"1998 yılından beri güvenilir online alışveriş deyince akla ilk gelen isimlerden olmayı başaran hepsiburada.com, geniş ürün yelpazesiyle internet kullanıcılarının değişmez sitesi olmaya devam ediyor. Türkiye'de online alışverişin lideri olarak ev elektroniğinden beyaz eşyaya, bilgisayardan telefona, gözlük ve aksesuardan kozmetiğe geniş bir kategori yelpazesine sahip olan hepsiburada.com birçok farklı ürünü bir çatı altına topluyor.

Bu ürün kategorilerinden biri de çocuklar için farklı albümlerin sunulduğu çocuk albümleri başlığı oluyor.  Kitap, film, müzik kategorisinde bulabileceğiniz ürünler ile  çocukların  keyifle dinleyeceği albümlere sahip olabilirsiniz. Çocuk için olan ses tiyatrosu albümünden, en sevilen çocuk şarkılarına ve film müziklerine kadar birçok farklı albüm sizi bekliyor.

Hepsiburada.com hamile anneleri de dikkate alarak annelerin karnındaki çocuklarına yönelik çalabileceği müzik albümlerini de sunuyor. Ayrıca Türkiye'de çocuk deyince akla gelen ilk sanatçılarımızdan olan Barış Manço da çocuklara yönelik şarkılarının yer aldığı Duygu Korosu ile sizlerle buluşuyor. Bir diğer yandan, klasikleşmiş, çocuk için okunan Ezop Masalları'nı ve bir uyku ritüeli haline gelmiş olan Anadolu ninnilerini de bu kategoride bulabilirsiniz.

Erol Günaydın'ın çocuk dinleyiciler için seslendirdiği La Fontaine Masalları da klasikler arasında bulunuyor. Ayrıca bir diğer çocuk klasikleri arasında yerini alan Kurşun Asker, Oz Büyücüsü, Parmak Çocuk gibi masalların da bulunduğu Begüm Abla'dan Masallar CD'si de albümlerin arasında yer alıyor.

"

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Çocuk Müzikleri

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 45 ürün
DSACategoryId/60001501/2147483641/60000822/10751/10765