Sarkıt

Birbirinden renkli ve farklı tasarımlarıyla çocuk odaları için özel olarak üretilen sarkıt avizeler, miniklerin ışık ihtiyacını karşılayarak günü verimli bir şekilde tamamlamasına yardımcı oluyor. Oyun oynarken, ders çalışırken ve uyurken kullanılan birçok avize modeli, aydınlatma ihtiyacınızı ortadan kaldırarak işlevsel bir çözüm sunuyor. Günün önemli bir bölümünü odalarında geçiren çocukların daha rahat hareket etmesini sağlayarak şirin bir ortam yaratmanıza imkân veriyor. Pembe, mavi, sarı, kırmızı ve turkuaz renklerinde üretilen avizeler, çocuklarınızın odasını istediğiniz şekilde dekore etmenize olanak tanıyor. Aynı zamanda odanın geometrik yapısını belirgin bir hale getirmenizi sağlayan ürünler, sade ve desenli tasarımlarının yanı sıra çeşitli figür seçenekleriyle de pek çok alternatif sunuyor. Çocuğunuzun tarzını yansıtabileceğiniz ve her renkte ampullerle kullanabileceğiniz pek çok çocuk odası sarkıt avize modeli, farklı boyutlarıyla dekorasyonunuzu daha şık bir hale getirirken eğlenceli bir hava katıyor. Dayanıklı ve kaliteli ürün yapıları sayesinde uzun süre güvenle kullanabileceğiniz sarkıt avizeler, renkli ve küçük dokunuşlar yapmanıza olanak sunarak çocuk odanıza hareket kazandırıyor.

Estetik Detaylarıyla Çocuk Odası Sarkıt Avize Modelleri

Tekli, ikili, üçlü ve daha fazla duy özelliğine sahip pek çok sarkıt avize, yüksekliği ayarlanabilir yapısıyla ışık katmanları oluşturmanızı sağlıyor. Çocuk odanızın dekorunu ortaya çıkaran modeller, özellikle gece yatmadan önce kitap okurken loş bir aydınlatma performansı sunuyor. Göz yormayan tasarımları ile çocuğunuzun daha iyi odaklanmasını sağlayarak konsantre olmasını kolaylaştırıyor. Ayrıca yumuşak bir ışık performansı elde etmenize imkân tanıyan avizeler, deniz ve gökyüzü gibi çeşitli temalarıyla çocuğunuzun hayal dünyasını geliştiriyor, nesneleri tanımlamasına ve ayırt etmesine yardımcı oluyor. Dümen ve çapa motiflerine sahip modeller, zamansız bir ambiyans yaratarak odanıza modern bir tarz katıyor. Kelebek, ay ve yıldız gibi figürlerin yer aldığı avizeler, etkileyici bir atmosfer oluşturmanızı sağlayarak aydınlatma ihtiyacınızı karşılıyor. Çocuk odalarını daha eğlenceli bir şekilde tasarlamanıza imkân sunan çocuk odası sarkıt avizeler; cam, metal, plastik ve ahşap gibi pek çok materyalden üretiliyor. Birbirinden farklı temalarda üretilen ürünler, taraftarlara özel olarak tasarlanan seçenekleriyle çocuğunuzun sevdiği takımın renklerinden oluşan bir ortam oluşturabilmenize olanak sağlıyor. Geniş ürün yelpazesine sahip olan çocuk odası sarkıt avizeler, tasarruflu ve LED ampul kullanımına uygun modelleriyle miniklere özel eğlenceli bir mekân yaratmanıza yardımcı oluyor.

Birbirine Uyumlu Renk ve Tasarım Sahip Çocuk Odası Sarkıt Avizeler

Birbirinden farklı büyüklüğe, duy sayısına ve tasarımlara sahip sarkıt avizeler, her zevke hitap eden dinamik modelleriyle çocuk odanızı renklendirmenize olanak tanıyor. Aydınlatma sistemini daha canlı hale getirmenizi sağlayan ürünler, çocuklarınızın akşamları daha rahat hareket etmesine olanak sunarak eğlenceli vakit geçirmesine yardımcı oluyor. Hemen hemen her konsepte uyum sağlayan alternatifleriyle mutfak ve koridorlarda da kullanılabilen çocuk odası sarkıt avizeler, pek çok alanda aydınlatma ihtiyacınızı karşılıyor. Odanızın genişliğine göre tekli veya çoklu olarak kullanabileceğiniz modeller, dekorunuzu tamamlayarak görsel bir bütünlük oluşturuyor. Çeşitli renklerde tasarlanan motifleriyle çocuklarınızın ilgisini çekerek şirin görsel bir performans sunuyor. Şapkalı ve şapkasız olarak üretilen birçok model, mat renk seçeneğiyle de çocuk odanızı iç açıcı ve ferah bir boyuta taşıyor. Keskin kenarlı ürünlerin yanı sıra oval tasarımlara da sahip olan sarkıt avizeler, miniklerin odasında yepyeni ve farklı esintiler yaratmanızı mümkün kılıyor. Dekorasyonunuza uygun renk tonlarına ve tasarımlara sahip pek çok ürün, geceleri karanlık bir ortam oluşmasını engelleyen yapısıyla görsel anlamda loş bir performans sunuyor. Çocuğunuzun gece kalktığında düşme ve çarpma gibi olumsuz durumlarla karşılaşmasını engelleyen bu modeller, hareket alanlarını aydınlatarak koruyucu bir işlev görüyor.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Çocuk Odası Sarkıt Avizeler

814 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 814 ürün
DSACategoryId/60002028/13003201/60004290/60004297