Crocs Terlik Modelleri

Kendine özgü yaklaşımı ile ayak giyiminde çığır açmış markalardan biri olan Crocs, yarattığı tarz ve rahatlık trendi ile ilgi görmeye devam ediyor. Ayak sağlığını başlı başına bir amaç olarak benimseyen marka, birbirinden renkli ürünleri ile, kullanıcılarında alışkanlık yaratıyor.

Crocs Ürünleri

Özel formülü ile ayak sağlığı için özel üretilmiş malzemelerin kullanıldığı Crocs modelleri, ayak rahatlığını ve sağlığını bir uzmanlık konusu haline getiriyor. Modeller, kadınlara ve erkeklere yönelik olarak üretildiği gibi, çocuklar için üretilmiş olanları da bulunuyor. Genel sağlığının önemli bir parçası olarak ayak sağlığına önem verenler için zengin seçenekler sunuluyor. Keyifli, rahat, hoş çeşitler, günlük yaşamda vazgeçilmez alışkanlıklardan biri haline geliyor.

Zengin Crocs ürünleri, kendi tarzında geniş bir ürün gamı ile çeşitlilik barındırıyor. Kadın ayakkabılarında, günlük kullanım için uygun, sportif ve konforlu seçenekler sunuyor. Genelde topuksuz ve tabanı düz olan modellerde özgün çizgiler dikkati çekiyor. Özellikle yaz ve bahar aylarında kullanım için uygun olan modellerde, arka ve yan kısımlarda bulunan pencereler, ayakların daha rahat hava almasını sağlıyor. Ayağı terletmeyen, orijinal, sağlıklı malzeme, büyük kullanım rahatlığı veriyor. Malzemenin ve tabanın esnekliği sayesinde ayaklar, hareket kolaylığı kazanıyor; adımlar rahatlıyor.

Düz modellerin tasarımında bağcıklı detaylar kullanılıyor. Bazı modellerde ise tamamen düz formlar tercih ediliyor. Ürünlerin çeşitleri içerisinde lacivert, beyaz gibi sade renkler bulunmakla beraber, kırmızı, fuşya, sarı, mavi gibi canlı ve göz alıcı renkler de yer alıyor. Söz konusu renk çeşitliliği, düz ayakkabıların yanı sıra terliklerde ve sandaletlerde de görülüyor. Terlik modellerinde ise unisex çeşitler de bulunuyor. Tamamen düz, kalın ve esnek tabanlı; ergonomik, arkası açık ve bantlı, tabanı ayak tabanı ile uyumlu, üst kısmı ayağı tam kavrayan unisex modeller, hem erkek hem de kadınlar tarafından keyifle kullanılıyor. Mavi ve gri gibi herkese hitap eden renkler, unisex modellerde çokça tercih ediliyor. Her iki cinse de hitap eden çeşitlerin yanı sıra erkek ve kadınlar için ayrı terlik çeşitleri de bulunuyor. Beyaz kadın terlikleri, yaz aylarının hafif ve spor kıyafetlerine şık bir şekilde eşlik ediyor. Çocuklar için üretilen terliklerde ise miniklerin rahat koşup oynamasını sağlayan yapı, çok beğeniliyor. Kalın tabanlı çocuk terlikleri, arka bantları ile minik ayakları kuşatıyor. Sarıdan pembeye hoş renkleri ile de onların renkli dünyasına sesleniyor.

Crocs Alışveriş

Ayakkabı, sandalet ve terlik alanında kendine özgü bir tarzın sahibi olan marka, Crocs alışveriş kavramını, sıradan ayakkabı alışverişi anlayışından farklı bir konuma getirerek satın alma deneyimini bir keyfe dönüştürüyor. Her yaştan kullanıcının hayatında yer ediniyor. Kendini il bakışta belli eden özgün biçimleri ile baharı ve yazı daha da sıcak ve keyifli hale getiriyor. Crocs modelleri, kendine özgü tasarımları, sevimli görünümleri ve rahatlıkları ile olduğu kadar, hiç yıpranmayan yapıları, sağlamlıkları ve uzun kullanım ömürleri ile de dikkat çekiyor. Ürünler, ne kadar sık kullanılsa da açılmıyor, yırtılmıyor ve ayakları vurmuyor. Günlük yaşamda, yürüyüşte, alışverişte ve özellikle de seyahatte mükemmel ayak konforu sağlıyor. Yazlık ve baharlık kıyafetlerle, spor giysilerle hoş kombinler oluşturuyor.

Özellikle terlik ve sandalet konusunda bir fenomen haline gelmiş olan marka, yeni koleksiyonları ile çeşitliliğine zenginlik katıyor. Kullanıcılarından aldığı geri dönüşlerle kendisini geliştiriyor ve yeniliyor. Geniş boyutlu araştırmalarla ayakkabı ve terlikte farklı yapıdaki ayakları rahat ettirecek tasarım sonuçlarına ulaşan marka, uzman ve yetkin tasarımcılar tarafından geliştirilen modellerle elde ettiği konfor odaklı ürünleri sizlere sunuyor. 

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Crocs Terlik Modelleri

743 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Cinsiyet
  5. Beden A-Z
  6. Renk A-Z
  7. Satıcı A-Z
Efsane Teslimat1-2 iş günü içinde kapınızda olacak ürünleri görmek için konum seçin.
Konum:
seçilmedi
Başa dön