da rahatlık sunan ürünler arasında yer alıyor. Çok amaçlı olarak kullanılabilen bu aksesuarlar, hepsiburada.com avantajları ve fırsatlarıyla aracınızla buluşuyor.
Çakmak lambaları araçta farklı amaçlarla kullanıma uygun olarak farklı çeşitlerde geliştiriliyor. Araçlar tiplerine göre 12 ya da 24 volt güç çıkışına sahip olduklarından, çakmak lambaları da bu güçlerine uygun olarak geliştiriliyor. Çakmak soketine takılarak kullanılan ve araçtan aldıkları enerjiyle kullanım sunan bu araç aksesuarları, ergonomik tasarımları ile araç içerisinde monte edilebilme özelliği taşıyor. Açma kapama düğmesi olarak tasarlanmış tek butonu ile kullanım kolaylığı sunan çakmak lambası araç içerisinde harita ve kitap okuma, araç içerisine düşen cisimleri bulma ve benzeri tüm ihtiyaçları karşılıyor. Farklı yönlere kıvrılabilen çakmak lambaları, hareket edebilme özelliği ile de farklı yönlerde kullanılabiliyor. Renk seçenekleriyle renkli ışıklandırma imkânı sunan bu lambalar, kimi zaman teyp ve torpido üzerinde neon ışıklandırma sağlarken, kimi zaman okuma, kimi zamanda harita ışıklandırmasını mümkün kılıyor. Sahip oldukları led ışık ile araç içinde istenen alanı görmeye olanak tanıyan bu ürün, sportif ve şık görünümüyle de araç iç görünümüyle uyumlu bir görünüm oluşturuyor.
Aracınızda ihtiyacınız olan fonksiyonel kullanımı sunacak farklı özellikte çakmak lambası modellerine Yapı Market/Bahçe/Oto ve Oto Aydınlatma Lambaları kategorileri altından ulaşabilir; hepsiburada.com fiyat ve teslimat avantajlarıyla kolayca satın alabilirsiniz.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Çakmak Lambası Fiyatları

320 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın