ARA
Loading interface...
Loading interface...
Uvex
Çimli Çit H:0,50 Cm X L:10,00 Mt Çimli Tel-Çim Çit - Çimli Örgü Telli Bahçe Çiti

Çimli Çit H:0,50 Cm X L:10,00 Mt Çimli Tel-Çim Çit - Çimli Örgü Telli Bahçe Çiti

Uvex
742,50 TL %16
623,70 TL
( / adet)
Satıcı: GENCLERTEL
Puan 9,6
%
  • (Kargo Bedava)
  • (Kargo Bedava)
Diğer Satıcılar - Tümü (2)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

DSACategoryId/60002705/2147483601/60000382/34001264
Çimli Çit H:0,50 Cm X L:10,00 Mt Çimli Tel-Çim Çit - Çimli Örgü Telli Bahçe Çiti
ÇİMLİ ÇİT
 
ÇİMLİ ÇİT Dayanıklı ve sağlam özelliği bulunmasından ötürü çok sık tercih edilen çim türleri arasında Çimli çit yer almaktadır. Suni çimden üretilmekte olan bu ürün alternatif mekanlarda iç ve dış kısımlarda farklı bir görünüm elde edilmesini sağlamaktadır. Suni yapısı bulunduğundan ötürü Çimli Çitler solmaz, yanmaz, bozulmaz ve çim çit sistemine sahiptir. Bu yüzden çok fazla tercih edilmektedir.

Doğal çim algısı yaratmakta olan bir ürün olması sebebi ile kaplama sistemi olarak spor sahalarda, oyun parklarında, teras ve bahçelerde, havuz çevrelerinde, kafe ve restoran bahçelerinde, site ve villa bahçelerinde, yol kenarlarında, duvar ve cephelerde kullanılmaktadır. Daha çok fazla alanda kullanılabilen Çimli Çit yeşil renkte olduğundan dolayı birey üstünde huzur hissettirmekte ve bu yüzden müşteriler mekanlarda tercih etmektedir.

Çimli Çit Özelikleri
Çimli çit 1,5 mm kalınlığında çift şekilde sarılmış olan tellerin çim formuyla elde edilmektedir. Darbe dayanıklılığı yüksek olan sürtünme katsayısı ve havadan almış olduğu nemin düşük olduğu dekorasyon ürünüdür. Sağlam, ateşe dayanıklı, ekonomik ve uzun ömürlü olan dekora çim bu yüzden kaplama sistemlerinde çokça tercih edilmektedir. Atmosfere yayılan karbon miktarını değerlendirecek olursak çevre dostu bir ürün olduğunu söyleyebiliriz.

Bu sebepten dolayı önemli bir üründür. Çit üretiminde kullanılmakta olup sıcak daldırma galvanizli özelliğe sahiptir. Sıcak daldırma galvaniz yöntemi ile eriyik halde bulunan çinkonun içine daldırılmasıyla gerçekleştirilmektedir. Böylelikle direnç artmaktadır.

Çimli çimler ISO 9001 belgesiyle üretilmektedir. Müşteri ihtiyaçlarını karşılayabilen ürün ve hizmet üretimi sağlanmaktadır. Solma bozulma görülmeyen, alev almayan, kolay yıkanabilen ve boya tutmayan özellikleri sahip olan dekora çim, destekleyici olmayan alanlarda paneller halinde uygulanabilmektedir. Destekleyici unsur olarak ise tel örgülere, direk aralarına uygulanmaktadır. Rulolar halinde destekleyici alanlarda kullanılmakta olup kullanıcıya istediği zamanlarda kaldırma kolaylığı sağlar. Kaplama ve paneller yaşam algısını değiştirme olanağı sunar. Dekora çim fiyatları kullanılan malzeme farklılığı ve ebat farklılığına göre değişmektedir.

Çimli Çit
Çim doğaya ait unsur olduğundan ötürü kullanılmış olduğu alanlarda estetik bir görünüm sağlamaktadır. Bu özelliği nedeniyle çevre düzenlenmesinde sık bir şekilde tercih edilmektedir. Park, arazi arsa ve bahçelerde son zamanlarda ilgi odağı haline gelmiştir. Oldukça sağlam ve dayanıklı yapısı olduğundan ötürü dekora çimler yaygın bir şekilde kullanılmakta olup makul fiyatlarda seçenek imkanı sunulmaktadır. Gerek iç mekanlar ve gerekse dış mekanlarda güzel bir görünüm sağlamaktadır. Ev bahçesinde şık bir görünüm elde edilirken yine aynı şekilde kafe içesinde de hoş bir görünüm sağlamaktadır. Çimli Çit bakımı oldukça kolay olduğundan ötürü işletmelerde çokça tercih edilmektedir. Sistemin bakımı ve temizliği zaman kaybına neden olacağından dolayı Çimli Çit bu açıdan oldukça iyidir.

Çimli Çit Fiyatları

En az 5 yıl süre ile dayanıklı ve zarar görmeden kullanılabilen bir üründür. Sadeliği nedeniyle göz yormaz. Kötü hava koşullarına karşı oldukça dayanıklıdır. Yağmur ve kar gibi hava koşullarında zarar görmemektedir. Üretimde kullanılmakta olan çimler paslanmaz olan tellerin üstünde durmakta ve PVC malzemelerden üretilmektedir. Tehlike anlarında dikkatsiz sonucunda meydana gelen kazalar göz önüne alınarak üretimi sağlanmıştır. Çimli Çit alev almaması ve renginin solmaması gibi özellikleri bulunmaktadır. Yıkanıldığı zaman ise boya ve leke tutmaz ve kolay temizlenebilen bir üründür. Müşteri tarafında boyut tercihi yapıldığında fiyatlarda değişiklik görülür.

Parklar ve bahçelerde, yol kenarlarında, site villa ve çevrelerinde, sanayi alanlarında, arazilerde, çevre düzenlenmesinde, spor komplekslerinde ve havuz kenarlarında yaygın bir şekilde kullanılmakta olup dayanıklı olması ve estetik görüntüsü sayesinde albenisi yüksek olan bir ürün olmasını sağlamaktadır.
 
ÇİMLİ  ÇİT ÖZELLİKLERİ
 
%100 Uv Korumalı
Göz Aralığı 40 x 40 mm
Tel Kalınlığı 1,6 mm + 1,6 mm
Çift Sarım Tel
Rulo Yüksekliği 80=100=120=150=200 Cm
Rulo Genişliği 10 Mt
Garanti Süresi (Ay) 36
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000IIEVC
Sırala
Varsayılan
Bu ürün ile ilgili 3 soru ve cevap var.
Soru
Ürün ölçülerini öğrenebilir miyim?
Cevap
50cm yüksekliği/eni, 10m de uzunluğu vardır.
DOĞA TEL VE ÇİT SİSTEMLERİ satıcısı cevapladı
22 Ağustos
33 dakika içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Soru
50 cm yükseklik boy 20 mt için kaç adet almalıyız?
Cevap
Bu üründen 2 adet alabilirsiniz.
DOĞA TEL VE ÇİT SİSTEMLERİ satıcısı cevapladı
29 Aralık
7 dakika içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Soru
Üründe 50cmx100cm istediğimiz boyuta getirebiliyor muyuz?
Cevap
ürünleri istediğiniz boyuta rahatlıkla getirebilirsiniz.
GENCLERTEL satıcısı cevapladı
30 Haziran
7 saat içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Popüler aramalar

Başa dön