Çitler

Çit Modelleri ve Fiyatları

Bahçelerin ve hatta balkonların dahi güzel bir dizayn ve dekor kazanmasında önemli bir yere sahip olan çift modelleri her geçen gün daha farklı renk ve hammadde seçeneğiyle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Dilediğiniz her an her yerden online bir şekilde temin edebileceğiniz çit modelleri ve fiyatları sizleri memnun edecek seviyededir. Bütçenize uygun fiyatlandırmalar yapılarak satışa sunulan modellerinde beyazdan yeşile sarıdan pembeye tüm renk seçeneklerini görmeniz mümkündür. Üstelik ister plastik ister ahşap ister örgütlerle ister galvanizenle çeşitli tasarımlara sahip olan çift modellerini bahçelerinizde görmek isteyebilirsiniz. Taşıdıkları özellikler ne olursa olsun amaçları bahçelerini güzelleştirmek ve dışarıdan gelecek olan darbelere ya da yabancı hayvanlara karşı bahçeyi koruma altına almaktır. Bu gibi güzel amaçlarının dışında aynı zamanda diğer evlerle ya da diğer bahçelerle sınır kapısı olarak kullanılma amacı da taşımaktadır. 

Sınırlarınızı belirlemek amacıyla mahallede bahçede arsada tarlada ya da komşunuzla aranızda bu çift modellerini kullanabilirsiniz. Çeşitli renk ve özelliklerde kullanılan çift modelleri bahçelerimizi sadece sınırlandırmak ile kalmaz aynı zamanda dekor açısından oldukça hoş bir görünüm sunar. Bahçenizi çepeçevre saran çit modellerinde renkli tasarımlar kullandığınızda çiçeklerinizi ve evinizin rengiyle de uyum sağlar. Böylece bahçenizde gelen herkeste rahatlık hissi uyandırır ve ilkbahar yaz aylarında bahçenizde daha fazla vakit geçirme isteğine kapılabilirsiniz. Çeşitli seçeneklerde kullanıma olanak sunan bahçe çitleri ahşap taş görünümlü ya da yeşil puntalı gibi farklılıklarla online satışta yerini almaktadır. 

Hem çevre dostu şeklinde hem de ucuz maliyetli şekilde tasarlanan bu çit modelleri sayesinde bahçelere estetik bir görünüm kazandırmanın yanı sıra başka hayvanların bahçenize girmesine izin de vermemiş olursunuz. Aynı zamanda şebekelerin yüksekliğine bağlı olarak bu tip modellerini ekim yapabilir ve bitkilerin güllerin sarmaşıkların çitleri komple sarmasına olarak sunabilirsiniz. Bahçelerde hem güvenlik hem de estetik ve önde gelen bir modernlik oluşturmak adına belirleyici unsurlar arasında çit modelleri yer alır. Özellikle de apartman bahçelerinde ya da özel arazilerde ve hobi bahçelerinde kullanılan ciltler bu alanlara farklı bir ambiyans katar. Aynı zamanda sadece ev ve apartman bahçelerinde değil kreşlerde okullarda barınaklarda çiftliklerde hastanelerde eğitim sahalarında ve daha birçok alanda da özel yüksekliğe sahip olan çit modellerinin kullanımına yer verilebilir. Üstelik korunması gereken alanlarda çitlerin kullanımı farklı amaçlara da hizmet edebilir. 

Dekoratif ve estetik açıdan kullanılmasının yanı sıra doğalgaz boru hatlarını koruma altına almak enerji merkezlerini belirlemek ülke sınırlarını belirlemek villaların çevresini sarmak spor sahalarını belirlemek fabrika ve cezaevi gibi özel alanlara sarmak hayvan barınaklarını belirlemek köpek kulübeleri oluşturmak ya da daha pek çok farklı alanda çit modellerinin kullanımına rastlamanız normaldir. Dekoratif kullanımının amacı dışında çit modellerinin kullanımına çit seçim uzmanları tarafından karar verilir. Aynı zamanda özel bir bölgeye kurulan toplu konutlar sanayi tesisleri ve askeri tesis gibi alanlarda da jiletli teller dikenli teller tel örgüler ya da bahçe çitlerinin yine kullanıldığını görmek mümkündür. 

Örgü Telli Bahçe Çitleri

En çok tercih edilen bahçe çit modelleri arasında örgü telli bahçe çiti seçenekleri yer almaktadır. Örgü telli olarak adlandırılmasındaki en önemli neden tasarımında örgü dizaynının kullanılmasıdır. Bahçe eklendiği zaman dışarıdan ve içeriden örgüt tasarımını görmek mümkündür. Herkesin ihtiyacına yönelik olarak ve amacına uygun bir şekilde kullanabileceği örgüt yerleşikler dekoratif açıdan bahçelerimizde estetik katmak için de önem arz eder. Üstelik bu örgü telli tasarımlar yalnızca ev bahçelerinde değil tenis kortlarında spor sahalarında restoran ve kafelerin bahçelerinde de sıklıkla tercih edilmektedir. Bir buçuk metreye 2 metreye 10 m ve 20 m gibi çeşitli uzunluklara sahip olan bu teller uzun yıllar boyunca dayanıklı ve sağlam bir şekilde kullanılmaya devam edebilir. Örgü telli şekilde tasarlanan bahçe telleri yağmur ve güneş gibi hiçbir faktörden etkilenmez. Bu özellikleri sayesinde açık mekanlarda kullanımı da gayet elverişlidir. Dekoratif açıdan ise kullanıldığı her alana çok düzenli bir görünüm katmaktadır. Tamamen kişisel zevklerinizi ön plana alarak bu örgü çitleri bahçelerimizde kullanmayı tercih edebilirsiniz. 

Yapay Sarmaşık Bahçe Çitleri

Dikkat çekici ve tamamen estetik ve dekoratif amaç taşıyan çit modelleri arasında ise yapay sarmaşık bahçe çiti yer almaktadır. Yapay sarmaşık yapraklarda kullanılan yeşil renk bahçelerinde doğal bir görünüm katmaktadır üstelik bahçelerimizde yapay olduğu hiçbir şekilde belli olmamaktadır. Renk açısından tür açısından ve boyut açısından oldukça farklı seçenekler sunan yapay sarmaşık çitler kullanım alanı geniş olan modeller arasında yer alır. Kafes şeklinde ya da araları açık şekilde paralel bir görünüme sahip olan sarmaşık bahçe çitleri bahçelerimizin bir hobi bahçesine dönüşmesinde kilit bir rol oynar. Yeşil renk kullanmak istemediğinizde sarı ve turuncu gibi alternatif renk tonlarından elde edilen yapay sarmaşıklar çeşitleri de tercih edebilirsiniz. 

Dilimli duruşlar sayesinde yeşil olan bahçenize daha farklı bir ambiyans katacak ve yaşam alanınızı renklendirecektir. Yapay sarmaşıkların alt kısımlarında kullanılan paslanmaz çelik ve kaliteli çelik malzemeler ise yağmura, rüzgara, suya, kara, doluya ve güneşe maruz kalmasına rağmen uzun yıllar boyunca herhangi bir sorun meydana gelmeden kullanılmaya devam edebilir. Üstelik yapay sarmaşık yapraklarla beslenen bu bahçe çitlerinde dekoratif şıklığın yanı sıra bahçelerin içinin görülmesini de engelleyebilirsiniz. Yapay sarmaşık modellerin yanı sıra yaprak dekoratif çit model mevcuttur. Yaprakların büyüklüğü modelden modele farklılık gösterebilir. Tercihinize göre seçim yapabilirsiniz. 

Ahşap Bahçe Çitleri

Kullanımından yana herkesi memnun eden ve daha çok dar alana sahip olan ya da küçük girişleri bulunan evlerde ve apartmanların bahçelerinde ahşap bahçe çitleri tercih edilir. Hem görüntü açısından sıklığı gözler önüne seren hem de kullanım açısından pratikliği gözler önüne seren ahşap çitler aynı zamanda kapalı alanlarda da kullanıma müsaittir. Orijinal ahşap malzemeler kullanılarak tasarlanan bu çiftlerin kapalı mekanlarda kullanılmasının en önemli nedeni suya karşı dayanıksız olmasıdır. Uzun yıllar boyunca bahçelerimizde hem güvenlik açısından hem de dekoratif açıdan çitlerle çevirmek istediğinizde demir ve paslanmaz çelikten ya da örgüt tellerden imal edilen çitleri tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Ancak kapalı alanlarda ve özellikle de bahçe hobi gibi ya da sera gibi alanlarda estetik açıdan güvenliği ön plana çıkarmak ve yağmurdan uzak duracağını bilerek çit kullanmak istediğinizde ahşap modellere göz atabilirsiniz. 

Kanatlı Kapı Hazır Panel Çit Kapılar

Kanatlı kapı hazır panel çit kapı model ile bahçenizde bir villa görünüm elde etmek istemez misiniz? Evinizin bahçesinde gerçekten lüks bir görünüm sunabilir, villa havasına ait bir dekorasyon denemek istediğinizde atmanız gereken ilk adım kanatlı kapı temin etmektir. Bu çit ve kapıların kanatlı olarak adlandırılmasındaki en önemli sebep ise çift taraflı olarak açılması ve açıldığında gerçekten muazzam bir görünüme sahip olmasıdır. Bahçelerinizde bütünüyle bir dekorasyon elde etmek ve o şıklığı gerçek anlamda karşı tarafa yansıtmak istediğinizdehazır panel kapılar gerçekten işinize yarar sağlar. Bu panel kapılarda kullanılan malzemeler kesinlikle yağmur suyuna mümkün güneş ışığına karşı dayanıklıdır bu nedenle uzun yıllar boyunca kullandığınız halde solma yıpranma aşınma ya da çatlama gibi sorunlar meydana gelmez. Güvenle kullanmaya devam edebilir ve bahçelerin kapılarını muazzam büyüklükte tercih edebilirsiniz. Kanatlı ve çift şekilde açılan kapıları tercih etmek istemediğinizde tek açılır bahçe kapısı panel çit modellerini de kullanabilirsiniz. 

