Çocuk Odası Gece Lambaları

Aydınlatmanın pek çok farklı yönü vardır. Avize ve sarkıt modelleri bütün odayı aydınlatırken abajur ve masa lambaları belirli alanları belli bir süre için aydınlatırlar. Geceleri çocuklarınıza eşlik edecek gece lambalarının görevi ise aydınlatmanın çok ötesindedir.

Çocuk Odası Gece Lambası Özellikleri

Gece lambaları loş bir aydınlatma elde edebileceğiniz özel ürünler arasındadır. Uyku saatleri dışında görevini başka aydınlatma ürünlerine devreden bu ürünler çocuklar için bir lambadan çok daha fazlasını ifade eder. Çocuklar için gece lambaları her şeyden önce güvenlik hissi demektir.

Bebekler ve çocuklar hem dünyaya meraklıdır hem de karanlık, gece ve yalnızlık gibi kavramlardan çekinirler. Anne babaların çocuklarını ayrı yatmaya ve bağımsız olarak büyümeye cesaretlendirmesi gerekir. Fakat çocuklar için bu geçiş süreci çok kolay olmaz. Gece lambaları da bu noktada devreye girer. Bu aydınlatma ürünleri çocuklarınızın gecelerini onların uykusunu kaçırmayacak biçimde huzurlu bir şekilde aydınlatır.

Çocuk odaları için özel olarak tasarlanan gece lambası modelleri yetişkin modellerine göre daha çeşitlidir. Çocuk gece lambası modellerini seçerken çocuğunuzun yaşına uygun ürünleri incelemeniz yeterlidir. Tavana ışık yansıtan ve çocukların dünyasına hitap edebilecek bir dış tasarıma sahip olan ürünler garanti tercihler yapmak isteyenlerin en fazla ilgi gösterdiği modellerdendir.

Çocuk Odası Gece Lambası Fiyatları

Şarjlı olarak da tasarlanan modeller bebeklerin ve küçük çocukların odalarında da güvenilir şekilde kullanılabilir. Dokunmatik veya açma kapama düğmeli olan gece lambası modelleri biraz daha yaş almış ve bilinçlenmiş çocukların odası için uygundur. Gece lambası modelleri arasında neredeyse sınırsız seçenek bulabilirsiniz. Tek renk verebilecek şekilde dizayn edilen lambalar dışında aynı zamanda renk değiştirebilen LED lambalı modeller de mevcuttur.

Çocuk odası gece lambası fiyatları seçeceğiniz ürünün marka, model ve teknik özelliklerine göre değişkenlik gösterebilir. Karanlıkta kendiliğinden çalışan sensörlü özelliklere sahip olan ürün çeşitleri enerji tasarrufu elde edebilmenizi de sağlar. Gece prize takılarak kullanılan gece lambaları, az enerji tüketmelerinin yanı sıra sensörlü yapılarıyla da pek çok kişi tarafından ilgi gören ürünler arasındadır. Çocukların her zamankinden daha rahat uyuyabilmesini sağlayan çocuk odası gece lambası modelleri çocukların uyandıkları zaman rahatça hareket edebilmelerine de imkan verir.

Soru 1: Çocuk odası gece lambası nasıl seçilmeli?

Cevap 1: Dekorasyon stiline katkı sağlayabilecek ve aynı zamanda eğlenceli detaylara sahip olan çocuk odası gece lambalarını seçmelisiniz. Bu modelleri seçerken sabit modellere öncelik tanırsanız daha güvenilir tercih yapmış olursunuz. Işığın dengeli bir şekilde ortama dağıtılması ise çocuğunuzun ışıktan rahatsız olmasını engeller. Ayrıca çocuğunuzun dünyasına hitap edebilecek ve ilgi alanlarına uyum sağlayabilecek modellere yönelirseniz çocuğunuzun daha mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.

Soru 2: Çocuk odası gece lambaları güvenilir mi?

Cevap 2: Güvenilir markalar tarafından üretilen ürünleri satın aldığınız zaman kullanım esnasında herhangi bir sorun yaşamazsınız. Çocuk odaları için özel olarak tasarlanan gece lambaları uzun süreli kullanımlarda da gece boyunca bir probleme yol açmaz.

Soru 3: Çocuk odalarında gece lambası kullanırken nelere dikkat edilmelidir?

Cevap 3: Prizler mutlaka çocukların ulaşamayacağı yükseklikte olmalıdır. Ayrıca çocuk odasındaki bütün prizler çocuk korumalı ürünlerden oluşmalıdır. Kullanılan ışık rengi ve ampul ne kadar kaliteli olursa olsun koyu renk ışığı emer ve ortamın karanlık gözükmesini sağlar. Bu sebeple çocuk odalarında doğru bir aydınlatma için mutlaka koyu renkler kullanılmalıdır. Gece lambasını takabileceğiniz uygun yükseklikte bir priz yoksa tavan aydınlatmasında dimmer bağlantı ile ışığın gerektiği zamanlarda kısılmasını sağlayabilirsiniz.


ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Çocuk Odası Gece Lambaları

828 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Sur Tuz Lamba Çocuk Odası Gece Lambaları
  2. Star Global Çocuk Odası Gece Lambaları
  3. Ömr Dizayn Hediye Çocuk Odası Gece Lambaları
  4. Şeker Ofisi Çocuk Odası Gece Lambaları
  5. Skygo Çocuk Odası Gece Lambaları
  6. Modiwa Design Çocuk Odası Gece Lambaları
  7. MinİQ Toys Çocuk Odası Gece Lambaları
  8. İstoç Toptan Çocuk Odası Gece Lambaları
  9. Nettenevime Çocuk Odası Gece Lambaları
  10. CoverZone Çocuk Odası Gece Lambaları
  11. Orijinaldükkan Çocuk Odası Gece Lambaları
  12. Artikel Çocuk Odası Gece Lambaları
  13. Hamaha Çocuk Odası Gece Lambaları
  14. Dhink Çocuk Odası Gece Lambaları
  15. İstoç Yapı Market Çocuk Odası Gece Lambaları
  16. Ecirhome Çocuk Odası Gece Lambaları
  17. Hambag Çocuk Odası Gece Lambaları
  18. Zizuva Çocuk Odası Gece Lambaları
  19. Dekora Lamp Çocuk Odası Gece Lambaları
  20. Jaju Baby Çocuk Odası Gece Lambaları
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Renk A-Z
 5. Fotoğraflı Değerlendirme
 6. Güncel Değerlendirme
 7. Fırsat Ürünleri
 8. Kullanım Alanı
 9. Türü
 10. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003201/60004290/60004295
Başa dön