Çimli Bahçe Telleri

Çimli bahçe teli modelleri ise çit modelleri arasında en uygun modellerdir. Çimli çit modelleri bahçelerinizde gerçek doğal bir görünüm yakalamanızda önemli bir rol oynar. Hem çimlerinin doğal yeşil rengiyle hem de bahçenize uyum sağlayan çeşitli renk seçenekleriyle uygun fiyatlar kapsamında online satışta yerini alır. Çimli bahçe telleri sayesinde bahçenin içinde tasarım yapabilir ve kendinize özel alanlar oluşturabilirsiniz. Yeşilliğe doymak istemediğiniz zamanlarda ve huzurla dinlenmek istediğiniz zamanlarda kahvelerinizi yudumlamak, kitaplarınızı okumak ve hamaklarınızda sallanmak istediğinizde ya da bahçenizde hiç kimse görmeden kahvaltılarınızı yapmak çocuklarınızla ve sevdiklerinizle eğlenceli vakitler geçirmek istediğinizde çimli teller bahçenizi güvenilir bir saha haline dönüştürür. 

Taş Görünümlü Bahçe Bordürleri

Bahçelerinize tam nostaljik ve klasik bir görünüm katmak istediğinizde ise taş görünümlü çim bordürleri tercih edebilirsiniz. Taş görünümlü çim bordürü fiyatı bütçenizi aşmadan rahatlıkla temin edebileceğiniz seviyededir. Gerçek taş gibi görünen bu borularda kullanılan taş tasarımları yapaydır ve oldukça hafiftir bu özelliği sayesinde tüm bahçelere kolaylıkla yerleştirilebilir ve taşınma açısından hiçbir problem yaşanmaz. 

Galvaniz DikenliTeller

Galvaniz dikenli tel modelleri ise tamamen tehlikelere ve risklere karşı bahçelerinizi koruma altına almanıza olanak sunar. Hem montajı esnasında dikkat edilmesi gereken bir türdür hem de estetik bir amaç taşımaz. Tamamen koruma amaçlı ve tamamen dışarıya karşı içerisinin güvenli olduğunu gösterme amaçlı bu dikenli teller kullanılır. 

Delikli Boyalı Çit Direkleri ve Kazık Direkleri

Çitlerin çok daha sağlam bir şekilde yere monte edilmesi amacıyla tercih edilen delikli ve boyalı çit direkleri ve kazık direkleri de kullanıma her zaman hazırdır. Yapmanız gereken tek şey alıp yere çakmaktır. Çakma esnasında dikkatli olunması gerekir. 

Bahçe Çit Modelleri Fiyatları

Bahçe çit fiyatları bütçenizi aşmadan rahatlıkla temin edebileceğiniz bir fiyatlandırmayla sizlere sunulur. Üstelik tamamen online şekilde almayı tercih ettiğinizde ise daha avantajlı şekilde temin edebilirsiniz. Fiyatlar çit modellerinin özelliklerine ve kalınlıklarına bağlı olarak farklı şekillerde ortaya çıkabilir. Kalın modellerde bir tık daha fazla fiyatlandırma söz konusu olabilir. Yeşil puntolu modeller, yapraklı modeller, yapay sarmaşık modeller ve diğer modellerde fiyat farklılıkları mevcuttur. Ancak genel olarak ele alındığında tüm çit modellerinde uygun fiyatların olduğunu görebilirsiniz. 

Bahçelerde Çit Modelleri Neden Kullanılır?

Bahçelerde çit modelleri bahçeye dekoratif ve estetik görünüm katmak için kullanılır. Bunun yanı sıra bahçeleri koruma altına almak ve dışarıdan görünmesini engellemek amacıyla da kullanılabilir. 

Çit Modelleri Nasıl Monte Edilir?

Çit modelleri alt kısımlarında yer alan direklere ve kazıklara monte edilir. Bahçede hali hazırda var olan beton direklere de monte edilebilir. Monte esnasında profesyonel ilerlemek gerekir. Hem kopma meydana gelmemesi hem de gerginliğinin doğru şekilde ayarlanması için uzmanlık gerektirir. 

Çit Modelleri Panel mi Olmalıdır Çim mi? 

Çit modellerinin panel ya da çim olup olmamasına bahçenizin büyüklüğüne ve ambiyansına göre karar verebilirsiniz. Paneller daha çok büyük bahçelerde tercih edilirken çimler dar bahçelerde tercih edilir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Çit Modelleri ve Fiyatları

1842 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Ebatlar
Toplam 47 / 1842 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?